اتوبار تهران تیک بار با سالها تجربه و آگاهی از شیوه های نوین باربری، بسته بندی و جابجایی اسباب و اثاثیه در تهران و حمل بار به شهرستان، با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات در سطح وسیعی از شهر تهران و شهرستان ها با مناسبترین تعرفه و قیمت باربری به مشتریان محترم می باشد.

شرکت باربری تیک بار با داشتن پرسنل حرفه ای و زحمتکش و شعب مختلف در سراسر تهران به بهترین نحو ممکن، در زمینه کلیه خدمات باربری تهران و با بکار بردن نکات مهم در اسباب کشی (از قبیل باربری بین شهری و حمل اثاثیه منزل به شهرستان، ارسال خرده بار به شهرستان، باربری شمال تهران، باربری غرب تهران، باربری شرق تهران و غیره) جهت حمل و جابجایی بارهای شما مشتریان گرامی با بهترین کیفیت در خدمت شماست.
بنابراین در هر یک از مناطق تهران که سکونت دارید می توانید از طریق تماس با همکاران ما و دریافت مشاوره، جهت دریافت خدمات ما از قبل رزرو کنید.

برخی از خدمات باربری تیک بار در تهران به شرح زیر می باشد :

ü      مشاوره به صورت رایگان در صورت نیاز و در محل شما در تهران

ü      ارائه خدمات اتوبار و وانت بار تهران

ü      بسته بندی ایمن و حرفه ای توسط کادر متخصص

ü      استفاده از خاورهای موکت کشی شده جهت اسباب کشی و حمل کالاهای حساس

ü      بارنامه و بیمه وسایل شما به صورت کاملا رایگان

ü      حمل بار توسط کارگران حرفه ای و ورزیده و با مناسب ترین قیمت و تعرفه

ü      حمل و جابجایی بار ادارات ، ارگانها ، بانک ها ، کارخانه ها و کارگاه ها در تهران

ü      استفاده از بهترین کارتن های بسته بندی و دستگاه های استرچ جهت چسب زدن آنها

ü      حمل و بسته بندی جهزیه عروس با تخفیف ویژه !

ü      ارائه خاور ، نیسان ، وانت و کامیون های مخصوص باربری بنا بر نیاز مشتریان

فقط کافی است یکبار خدمات باربری ما را امتحان کنید تا متوجه دقت و کیفیت ما در مقایسه با شرکت های دیگر باربری و اتوبار در تهران شوید. سرعت در ارائه خدمات و قیمت مناسب بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و سایر خدمات حمل بار ما نسبت به میانگین تعرفه اتوبار تهران بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود. اتوبار تهران تیک بار، با توجه به بروز شدن تجهیزات باربری و تغییرات مهم در این زمینه، همواره تلاش می کند تا خود را با این تغییرات هماهنگ کرده و سپس بهترین خدمات را به شما همشهریان گرامی ارائه کند. 

از طرف دیگر تجربه سالها فعالیت به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های اتوبار تهران و استفاده از بهترین ماشین حمل بار و بهترین تجهیزات باربری، به ما این امکان را داده تا بتوانیم جهت ارائه خدمات باربری و جابجایی انواع لوازم و وسایل خانه اعم از مبلمان، تخت خواب، لوازم صوتی تصویری، وسایل آشپزخانه، کتاب و لباس و غیره... بدون هیچ گونه آسیب و خسارتی با موفقیت عمل کنیم. همچنین در زمینه حمل و جابجایی بار برای شرکت ها، اداره ها، سازمان ها و کارگاه های تولیدی خدماتی هم توانسته ایم با افتخار در زمینه حمل تجهیزات و بار آنها از قبیل زونکن ها و فایل های اداری، گاوصندوق و همچنین وسایلی مانند میز وصندلی های اداری، تجهیزات برقی و سایر لوازم آنها، کارنامه موفقی داشته باشیم. 

ما می توانیم ادعا کنیم که ناوگانی از بهترین ماشین های باربری و کارگرانی جوان، ماهر و دلسوز، رانندگانی با حوصله و صبور را در اختیار داریم که با نهایت قدرت و مهارت بدون تاخیر و بدقولی، در خدمت مشتریان گرامی ما هستند و میزان بالای رضایت و بازخوردهایی که تاکنون مشتریان و همشهریان از خدمات داشته اند،، خود به تنهایی نشانه بخشی از کیفیت بالای کار ما در انجام امور باربری تهران در سالهای اخیر بوده است.

