تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

با توجه به اینکه در دنیای امروز تعداد و حجم اثاثیه منزل زیاد شده و شرایط ساختمان ها تغییر کرده امکان اسباب کشی به صورت شخصی وجود ندارد و در صورت تمایل به انجام اینکار، دشواری های زیادی را برای افراد به همراه دارد. شرکت های باربری با ارائه انواع خدمات از جمله بسته بندی و حمل بار این کار را برای افراد راحت تر کرده و با هزینه ای مناسب می توانند فشارهای عصبی و جسمی اسباب کشی را از خود دور کنند. یکی از مهمترین بخش های اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه می باشد که اهمیت آن در زمان جابجایی به دلایل زیر می باشد:

• درست بسته بندی کردن از لوازم محافظت می کند و به آنها صدمه ای وارد نمی شود.

• بسته بندی صحیح لوازم باعث جلوگیری از ایجاد اختلال در حمل بار و افزایش سرعت جابجایی می شود.

• نظم و ترتیب در بسته بندی باعث جلوگیری از سردرگمی در زمان باز کردن کارتن ها می شود.

• اگر لوازم مرتب و به خوبی بسته بندی شوند، حجم کلی لوازم کاهش یافته و ممکن است ماشین کوچکتری نیاز باشد.


بسته بندی اثاثیه

ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل و اداری توسط شرکت های باربری توسط کارگران متخصص و باسابقه انجام می شود که برای انجام این کار آموزش دیده اند. این نوع بسته بندی باعث محافظت از لوازم در برابر فشارهای بیرونی در زمان قرارگیری در خودرو و در زمان حمل بار شده و همچنین فشاری که لوازم داخلی به هم وارد می کنند را کم می کند؛ بسته بندی اصولی لوازم در مسیرهای طولانی به خصوص زمان حمل بار به شهرستان بیشتر اهمیت پیدا می کند .


در بسته بندی اصولی لوازم باید کارتن های لوازم سنگین و سبک جدا شود زیرا با قرار گرفتن لوازم سبک در کارتن های بزرگ تر و لوازم سنگین در کارتن های کوچکتر حمل و جابجایی توسط کارگران راحت تر می شود. بسته بندی لوازم شکستنی باید با دقت زیاد و تجهیزات مخصوص انجام شود و همچنین باید بر روی سایر کارتن ها قرار گیرد تا فشار وارد بر آنها کمتر شود. در زمان بسته بندی لوازم شرکت و ادارات نیاز به دقت بیشتری دارد چرا که دستگاه های برقی از جمله کامپیوتر، فکس، تلفن و ... . نیاز به جمع آوری دقیق برای عدم ایراد آسیب به آنها دارد. یک شرکت اتوبار معتبر باید با در اختیار داشتن تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه، کارگران حرفه ای و انواع خودروهای باربری خود را برای ارائه خدمات بسته بندی و باربری آماده کند. با وجود این سه عامل هر باربری معتبر می تواند روند بسته بندی و اسباب کشی مشتریان خود را به درستی و با تضمین سلامت اثاثیه به پایان برساند.

بسته بندی اثاثیه


سپردن بسته بندی اثاثیه به شرکت باربری

همانطور که گفته شد یکی از عوامل تاثیرگذار در انجام یک بسته بندی درست و اصولی در اختیار داشتن لوازم مورد نیاز بسته بندی می باشد. اینکه افراد بخواهند بسته بندی لوازم منزل یا شرکت خود را به یک اتوبار معتبر بسپارند یا اینکه به صورت شخصی اقدام به بسته بندی کنند، تفاوتی در نیاز به این تجهیزات ایجاد نمی کند. درصورتی که خودتان قصد بسته بندی لوازم را دارید باید تجهیزات اولیه برای اینکار را تهیه کنید که معمولا در باربری ها ارائه می شوند؛ در اختیار داشتن این تجهیزات به شما کمک می کند تا در زمان کوتاهی اثاثیه تان را به شکل صحیحش بسته بندی کنید. در قدیم از کارتن های کهنه فروشگاه ها یا کارتن های دست دوم یا چندم دوستان و آشنایان استفاده می شد که امروزه با توجه به افزایش قیمت و ارزش لوازم منزل از کارتن های مخصوص اسباب کشی استفاده می شود.


درصورتی که قصد دارید بسته بندی اثاثیه خود را به یک شرکت اتوبار تهران بسپارید، خیالتان از بابت استفاده از بهترین تجهیزات آسوده خواهد بود. شرکت های باربری برای افزایش سرعت و راحتی کار خود از تجهیزات تخصصی و به روز جابجایی بهره می گیرند و همچنین برای جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان لوازمی را بکار میگیرند که با کیفیت و نو باشد. در این حالت تنها نیاز به انجام مراحل آماده سازی لوازم مثل خالی کردن یخچال و جمع کردن اشیاء قیمتی و مدارک می باشد و بقیه کارها تا مرحله پایانی یعنی چیدن لوازم در خانه جدید بر عهده تکنسین باربری تهران می باشد.


تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

مهمترین تجهیزاتی که برای بسته بندی لوازم توسط شرکت باربری تیک بار استفاده می شود به شرح زیرند:

• کارتن های بسته بندی: کارتن های بسته بندی در سایزها و ضخامت های مختلفی موجودند که برای انواع لوازم خانگی استفاده می شوند. در زمان اسباب کشی معمولا از کارتن های 3لایه و 5لایه استفاده می شود.

• کارتن رگال دار یا کارتن لباس: همانطور که از نامش پیداست این کارتن ها مخصوص قرارگیری لباس های رسمی هستند و مزیت آنها عدم ورود فشار زیاد و چروک شدن لباس ها می باشد.

• استرچ رپ و بابل رپ: استرچ رپ پلاستیکی با خاصیت کشی می باشد که برای جلوگیری از آسیب دیدن و ایجاد خط و خراش بر روی لوازم بزرگ مانند مبلمان استفاده می شود. بابل رپ نیزنایلون حباب دار می باشد که از صدمه دیدن لوازم به خصوص لوازم شکستنی در داخل کارتن ها و برخی لوازم بزرگ جلوگیری می کند.

• چسب: بعد از پر شدن هر کارتن نیاز به یک چسب قوی و پهن می باشد تا از بسته بودن درب کارتن ها و بیرون نریختن لوازم اطمینان حاصل کنید.

• ماژیک و برچسب: نوشتن محتویات یک کارتن یا نوع لوازمی که داخل آن وجود دارد بر روی آن یا توسط یک برچسب می تواند در زمان باز کردن کارتن ها در زمان صرفه جویی کند. همچنین کارگران در حین حمل بار برای لوازم شکستنی و باارزش احتیاط بیشتری به خرج می دهند.

• ساک های زیپ دار: این نوع ساک ها معمولا برای حمل راحت تر رختخواب و لباس های خانگی استفاده می شود.

• Hand Truck: یک وسیله چرخدار برای حمل بار به خصوص کارتن ها می باشد که در زمان بار زدن ماشین یا تخلیه از آن استفاده می شود و زمان باربری را کاهش می دهد.


تمامی این لوازم و حتی لوازم جزئی دیگری مانند روزنامه، فوم و نایلون برای پر کردن فضای خالی بین کارتن ها و ... برای ارائه بهترین خدمات بسته بندی در مجموعه تیک بار بکار گرفته می شود و صرفه جویی در زمان و سلامت لوازم شما را تضمین می کند.


5 نکته اسباب کشی آسان اداره ها و شرکت ها

5 نکته اسباب کشی آسان اداره ها و شرکت ها

اسباب کشی و جابجایی وسایل و لوازم شرکت ها و ادارات، کاری سخت و زمانگیر بنظر می رسد. اما در اینجا 5 راهکاری را به شما نشان می دهیم که با استفاده از خدمات شرکت های باربری تهران ، بهترین استفاده را در زمینه خدمات بسته بندی و همچنین خدمات اسباب کشی شرکت و یا اداره خود ببرید
از بین بردن حشرات پیش از اسباب کشی

از بین بردن حشرات پیش از اسباب کشی

حشرات ریز مانند مورچه و سوسک و ... غالبا باعث ایجاد ناراحتی و مزاحمت برای انسان ها می شوند و از بین بردن آن ها این دغدغه را بیشتر می کند. از بین بردن آن ها طی اسباب کشی به منزل یا محل کار جدید امر بسیار مهمی است.قطها هیچکس دوست ندارد حس لذت بخش نقل مکان به یک مکان نو و جدید را با دیدن حشراتی مانند سوسک برای خود خراب کند.پس با توجه به این موضوع باید چاره ای اندیشید!
جابجایی فرش در اسباب کشی

جابجایی فرش در اسباب کشی

یکی از موارد مهم اصول اسباب کشی و حمل بار در شرکت های باربری و اتوبار تهران، نحوه جابجایی فرش و برخی وسایل سنگین خانه از این قبیل است. از این لحاظ هم به مشتریان گرامی که با هر یک از شعبات ما یعنی "شرکت باربری تهران تیک بار" تماس می گیرند و از خدمات ما در شعبات باربری شمال تهران، باربری غرب تهران، باربری شرق تهران، باربری مرکز تهران می خواهند بهره مند شوند، اطمینان کامل می دهیم که فرش و قالی وسایر لوازم حساس و مهم خانه شان را با دقت و بدون آسیب دیدگی به محل جدید منتقل خواهیم کرد
خدمات باربری تهران در مقایسه با اسباب کشی شخصی

خدمات باربری تهران در مقایسه با اسباب کشی شخصی

اینکه چگونه شما کاری کنید که اسباب کشی و باربری به محل جدید، بدون استرس و فشار باشد، یک چالش است. بعضی از افراد به محض اینکه قصد اسباب کشی را دارند با یکی از شرکت های اتوبار تهران و فعال در زمینه باربری تهران، تماس می گیرند
}