شرکت های بسیاری مشغول ارائه خدمات باربری و اتوبار شمال تهران هستند اما تضمین سلامت ، حفظ امنیت و سرعت عمل و تجربه از جمله مواردی است که هر شرکتی از آن برخودار نیست.یک شرکت حرفه ای که وظیفه باربری شمال تهران را به عهده می گیرد علاوه بر موارد فوق باید آشنایی کافی با خیابان ها و محله های این بخش از شهر داشته باشد تا در سریعترین زمان خدمات خود را ارائه دهد.

جهت تماس با شعبه باربری شمال تهران تیک بار با این شماره تماس حاصل نمایید : 88101539

ساکنین مناطق مختلف تهران از جمله نیاوران ، زعفرانیه ، الهیه ، ولنجک و ... می توانند کلیه خدمات اسباب کشی و حمل بار را از اتوبار تهران تیک بار دریافت نمایند.

نکات مهمی که حتما پیش از اسباب کشی باید بدانید :

1- اسباب کشی و جابجایی منزل یا شرکت ، اصولا فرایندی استرس زا است. داشتن نگرانی تاحدودی طبیعی است اما لازم است آن را کنترل نمایید برای این منظور پیشنهاد می کنیم مقاله راه های کاهش استرس اسباب کشی را مطالعه کنید.

2-انتخاب بهترین شرکت باربری در شمال تهران ، کار پیچیده ایست ، اگر در اینترنت به دنبال یک شرکت اتوبار مطمئن می گردید لازم است بدانید قرار داشتن در صفحه اول گوگل لزوما به معنی حرفه ای بودن در انجام امور باربری نیست.لازم است در این موارد به چندین شرکت تماس گرفته و از آنها مشاوره بگیرید و سپس اقدام به انتخاب نمایید.

انتخاب بهترین شرکت اتوبار

3- در صورتی لوازم خاصی در منزل دارید که می دانید جابجایی آنها نیاز به شرایط خاصی دارد شرکت اتوبار تهران تیک بار را از آن مطلع نمایید، این لوازم خاص می تواند شامل وسایلی مانند : گاوصندوق ، کمدهای قابل حمل بسیار بزرگ که نیاز به مجزا کردن یا disassemble شدن دارند ، پیانو و ... گردد.

4- زمان مشخصی برای روز حمل بار خود در نظر بگیرید و از حداقل چند روز قبل با شعبه شمال تهران باربری تیک بار هماهنگی های لازم را انجام دهید تا پروسه حمل بار و اسباب کشی در کمترین زمان انجام گیرد و بدون نگرانی پیش برود.

5- و در نهایت جهت جلوگیری از خستگی ، آسیب های بدنی و آسیب به لوازم و همچنین افزایش سرعت ، می توانید کلیه امور خود را به اتوبار تهران تیک بار بسپارید. این خدمات به خدمات باربری VIPمعروف هستند شامل انجام کلیه مراحل اسباب کشی می شود یعنی با استفاده از این خدمات ، علاوه بر حمل بار از مناطق شمال تهران به هر مقصد دیگری در تهران یا شهرستان ، بسته بندی اصولی و حرفه ای لوازم منزل و همچنین چیدن اثاثیه در منزل با محل کار جدید را نیز به ما سپرده می شود.این کار سرعت و دقت در انجام امور اسباب کشی را بسیار بالا خواهد برد و از طرف دیگر از خستگی شما با احتمال آسیب به لوازم تا حد بسیار زیادی کاسته خواهد شد.

قیمت و هزینه باربری در شمال تهران:

هزینه مربوط به استفاده از خدمات اتوبار شمال تهران بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله :

نوع ماشین
تعداد کارگر و طبقات
مدت زمان
فاصله بین مبدا و مقصد باربری
مثلا جهت محاسبه هزینه حمل بار از شمال تهران به منطقه ای در خارج از محدوده شمال تهران ، مثلا از منطقه 1 به منطقه 22 لازم است بدانید که اگر نیاز به کامیون داشته باشید ، هزینه آن حدود 120 هزار تومان تا 150 هزار تومان می شود.
اگر برای همین مسیر از وانت نیسان استفاده کنید هزینه کمتری خواهید پرداخت که چیزی حدود 70 هزار تا 100 هزار تومان
"جهت آگاهی از قیمت های دقیق باربری از شمال تهران به هر منطقه بر اساس نوع ماشین و حتی حمل بار از شمال تهران به شهرستان ها می توانید به صفحه قیمت باربری مراجعه فرمایید"

باربری تیک بار امکان ارائه خدمات در کلیه مناطق شمال تهران را دارا می باشد.در صورتی که نیاز به اتوبار شمال شهر تهران دارید و یا جهت حمل اثاثیه خود در مناطق شمال تهران احتیاج به شرکتی مطمئن و مشاوره دقیق دارید هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با شعبه باربری شمال تهران ما تماس بگیرید. 