در صورت استفاده از خدمات باربری اتوبار تهران تیک بار، می توانید با خیال راحت بدون هیچ گونه ترس و استرس و یا نگرانی از گم شدن یا آسیب دیدن بار و اثاث، با کمک همکاران ما اقدام به جابجایی و یک اثاث کشی بی نقص و سریع کنید. 
ما کاملا حساسیت مشتریان مان در زمینه سلامت اسباب و اثاثیه منزل و یا لوازم اداری شان در زمان جابجایی را درک می کنیم و در این زمینه در سالهای گذشته توانسته ایم با حداکثر کیفیت، انتظارات آنها را برآورده کنیم. اگر قصد حمل بار و اسباب کشی یا اثاث کشی به محل جدیدی را دارید، باربری تهران تیک بار را فراموش نکنید.

حمل اثاثیه منزل و شرکت

حمل اثاثیه منزل و شرکت

اسباب کشی و حمل وسایل منزل ، شرکت و یا کارخانه با یکدیگر تفاوت دارد و هر کدام نیاز به دانش ، تجربه و تخصص مخصوص به خود دارد.مواردی نظیر نوع بسته بندی ، نحوه انتقال بار به خودرو ، انتخاب خودروی مناسب ( وانت ، نیسان ، خاور ، کامیون و .. ) ، روش خالی کردن و چیدن بار در مقصد از جمله مواردی هستند که بسته به نوع بار تفاوت می کنند. حتی نحوه حمل اثاثیه منازل مختلف بسته به نوع وسایل و لوازم با یکدیگر تفاوت دارد.

مهم ترین مسئله انتخاب بهترین روش حمل اسباب خانه و همچنین انتخاب خودروی مناسب برای اسباب کشی است که در بسیاری از موارد پیشنهاد تیک بار استفاده از خاورهای موکت کاری شده به منظور کاهش احتمال آسیب های حتی جزئی به وسایل و لوازم خانه و شرکت شماست. 

انتخاب بهترین وسیله نقلیه برای حمل اثاثیه منزل به حجم اثاث و همچنین مقصد و مبدا بارگیری نیز ارتباط دارد.اینکه مبدا بارگیری برای حمل اثاثیه منزل  در شرق ، شمال ، مرکز یا غرب تهران باشد و همچنین ساعت بارگیری و حمل بار، از جمله موضوعات مهم برای انتخاب بهترین خودرو حمل بار در تهران محسوب می شوند.

پیشنهاد ما  قبل از اقدام به اثاث کشی ، مشورت با کارشناسان اتوبار تیک بار است.می توانید از مشاوره های رایگان ما برای انتخاب بهترین روش و بهترین زمان حمل اثاثیه منزل استفاده کنید.

ضمنا باربری تیک بار آماده ارائه خدمات بسته بندی وسایل منزل و همچنین ارائه خدمات باربری VIP برای حمل لوازم خاص نیز می باشد تا از این طریق خیال شما را از صحت جابجایی ، حمل و بسته بندی اثاثیه در تهران بصورت ایمن آسوده نماید

بسته بندی کردن وسایل منزل به دلیل حجم زیاد وسایل و خرده ریز هایی که در هر خانه ای وجود دارد کار پر دردسر و زمان بری است.همچنین اگر این کار با دقت انجام نشو ممکن است وسایل در هنگام جا به جایی دچار آسیب شوند.

توجه کردن به این مسئله هم مهم است که در هنگام بسته بندی وسایل می بایست لوازمی که داخل هر بسته بندی قرار می گیرد مشابه بوده تا در هنگام باز کردن بسته ها در پیدا کردن هر وسیله دچار مشکل نشویم.

ضمنا برای حفاضت از وسایل می بایست ازپارچه ، پلاستیک ، روزنامه و یا استرچ رپ در بین وسیله ها استفاده کرد و تمامی بسته ها را با چسب قوی و ضخیم محکم کرد.

همچنین مهم است که شرکت باربری که انتخاب می کنید دارای شعبه های مختلف جهت حمل اثاثیه منزل در شمال تهران و ارائه خدمات اسباب کشی در شرق و مرکز و غرب تهران باشد.

همچنین درصورتی که قصد حمل بار و اسباب از تهران به شهرستان یا به هر نقطه دیگری دارید اتوبار تیک بار آماده ارائه خدمات وسیع در این زمینه می باشد.

وانت بار تهران

وانت بار تهران

یکی از وظایف تیک بار ارائه خدمات وانت بار به تمام مناطق در تهران است.اگر ساکن مناطق غرب ، شرق ، مرکز یا شمال تهران هستید می توانید روی خدمات وانت بار ما برای حمل انواع لوازم و اثاث منزل و حساب کنید.کارگران و رانندگان وانت و وانت نیسان باتجربه آمده ارائه خدمات با بهترین کیفیت و ارسال وانت بار به غرب تهران،شرق،شمال و مرکز تهران می باشند.

þ     کیفیت در بسته بندی

þ     دقت در حمل بار

þ     سرعت در ارائه خدمات

þ     حفظ امنیت و سلامت بار

þ     قیمت استثنایی وانت بار در تهران

تیک بار ضامن کیفیت و امنیت باربری همراه با تعرفه و قیمت های باور نکردنی وانت بار از تهران به هر منطقه دیگری است.

وانت بار تهران تیک بار آماده برای حمل بارهایی مانند ماشین لباسشویی ، گاز و ... که نسبت به سایر وسایل خانه کم حجم تر و سبک تر هستند و مناسب حمل توسط وانت می باشد.

همچنین پرسنل تیک بار دارای کادری مجرب و دوره دیده در امور باربری و اتوبار است تا وسایل و اسباب شما با نهایت دقت جا به جا شود و سالم به مقصد برسد.

می توانید بسته به حجم و وزن بار خود وسیله نقلیه خود اعم از وانت پیکان با وزن بارگیری 500 کیلوگرم ، یا وانت مزدا با وزن بارگیری 1 تن وهمچنین وانت نیسان با وزن بارگیری 2 تن را انتخاب نمایید.

همواره می توانید جهت دریافت مشاوره انتخاب وسیله نقلیه مناسب با ما تماس بگیرید.

باربری شرق تهران

باربری شرق تهران

یکی از خدمات تیک بار انجام امور باربری و حمل بار در مناطق شرق تهران است. ساکنین محترم شرق تهران می توانند با خیالی آسوده حمل اثاث منزل ، جاجایی لوازم اداری و شرکتی ، بسته بندی لوازم و کلیه خدمات باربری مورد نیاز خود را به ما بسپارند.

خدمات باربری و اتوبار در شرق تهران شامل بسته بندی اثاث منزل و لوازم شرکت ها، حمل بار داخل شهری و همچنین به شهرستان می گردد. ضمنا درصورت تمایل می توانید باز کردن و چیدن لوازم منزل خود را نیز به پرسنل متعهد و با تجربه ما بسپارید.

شرق تهران شامل مناطق 4، 7 ، 8 و 13 شهرداری می شود که بدلیل وسعت و تراکم نسبتا زیاد و بافت شهری مخصوص به خود نیازمند آشنایی کافی و دقیق رانندگان به این مناطق است.

هدف ما جلب رضایت مشتریان از طریق بسته بندی ، جابجایی و ارسال انواع بار و لوازم و وسایل با حفظ امنیت و نهایت دقت به مقصد مورد نظر در هر نقطه تهران یا شهرستان می باشد. بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداری ، تکنیک های حمل بار با استفاده وسایل نقلیه مناسب از جمله خاور ، کامیون ، وانت یا نیسان از تخصص کارگزان مجرب و حرفه ای ما محسوب می شود.

þ       بسته بندی اثاث توسط کارگران حرفه ای و مطمئن

þ       باربری ایمن با استفاده از وسایل متناسب با بار  کامیونت ، وانت ، نیسان ، خاور و ..

þ       حمل لوازم حساس و شکستنی با بالاترین دقت و استفاده از خاورهای موکت کاری شده

þ       اتوبار شرق تهران ، مخصوص حمل و بسته بندی جهیزیه عروس

þ       حمل اسباب و اثاثیه منازل ، ادارات و شرکت ها 

برخی از مناطقی که تیک بار آماده ارائه خدمات باربری در شرق تهران است به شرح زیر می باشد:  


باربری پاسداران حمل اثاث هروی
اتوبار رسالت باربری خیابان هنگام
بسته بندی وسایل منزل نارمک وانت بار تهران نو
حمل بار دلاوران اتوبار خیابان استخر
باربری امام حسین شرکت اتوبار افسریه
حمل اثاث منزل دماوند نیسان بار هفت حوض
باربری مرکز تهران

باربری مرکز تهران

باربری و حمل اثاثیه از جمله کارهای تخصصی است که در صورت عدم تجربه کافی باعث آسیب رساندن به لوازم و اثات می گردد.تیک بار آماده ارائه کلیه خدمات باربری مرکز تهران و حمل اثاث منزل و جابجایی لوازم اداری وسایل شرکت ها می باشد.در صورتی که نیاز به اتوبار در مرکز تهران برای جابجایی هر نوع باری حتی به شهرستان دارید کلیه امور باربری خود را به ما بسپارید.