ساکنین محترم شمال تهران در صورت نیاز به اتوبار با هزینه و قیمت بسیار عالی با ما تماس گرفته و کلیه امور بسته بندی و باربری خود از تمام محله های شمال تهران به هر منطقه تهران و یا شهرستان را با خیالی آسوده به ما بسپارند 

کیفیت در بسته بندی و جابجایی از افتخارات شعبه باربری شمال تهران ما است 
حمل کالا و باربری با بهترین شرایط، جهت حفظ سلامت بار  
جابجایی و حمل جهیزیه عروس با کیفیت و دقت مضاعف 
حمل بار شرکت ها ، لوازم نمایشگاه و ادارات مستقر در شمال تهران 
کارگران و رانندگان با تجربه و زبده جهت رفع تمامی نیازهای شما از شعبه اتوبار شمال تهران 
تضمین باربری و سلامت بار

شمال تهران از جمله مناطقی است که با توجه به پیشرفت های زیاد و ساختمان سازی های انبوه در آن ، میزان تقاضا برای جابجایی و اسباب کشی در آن روز به روز افزایش یافته و نیاز این منطقه برای اتوبار با کیفیت و مطمئن بیشتر می شود.

به همین منظور اتوبار تیک بار با در نظر گرفتن میزان تقاضا در این منطقه ، اقدام به تدارک شعبه ی فعال باربری شمال تهران نموده است تا بتواند تمامی نیاز های این منطقه چه از نظر کمی و کیفی و چه از نظر اعتبار و ایمنی در حمل و نقل اسباب و اثاثیه شما در مناطق شمالی استان تهران را تحت پوشش کامل خود قرار دهد .

به دلیل موقعیت این منطقه ، عموما تعداد منازل مسکونی در شمال تهران در مقایسه با مناطق دیگر تهران نسبت به ساختمان های اداری بیشتر بوده و به همین دلیل اتوبار مطمئن که بتواند خیال مشتریان را از سالم رسیدن و تضمین سلامت اسبابشان در هنگام جا به جایی راحت کند ، مهمترین عاملی است که یک شرکت باربری شمال تهران و چه مناطق دیگر ملزم به انجام آن است.

باربری شمال تهران و شعبه اتوبار شمال تیک بار

امنیت و تخصص در باربری و حمل اثاثیه منزل و ادارات در شمال تهران را از طریق کارگران و پرسنل حرفه ای ما تجربه کنید.باربری در شمال تهران شامل مناطق 1، 2 و 3 می شود که همشریان و ساکنین عزیز این مناطق تهران می توانند با خیالی آسوده بسته بندی ، جابجایی و حتی چیدن وسایل منزل و ادارات خود را به ما بسپارند.

برخی از محله ها و خیابان های بخش شمال تهران که امکان ارائه خدمات باربری ، اتوبار و حمل اثاث با استفاده از وانت ، نیسان و کامیون در آنها وجود دارد در لیست زیر برای شما عزیزان آورده شده :  

اتوبار تجریش باربری میدان قدس
بسته بندی صدر حمل اثاثیه منزل آصف
اتوبار یادگار امام باربری ولنجک
وانت بار زعفرانیه باربری سرو
اتوبار ونک اتوبار میرداماد
وانت بار پارک وی باربری vip آفریقا
باربری ظفر وانت بار فرشته
بسته بندی لوازم منزل جردن باربری قیطریه
اتوبار الهیه باربری پاسداران
اتوبار قلهک نیسان بار باهنر
اسباب کشی شریعتی باربری سعدآباد
حمل اثاثیه منزل لواسانات حمل لوازم اداری فرمانیه
باربری دربند باربری درکه
باربری گاندی وانت بار حقانی
حمل اثاث منزل شیخ بهایی باربری ملاصدرا

حمل بار با نیسان سئول اتوبار چمران


باربری و اتوبار نیاوران تهران

باربری در نیاوران از جمله وظایف شعبه اتوبار شمال تهران تیک بار می باشد.ساکنین و مسئولان محترم ادارات و شرکت های این منطقه وسیع در شمال تهران و همچنین مناطق اطراف آن می توانند همواره روی ارائه خدمات با کیفیت با هزینه مناسب و در نهایت دقت امنیت روی پرسنل شعبه اتوبار شمال تهران تیک بار حساب نمایند.