محله های مرکز تهران دارای تراکم زیاد، خیابان های پر رفت وآمد و محل استقرار ادارات و شرکت های زیادی است.مناطق مرکز تهران شامل مناطق 6، 10 و 11 شهرداری می گردد که این مناطق تهران عموما در طرح ترافیک و یا طرح زوج و فرد هستند و همچنین حمل بار و اثاث در برخی از ساعات شبانه روز با مشکل مواجه خواهد شد که لازم است همه این موارد از طرف شرکت باربری مد نظر قرار گیرد.

þ       مرحله اول تماس با تیک بار

þ       مرحله دوم مشورت با کارشناس جهت انجام باربری به صورت صحیح

þ       مرحله سوم تعیین هزینه و قیمت اتوبار ، بسته بندی و حمل بار

þ       مرحله چهارم اعزام تیم باربری حرفه ای مرکز تهران به آدرس مورد نظر

þ       مرحله پنجم انجام امور بسته بندی ، حمل اثاث ، جابجایی لوازم و کلیه خدمات مورد درخواست مشتری

þ       مرحله ششم رساندن لوازم و اثاث منزل یا اداره به مقصد با رعایت نهایت دقت وامنیت

بسته بندی لوازم و اثاث نیز نیاز به مهارت و تجربه کافی دارد.تیک بار با در اختیار داشتن کارگران زبده و با تجربه و با استفاده از انواع وسایل نقلیه باربری متناسب با نیاز شما مانند   وانت ، نیسان ، کامیون ، خاور و . . هموراه آماده خدمت رسانی به ساکنین مناطق مرکز تهران است.

می توان گفت بیشترین میزان حجم ادارات و موسسات در شهر،در قسمت مرکز تهران واقع شده است که این امر سبب می شود شرکت هاو شعبه های باربری و اتوبار مرکز تهران وظیفه سنگین تری داشته باشند.

باربری وسایل اداری گاهی از برخی جنبه ها مشکل تراز وسایل خانگی است.زیرا وسایل اداری ممکن است بسیار سنگین تر و حجیم تر از وسایل خانگی باشد و حمل آن ها نیاز به متخصص داشته باشد.

ضمنا سرعت در انجام بسته بندی لوازم اداری ، حمل بار و استفاده از واسایل نقلیه مناسب به این دلیل که ممکن است با تاخیر در زمان جا به جایی و اثاث کشی امور شرکت دچار اختلال شود از جمله موارد مهمی است که هنگام حمل بار و اسباب کشی در مرکز تهران باید آنها را در نظر گرفت.


باربری عباس آباد اتوبار بهشتی
حمل اثاثیه مطهری وانت بار بیهقی
حمل اثاث منزل فاطمی اتوبار گیشا
باربری خیابان کارگر بسته بندی لوازم منزل کشاورز
وانت نیسان جمهوری حمل بار امام خمینی
باربری خیابان گلاب جابجایی اثاث سهروردی
وانت بار در پاستور اتوبار بهار شیراز
شرکت باربری در کریمخان اتوبار خیابان حافظ
وانت بار خیابان فلسطین حمل اثاث فردوسی
باربری رودکی باربری خیابان گلاب
باربری غرب تهران

باربری غرب تهران

انجام امور باربری غرب تهران توسط شعبه غرب تهران اتوبار تهران تیک بار یکی از خدمات مربوط به حمل بار و اثاثیه  است که ما افتخار ارائه آن را داریم. حمل و بسته بندی اثاثیه منزل و باربری امن همواره یکی از دغدغه های افرادی بوده که قصد جابجایی لوازم و رساندن بار خود به مقصدی خاص دارند.تیک بار مفختر است کلیه خدمات مربوط به اتوبار ، باربری ، حمل بار و اثاثیه در غرب تهران و شهرستان را با بالاترین کیفیت و امنیت زیر نظر رانندگان و کارگران با تجربه در اختیار شهروندان قرار دهد. در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اتوبار غرب تهران و حمل اثاثیه به صورت امن و با حداکثر سرعت و کیفیت دارید با ما تماس بگیرید.ما متناسب با نیاز شما از بهترین وسایل حمل نقل از قبیل وانت بار ، نیسان ، خاور و کامیون جهت حمل لوازم و اثاث شما در مناطق غرب تهران استفاده خواهیم کرد. غرب تهران منطقه ای بسیار وسیع است که محله های زیادی در آن واقع شده است.بخشی از این منطقه تهران شامل طرح زوج و فرد ترافیکی نیز می شود و که نیاز به شرایط خاص جهت حمل بار دارد.ضمنا شرکت تیک بار امکان باربری و حمل اثاث از کلیه مناطق تهران از جمله غرب تهران به شهرستان ها را نیز دارد و آمادگی کامل جهت انجام کلیه امور باربری غرب تهران به شهرستان با قیمت های بسیار مناسب وجود دارد.