باربری و اتوبار ولنجک تهران

تیک بار آماده ارائه کلیه خدمات اتوبار و باربری در ولنجک تهران و مناطق اطراف آن می باشد. کلیه خدمات اسباب کشی، بسته بندی، حمل بار به شهرستان را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

باربری و اتوبار زعفرانیه تهران

یک شرکت باربری و اتوبار  شمال تهران که در امور باربری حرفه ای و با تجربه باشد مطمئنا در همه مناطق و محله های شمال شهر تهران امکان ارائه خدمات باربری را با بالاترین کیفیت و بیشترین سرعت و امنیت دارا می باشد. شعبه اتوبار شمال تهران تیک بار نیز کلیه خدمات خود را در دسترس ساکنین محترم زعفرانیه تهران قرار داده است تا از این طریق نیازهای باربری این منطقه شمالی تهران و محله های اطراف آن به بهترین شکل برآورده گردد.

باربری و اتوبار الهیه تهران

یکی از خدمات شرکت تهران تیک بار، باربری و اتوبار در الهیه تهران می باشد. شعبه باربری شمال تهران این شرکت آماده است خدماتی نظیر بسته بندی، حمل اثاثیه منزل و شرکت و همچنین حمل و بسته بندی بار بصورت VIP را در اختیار ساکنین محترم شمال تهران از جمله ساکنان الهیه قرار دهد.

شرکت تهران تیک بار با سالها تجربه و شعب متعدد در شهر تهران آمادگی ارائه با کیفیت ترین خدمات باربری به ساکنین محترم مناطق مختلف از جمله ساکنین و صاحبان مشاغل در شمال تهران را دارا می باشد.

در صورت نیاز به شرکت خدمات اسباب کشی ، حمل بار به شهرستان یا بسته بندی لوازم منزل خود با شعبه اتوبار و باربری شمال تهران ما تماس حاصل نمایید.


اتوبار و باربری کامرانیه

اتوبار و باربری کامرانیه

خدمات اتوبار و باربری کامرانیه بخشی از خدمات باربری شمال تهران (یکی از مهمترین شعب شرکت اتوبار تهران تیک بار) است که در این منطقه جهت رفاه حال همشهریان محترم صورت می گیرد. کسانی که قصد اسباب کشی و یا اثاث کشی در این منطقه و یا به سایر مناطق پایتخت و حتی شهرهای دیگر کشورمان دارند شامل:

افراد حقیقی که قصد اسباب کشی منزل را دارند. 
اشخاص حقوقی به معنای شرکت، فروشگاه، موسسه و یا هر نهاد اداری، آموزشی، تجاری، ورزشی، فرهنگی و ... که  مدیران و صاحبان آنجا به هر دلیلی قصد جابجایی وسایل و لوازم خود از آن مکان را دارند. 

کامرانیه یکی از مناطق مهم شمال تهران است و در گذشته بخشی از شهرستان شمیرانات بوده اما به مرور با گسترش ناحیه شهری تهران امروزه بخشی از منطقه یک شهرداری تهران است. موقعیت مناسب این منطقه همراه با ساخت و سازهای فراوان و توسعه آن در چند دهه اخیر موجب اهمیت روزافزون آن از دید شرکتهای باربری تهران شده است. 

خدمات اتوبار کامرانیه:

خدمات اسباب کشی و اتوبار در منطقه کامرانیه تهران شامل موارد زیر می شود:  
بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت 
جابجایی و حمل بار 

شرکت باربری تهران تیک بار دارای سالها تجربه در زمینه خدمات اثاث کشی و حمل بار در شمال تهران و سایر نقاط این شهر است و در مناطقی مانند کامرانیه توانسته با موفقیت چشمگیری در این زمینه پیشتاز باشد. 