جهت تماس با شعبه اتوبار تیک بار در غرب تهران با این شماره تماس حاصل فرمایید : 44617724
و جهت تماس با شعبه شمال غرب باربری تهران تیک و دریافت قیمت و مشاوره می توانید با این شماره نیز تماس بگیرید: 22116910

قیمت و هزینه باربری در غرب تهران:

هزینه باربری در غرب تهران بستگی به عوامل مختلفی دارد.

از جمله نوع ماشین ، تعداد کارگر مورد نیاز و تعداد طبقات ، مسافت بین مبدا و مقصد باربری و ..

برای مثال اگر از کامیون برای انجام امور باربری در غرب تهران استفاده کنید و مبدا و مقصد شما نیز در یک محدوده باشد ، حدود 100 تا 120 هزار تومان نیاز است برای آن بپردازید. یا اگر از شعبه باربری غرب تهران بخواهید وانت نیسان در اختیارتان قرار دهد و مقصد شما نیز خارج از محدوده غرب تهران باشد (مثلا از منطقه 22 به منطقه 1 ) حدوده 70 تا 100 هزار تومان هزینه ماشین حمل بار باید بپردازید.

جهت اطلاع از قیمت های دقیق تر ، حمل بار به شهرستان ها و نحوه محاسبه به صفحه هزینه باربری مراجعه فرمایید

نکات مهم و ضروری پیش از حمل بار و اسباب کشی :

1- لازم است بدانید که بسته بندی وسایل پیش از حمل بار در سرعت و کیفیت حمل و نقل بسیار تاثیرگذار است.جهت آشنایی با اصول بسته بندی اثاثیه منزل به مقالات زیر مراجعه کنید:
بهترین روش های بسته بندی
هشت مرحله بسته بندی لوازم
جلوگیری از کمردرد هنگام اسباب کشی

 ضمنا ساکنین غرب و شمال غرب تهران می توانند برای افزایش سرعت و دقت در بسته بندی ، کلیه این امور را به پرسنل حرفه ای تیک بار بسپارند

2-نکته بعدی در مورد اسباب کشی انتخاب و استفاده از خدمات شرکت بابری در غرب تهران است.در این مورد نیز مقالات متعددی در سایت تهران تیک بار نوشته شده برای نمونه می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید :
روش های انتخاب شرکت باربری در تهران

3- پس از تماس با شرکت مورد نظر – پیشنهاد می کنیم حتما با کارشناسان تهران تیک بار تماس حاصل نمایید – اطلاعات و مشاوره های لازم را دریافت نموده و قیمت های حدود حمل از غرب تهران به نقاط دیگر تهران یا شهرستان را ارزیابی و بررسی نمایید.

4- انجام امور اسباب کشی را به کارکنان زبده در شعبه اتوبار غرب تهران تیک بار بسپارید و اسباب کشی آسان و بی دردسری را تجربه نمایید.برج میلاد باربری غرب تهران     برج آزادی تهران اتوبار غرب برخی از خدماتی که شعبه باربری در غرب تهران شرکت تیک بار ارائه می دهد :

حمل و جابجایی اثاث منزل ، لوازم شرکت ها و سازمان های مستقر در غرب تهران 
بسته بندی لوازم و وسایل با بهترین کیفیت و دقت جهت ارسال به هر نقطه از تهران یا شهرستان
ارائه خدات VIP ، چیدن لوازم و حمل جهیزیه عروس مخصوص ساکنین غرب تهرانبرخی از محله هایی که شعبه باربری و اتوبار غرب تهران ، امکان ارائه خدمات در آنها را دارد:
باربری گیشا اتوبار همت
باربری حکیم بسته بندی اثاث شهرآرا
حمل بار ستارخان اسباب کشی باقرخان
وانت بار پاتریس اتوبار تهران ویلا
حمل بار با وانت شادمان باربری کردستان
باربری نیایش حمل اثاثیه منزل دریان نو
وانت بار امیر آباد اتوبار آزادی
بسته بندی لوازم اداری توحید حمل بار آریا شهر
باربری طرشت حمل بار با نیسان جیحون
باربری و حمل اثاث اکباتان اتوبار محدوده آپادانا
باربری بلوار فردوس باربری VIP صادقیه
اتوبار اشرفی اصفهانی حمل بار جلال آل احمد
باربری سازمان آب باربری VIP مرزداران
باربری باهنر بسته بندی لوازم منزل کاشانی
اتوبار خیابان بهنام باربری باغ فیض
حمل بار خیابان سردارجنگل باربری میرزابابایی
جابجایی اثاث منزل جنت آباد وانت بار دهکده المپیک
باربری شهرک راه آهن حمل بار سعادت آباد
باربری آتی ساز اتوبار تهرانسر
اسباب کشی چیتگر باربری شهرک غرب
نیسان وانت فرحزاد وانت بار میدان کاج
اتوبار محدوده میدان سرو حمل اثاث بلوار دریا
بسته بندی لوازم منزل بیهقی حمل بار شرکتی فاطمی

شرکت باربری یوسف آبادحمل اسباب منزل جهان آراباربری و اتوبار سعادت آباد تهران

از جمله خدماتی است که تهران تیک بار در غرب شهر تهران ارائه می کند اتوبار و باربری سعادت آباد است.این خدمات می تواند شامل بسته بندی و حمل بار و اثاث از سعادت آباد به شهرستان و همچنین خدمات VIP باربری نیز بشود .


باربری واتوبار شهرک غرب تهران

خدمات شعبه اتوبار و باربری غرب تهران سطح وسیعی از مناطق غربی شهر پوشش می هد.شهرک غرب تهران نیز یکی از مناطق و محلات مهم شهر تهران بشمار می رود که اتوبار تیک بار آماده خدمات رسانی با کیفیت و استاندارد بالا در این بخش مهم از غرب تهران می باشد.


باربری و اتوبار صادقیه

باربری در صادقیه ( آریاشهر) که یکی از شلوغ ترین و پر تراکم ترین مناطق غرب تهران محسوب می شود یکی دیگر از چندین خدمات شعبه اتوبار غرب تهران مجموعه تیک بار می باشد . شرکت اتوبار تهران تیک بار کاملا از حساسیت های مربوط به کیفیت ارائه خدمات باربری در مناطقی همچون صادقیه تهران کاملا آگاه است و آماده ارائه خدمات باربری ، حمل اثاثیه ، بسته بندی و .. به ساکنین محترم منطقه صادقیه با کمترین هزینه و بالاتربن دقت و امنیت می باشد.


باربری و اتوبار چیتگر تهران

منطقه 22 تهران منطقه وسیعی در غرب تهران است که تراکم جمعیتی کمتری نسبت به میانگین تهران دارد.البته بدلیل ساخت و سازهای سالهای اخیر و بخصوص اطراف دریاچه چیتگر این وضعیت درحال تغییر می باشد . و نیاز ساکنین محترم این مناطق به شعبه اتوبار غرب تهران مجموعه تیک بار در حال افزایش است

در صورتی که نیاز به هرگونه خدمات از طرف شعبه اتوبار و باربری غرب تهران مجموعه تیک بار دارید کافی با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید. شعبه باربری غرب شرکت تهران تیک بار آماده همکاری با سازمان ها و شرکت ها جهت انجام امور باربری و حمل بار به هر نقطه از ایران می باشد.
باربری شمال تهران

باربری شمال تهران

شرکت های بسیاری مشغول ارائه خدمات باربری و اتوبار شمال تهران هستند اما تضمین سلامت ، حفظ امنیت و سرعت عمل و تجربه از جمله مواردی است که هر شرکتی از آن برخودار نیست.یک شرکت حرفه ای که وظیفه باربری شمال تهران را به عهده می گیرد علاوه بر موارد فوق باید آشنایی کافی با خیابان ها و محله های این بخش از شهر داشته باشد تا در سریعترین زمان خدمات خود را ارائه دهد.

جهت تماس با شعبه باربری شمال تهران تیک بار با این شماره تماس حاصل نمایید : 88101539

ساکنین مناطق مختلف تهران از جمله نیاوران ، زعفرانیه ، الهیه ، ولنجک و ... می توانند کلیه خدمات اسباب کشی و حمل بار را از اتوبار تهران تیک بار دریافت نمایند.

نکات مهمی که حتما پیش از اسباب کشی باید بدانید :

1- اسباب کشی و جابجایی منزل یا شرکت ، اصولا فرایندی استرس زا است. داشتن نگرانی تاحدودی طبیعی است اما لازم است آن را کنترل نمایید برای این منظور پیشنهاد می کنیم مقاله راه های کاهش استرس اسباب کشی را مطالعه کنید.

2-انتخاب بهترین شرکت باربری در شمال تهران ، کار پیچیده ایست ، اگر در اینترنت به دنبال یک شرکت اتوبار مطمئن می گردید لازم است بدانید قرار داشتن در صفحه اول گوگل لزوما به معنی حرفه ای بودن در انجام امور باربری نیست.لازم است در این موارد به چندین شرکت تماس گرفته و از آنها مشاوره بگیرید و سپس اقدام به انتخاب نمایید.