ما هر گونه خدماتی را که مشتریان مان نیاز داشته باشند در زمینه خدمات اسباب کشی و اتوبار کامرانیه تهران به آنها ارائه می دهیم. از جمله در اختیار گذاشتن کارگر باربری به تعداد لازم، استفاده از بهترین خودروها و ماشین های حمل بار و همچنین ارائه خدمات باربری VIP، صدور بارنامه و بیمه باربری و موارد دیگری که جهت رفاه هر چه بیشتر و آرامش خیال شما مشتریان گرامی صورت می گیرد. 

اتوبار و باربری کامرانیه تهران

محدوده خدمات باربری کامرانیه:

همانطور که اشاره کردیم کامرانیه از مناطقی است که تحت پوشش باربری شمال تهران است. این منطقه که قدمت آن به دوره قاجار می رسد، در گذشته محل زمین های روستایی و باغ های سرسبز بوده که متعلق به کامران میرزا (فرزند یکی از پادشاهان قاجار) بوده و بعدها این اراضی به افراد دیگر فروخته شده است. نام کامرانیه برگرفته از نام این شاهزاده قاجاری بوده است. 

بعدها به مرور زمان با گسترش مناطق شهری تهران به سمت مناطق شمالی و کوهستان ها، این منطقه بافت شهری پیدا کرده و با ساخت خانه ها ویلایی بزرگ و کوچک و آپارتمان ها و حتی برج های بلند امروزه کاملا بافتی شهری دارد و دارای اداره ها، سازمان ها، مراکز خرید، مرکز ورزشی، فرهنگی و غیره می باشد. حتی چند سفارتخانه نیز در این منطقه قرار دارند.

در حال حاضر مطابق با تعریف شهرداری منطقه یک تهران، محدوده منطقه کامرانیه به مناطق بین خیابان باهنر (نیاوران) و بزرگراه صدر و مناطق اطراف خیابان کامرانیه (شامل کامرانیه شمالی و کامرانیه جنوبی) می شود. 
در هر یک از این مناطق چنانچه نیاز به خدمات اثاث کشی و اتوبار کامرانیه دارید، می توانید با همکاران ما تماس و جهت رزرو خدمات فوق تماس بگیرید. 

بسته بندی در اتوبار کامرانیه:

شرکت اتوبار تهران تیک بار تضمین می کند که بهترین خدمات درجه یک در زمینه بسته بندی اسباب و اثاثیه را به مشتریان خود در کامرانیه تهران ارائه دهد. اسباب کشی دارای چند مرحله است که در این میان بسته بندی به دلیل حساسیت بالا دارای اهمیت زیادی است. به ویژه بسته بندی وسایل شکستنی

مهمترین مزایای بسته بندی شرکت تیک بار جهت اثاث کشی و حمل بار به شرح زیر است:

صرفه جویی در وقت و هزینه شما
عدم وارد شدن هر گونه فشار و یا ناراحتی به شما و دیگر اعضای خانواده
وارد نشدن آسیب و یا خسارت به اموال شما
اطمینان از رسیدن وسایل و لوازم در موعد مناسب به مقصد
امکان حمل بار به شهرستان از کامرانیه (در صورتی که مقصد هر یک از شهرهای دیگر کشورمان است) 

و موارد دیگری که موجب می شوند تا ما با افتخار بتوانیم مشتریان خود را در منطقه کامرانیه و یا سایر مناطق شمال تهران راضی و خشنود نگه داریم. اگر قصد اسباب کشی در کامرانیه تهران را دارید، با ما تماس بگیرید. 

شرکت اتوبار تیک بار ارائه کننده بهترین خدمات اثاث کشی و حمل بار در تهران. 

باربری لویزان تهران

باربری لویزان تهران

خدمات اتوبار و باربری لویزان به همشهریان گرامی مقیم این منطقه از تهران ارائه می گردد. این خدمات شامل کلیه مراحل لازم جهت اثاث کشی و جابجایی بار در محدوده لویزان، از لویزان به مناطق دیگر تهران و یا حمل بار به شهرستان ها از منطقه لویزان تهران می باشد. 

در این راستا شرکت باربری تهران تیک بار به عنوان یکی از فعالترین و موفق ترین شرکتهای باربری تهران در لویزان و مناطق اطراف آن به ارائه کلیه خدمات اسباب کشی و اتوبار فعالیت دارد. 