انتخاب بهترین شرکت اتوبار

3- در صورتی لوازم خاصی در منزل دارید که می دانید جابجایی آنها نیاز به شرایط خاصی دارد شرکت اتوبار تهران تیک بار را از آن مطلع نمایید، این لوازم خاص می تواند شامل وسایلی مانند : گاوصندوق ، کمدهای قابل حمل بسیار بزرگ که نیاز به مجزا کردن یا disassemble شدن دارند ، پیانو و ... گردد.

4- زمان مشخصی برای روز حمل بار خود در نظر بگیرید و از حداقل چند روز قبل با شعبه شمال تهران باربری تیک بار هماهنگی های لازم را انجام دهید تا پروسه حمل بار و اسباب کشی در کمترین زمان انجام گیرد و بدون نگرانی پیش برود.

5- و در نهایت جهت جلوگیری از خستگی ، آسیب های بدنی و آسیب به لوازم و همچنین افزایش سرعت ، می توانید کلیه امور خود را به اتوبار تهران تیک بار بسپارید. این خدمات به خدمات باربری VIPمعروف هستند شامل انجام کلیه مراحل اسباب کشی می شود یعنی با استفاده از این خدمات ، علاوه بر حمل بار از مناطق شمال تهران به هر مقصد دیگری در تهران یا شهرستان ، بسته بندی اصولی و حرفه ای لوازم منزل و همچنین چیدن اثاثیه در منزل با محل کار جدید را نیز به ما سپرده می شود.این کار سرعت و دقت در انجام امور اسباب کشی را بسیار بالا خواهد برد و از طرف دیگر از خستگی شما با احتمال آسیب به لوازم تا حد بسیار زیادی کاسته خواهد شد.

قیمت و هزینه باربری در شمال تهران:

هزینه مربوط به استفاده از خدمات اتوبار شمال تهران بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله :

نوع ماشین
تعداد کارگر و طبقات
مدت زمان
فاصله بین مبدا و مقصد باربری
مثلا جهت محاسبه هزینه حمل بار از شمال تهران به منطقه ای در خارج از محدوده شمال تهران ، مثلا از منطقه 1 به منطقه 22 لازم است بدانید که اگر نیاز به کامیون داشته باشید ، هزینه آن حدود 120 هزار تومان تا 150 هزار تومان می شود.
اگر برای همین مسیر از وانت نیسان استفاده کنید هزینه کمتری خواهید پرداخت که چیزی حدود 70 هزار تا 100 هزار تومان
"جهت آگاهی از قیمت های دقیق باربری از شمال تهران به هر منطقه بر اساس نوع ماشین و حتی حمل بار از شمال تهران به شهرستان ها می توانید به صفحه قیمت باربری مراجعه فرمایید"

باربری تیک بار امکان ارائه خدمات در کلیه مناطق شمال تهران را دارا می باشد.در صورتی که نیاز به اتوبار شمال شهر تهران دارید و یا جهت حمل اثاثیه خود در مناطق شمال تهران احتیاج به شرکتی مطمئن و مشاوره دقیق دارید هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با شعبه باربری شمال تهران ما تماس بگیرید. 

ساکنین محترم شمال تهران در صورت نیاز به اتوبار با هزینه و قیمت بسیار عالی با ما تماس گرفته و کلیه امور بسته بندی و باربری خود از تمام محله های شمال تهران به هر منطقه تهران و یا شهرستان را با خیالی آسوده به ما بسپارند 

کیفیت در بسته بندی و جابجایی از افتخارات شعبه باربری شمال تهران ما است 
حمل کالا و باربری با بهترین شرایط، جهت حفظ سلامت بار  
جابجایی و حمل جهیزیه عروس با کیفیت و دقت مضاعف 
حمل بار شرکت ها ، لوازم نمایشگاه و ادارات مستقر در شمال تهران 
کارگران و رانندگان با تجربه و زبده جهت رفع تمامی نیازهای شما از شعبه اتوبار شمال تهران 
تضمین باربری و سلامت بار

شمال تهران از جمله مناطقی است که با توجه به پیشرفت های زیاد و ساختمان سازی های انبوه در آن ، میزان تقاضا برای جابجایی و اسباب کشی در آن روز به روز افزایش یافته و نیاز این منطقه برای اتوبار با کیفیت و مطمئن بیشتر می شود.

به همین منظور اتوبار تیک بار با در نظر گرفتن میزان تقاضا در این منطقه ، اقدام به تدارک شعبه ی فعال باربری شمال تهران نموده است تا بتواند تمامی نیاز های این منطقه چه از نظر کمی و کیفی و چه از نظر اعتبار و ایمنی در حمل و نقل اسباب و اثاثیه شما در مناطق شمالی استان تهران را تحت پوشش کامل خود قرار دهد .

به دلیل موقعیت این منطقه ، عموما تعداد منازل مسکونی در شمال تهران در مقایسه با مناطق دیگر تهران نسبت به ساختمان های اداری بیشتر بوده و به همین دلیل اتوبار مطمئن که بتواند خیال مشتریان را از سالم رسیدن و تضمین سلامت اسبابشان در هنگام جا به جایی راحت کند ، مهمترین عاملی است که یک شرکت باربری شمال تهران و چه مناطق دیگر ملزم به انجام آن است.

باربری شمال تهران و شعبه اتوبار شمال تیک بار

امنیت و تخصص در باربری و حمل اثاثیه منزل و ادارات در شمال تهران را از طریق کارگران و پرسنل حرفه ای ما تجربه کنید.باربری در شمال تهران شامل مناطق 1، 2 و 3 می شود که همشریان و ساکنین عزیز این مناطق تهران می توانند با خیالی آسوده بسته بندی ، جابجایی و حتی چیدن وسایل منزل و ادارات خود را به ما بسپارند.

برخی از محله ها و خیابان های بخش شمال تهران که امکان ارائه خدمات باربری ، اتوبار و حمل اثاث با استفاده از وانت ، نیسان و کامیون در آنها وجود دارد در لیست زیر برای شما عزیزان آورده شده :  

اتوبار تجریش باربری میدان قدس
بسته بندی صدر حمل اثاثیه منزل آصف
اتوبار یادگار امام باربری ولنجک
وانت بار زعفرانیه باربری سرو
اتوبار ونک اتوبار میرداماد
وانت بار پارک وی باربری vip آفریقا
باربری ظفر وانت بار فرشته
بسته بندی لوازم منزل جردن باربری قیطریه
اتوبار الهیه باربری پاسداران
اتوبار قلهک نیسان بار باهنر
اسباب کشی شریعتی باربری سعدآباد
حمل اثاثیه منزل لواسانات حمل لوازم اداری فرمانیه
باربری دربند باربری درکه
باربری گاندی وانت بار حقانی
حمل اثاث منزل شیخ بهایی باربری ملاصدرا

حمل بار با نیسان سئول اتوبار چمران


باربری و اتوبار نیاوران تهران

باربری در نیاوران از جمله وظایف شعبه اتوبار شمال تهران تیک بار می باشد.ساکنین و مسئولان محترم ادارات و شرکت های این منطقه وسیع در شمال تهران و همچنین مناطق اطراف آن می توانند همواره روی ارائه خدمات با کیفیت با هزینه مناسب و در نهایت دقت امنیت روی پرسنل شعبه اتوبار شمال تهران تیک بار حساب نمایند.

باربری و اتوبار ولنجک تهران

تیک بار آماده ارائه کلیه خدمات اتوبار و باربری در ولنجک تهران و مناطق اطراف آن می باشد. کلیه خدمات اسباب کشی، بسته بندی، حمل بار به شهرستان را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

باربری و اتوبار زعفرانیه تهران

یک شرکت باربری و اتوبار  شمال تهران که در امور باربری حرفه ای و با تجربه باشد مطمئنا در همه مناطق و محله های شمال شهر تهران امکان ارائه خدمات باربری را با بالاترین کیفیت و بیشترین سرعت و امنیت دارا می باشد. شعبه اتوبار شمال تهران تیک بار نیز کلیه خدمات خود را در دسترس ساکنین محترم زعفرانیه تهران قرار داده است تا از این طریق نیازهای باربری این منطقه شمالی تهران و محله های اطراف آن به بهترین شکل برآورده گردد.

باربری و اتوبار الهیه تهران

یکی از خدمات شرکت تهران تیک بار، باربری و اتوبار در الهیه تهران می باشد. شعبه باربری شمال تهران این شرکت آماده است خدماتی نظیر بسته بندی، حمل اثاثیه منزل و شرکت و همچنین حمل و بسته بندی بار بصورت VIP را در اختیار ساکنین محترم شمال تهران از جمله ساکنان الهیه قرار دهد.

شرکت تهران تیک بار با سالها تجربه و شعب متعدد در شهر تهران آمادگی ارائه با کیفیت ترین خدمات باربری به ساکنین محترم مناطق مختلف از جمله ساکنین و صاحبان مشاغل در شمال تهران را دارا می باشد.

در صورت نیاز به شرکت خدمات اسباب کشی ، حمل بار به شهرستان یا بسته بندی لوازم منزل خود با شعبه اتوبار و باربری شمال تهران ما تماس حاصل نمایید.


دانستنی های مرتبط