خدمات اتوبار لویزان:

خدمات باربری و اتوبار لویزان برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که مایل به اثاث کشی و جابجایی بار هستند صورت می گیرد. شامل:

کلیه اشخاص حقیقی (اسباب کشی و اثاث کشی منزل) 
کلیه اشخاص حقوقی (نهادها، سازمان ها، بانک ها، شرکت ها، موسسات دولتی و یا خصوصی، مراکز فرهنگی، هنری، آموزشی، مراکز فروش و...)

در هر یک از این دو حالت می توانید با همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران تماس بگیرید تا از مزایای خدمات ما بهره مند شوید و بتوانید یک اسباب کشی آسان و راحت داشته باشید. 
در واقع همکاران ما تمام تلاش خود را به کار می گیرند که تا حد امکان بتوانند این کار را با نهایت سرعت و همچنین دقت بالا انجام دهند. 

باربری لویزان تهران

خدمات بسته بندی در باربری لویزان:

کلیه لوازم و وسایل خانگی و همچنین اداری، آموزشی و غیره در هنگام بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت با دقت و با استفاده از بهترین لوازم حرفه ای بسته بندی و آماده حمل بار می شوند. به این منظور همکاران ما همواره از بهترین وسایل استفاده می کنند. از جمله:

کارتن های چند لایه نو و محکم (کارتن های رگال دار و یا معمولی)
استرچ رپ و بابل رپ
دستگاه های چسب زن مخصوص
نایلون های محافظ و مقاوم

همکاران ما در شرکت اتوبار تهران تیک بار با استفاده از بهترین امکانات و همچنین زبده ترین کارگران حمل بار در زمینه ارائه خدمات باربری لویزان با تمام وجود در خدمت شما هستند. 
کلیه لوازم خود را می توانید جهت بسته بندی به همکاران ما بسپارید. لوازمی از جمله:

لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی (ظروف، بشقاب و لیوان ها، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ظرفشویی و...) 
کلیه لوازم شخصی از جمله لباس، کیف و کفش، لوازم آرایش خانمها و غیره
لوازم تحریر 
کلیه لوازم و دستگاه های اداری از جمله کامپیوتر، فکس، اسکنر، لپ تاپ، مودم، تلفن های سانترال و ...
کلیه لوازم موسیقی (از جمله جابجایی و حمل پیانو، ارگ، گیتار، سنتور و...)
کلیه لوازم و دستگاه های بازی و سرگرمی های الکترونیکی و یا ورزشی (کنسول های بازی، فوتبال دستی، میز اسنوکر و یا بیلیارد و...)
لوازم صوتی و تصویری (مانند تلویزیون، دستگاه های پخش دی وی دی و بلوری و...) 
بسته بندی و جابجایی فرش و قالی 
پتو، لحاف، تخت خواب، تشک و سایر وسایل اتاق خواب ها 

لازم به ذکر است که در حال حاضر با استفاده از کارتن های چند لایه رگال دار بسیاری از لباس ها از جمله کت و شلوار آقایان و بسیاری از لباس های خانمها به دقت بسته بندی می شوند و به این ترتیب مانع از چروک شدن آنها در طول مسیر جابجایی و حمل بار به مقصد می شود. 

اتوبار لویزان

خودروهای باربری در اتوبار لویزان:

ما در شرکت اتوبار تیک بار جهت سرویس دهی هر چه بهتر به شما همشهریان گرامی تلاش می کنیم تا از بهترین خودروهای حمل بار و همچنین رانندگان حرفه ای استفاده کنیم. 
خودروهای باری مورد استفاده همکاران ما عبارتند از:
انواع خاور و کامیون
کامیونت 
وانت بار 
در این زمینه هم می توانید هنگام تماس و بررسی های اولیه جهت رزرو خودروی مورد نیاز خود به تعداد لازم، اقدام کنید. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار جهت ارائه خدمات باربری لویزان آماده همکاری با شما شهروندان گرامی است. 
باربری در ونک

باربری در ونک

اتوبار و باربری ونک تهران توسط همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران صورت می گیرد. اهالی محترم مناطق اطراف میدان ونک در تهران می توانند جهت خدمات بسته بندی اثاثیه و همچنین سایر موارد مربوط به خدمات اسباب کشی و باربری ونک با همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران تماس بگیرند. 

ما در میدان ونک و کلیه مناطق اطراف آن به آسانی می توانیم شما را از بهترین خدمات اثاث کشی و حمل بار بهره مند سازیم. چرا که ما از بهترین امکانات و حرفه ای ترین نیروهای مجرب استفاده می کنیم. 

به همین جهت از شما شهروندان گرامی مقیم مناطق پیرامون میدان ونک تهران دعوت می کنیم، تا جهت خدمات حمل و نقل اثاثیه و جابجایی بار با همکاران ما تماس بگیرید. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار با تجربه ای موفق و طولانی در باربری ونک تاکنون با موفقیت توانسته در این عرصه گام بردارد و کلیه نیازهای مشتریان خود را جهت اسباب کشی و حمل و نقل بار از این منطقه به مناطق و بخش های دیگر تهران و حتی حمل بار به شهرستان از ونک را برآورده کند. 

افتخار ما این است که بتوانیم به عنوان یکی از بهترین شرکتهای اتوبار تهران، بهترین شرایط اسباب کشی و انتقال بار را برای شما فراهم کنیم. شرایطی که در آن کاملا احساس آرامش کنید. 

محدوده باربری ونک:

همانطور که اشاره کردیم تقریبا تمام ناطق اطراف میدان ونک جهت خدمات اسباب کشی زیرمجموعه شعبه باربری شمال تهران هستند و کلیه اشخاص می توانند جهت بهره مند شدن از خدمات ما با همکاران ما در شعبه فوق تماس بگیرند:

اشخاصی که قصد اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم منزل خود به مکانی دیگر را دارند. 
کلیه اشخاص حقوقی (مانند: فروشگاه ها، سازمان ها، موسسات، اداره ها، بانک ها، شرکت های خصوصی، دولتی و یا نیمه دولتی و...)  که قصد جابجایی مجموعه خود را به مکانی دیگر دارند. 

در هر حالت ما در شرکت باربری تهران تیک بار جهت ارائه بهترین خدمات در خدمت شما هستیم. چنانچه شما هم قصد انتقال محل زندگی و یا محل کسب و کار خود به جایی دیگر از ونک هستید با ما تماس بگیرید. 

باربری ونک تهران

مزایای اتوبار ونک با تیک بار:

اما شاید این سئوال برای شما خوانندگان گرامی پیش بیاید که چرا شرکت اتوبار تیک بار را باید جهت این خدمات انتخاب کرد؟ در پاسخ به موارد زیر اشاره می کنیم:

سرویس دهی عالی در تمام ایام سال حتی در روزهای تعطیل
به دلیل بسته بندی درست و اصولی، سلامت آنها را تا رسیدن به مقصد کاملا تضمین می کنیم
ناوگانی از بهترین خودروهای باری را بکار می گیریم. 
از کارگران حمل بار و رانندگان باتجربه و حرفه ای بهره مند هستیم. 
به نظرات شما مشتریان گرامی کاملا احترام می گذاریم. 
همکاران ما با وضعیت ترافیک خیایان های اطراف ونک و نواحی آنها آشنا هستند و می توانند با سرعت بالا وسایل بسته بندی شده را به مقصد برسانند. 
بارنامه و بیمه باربری جهت رفاه حال مشتریان حقوقی و حقیقی صادر می کنیم. 
در صورت نیاز می توانید اقدام به اجاره انبار در تهران جهت نگهداری وسایل و لوازم منزل و یا شرکت خود کنید. 

قیمت و هزینه باربری و اتوبار ونک:

قیمت و تعرفه های اتوبار ونک بر پایه تعرفه ها و نرخ های رسمی اتحادیه باربری تهران است. بر پایه اینکه مشتریان چه شرایطی داشته باشد، در نهایت هزینه ها برای وی محاسبه و اعلام می گردد. شرایطی از قبیل:

تعداد کارگر مورد نیاز 
تعداد و نوع خودروهای باری سنگین، نیمه سنگین و یا سبک 
زمان اسباب کشی 
مسافت مبداء و مقصد اسباب کشی (جابجایی بار در مناطق داخل تهران و یا خارج از تهران) 
حجم بارها و تعداد کارتن ها و لوازم مورد استفاده جهت بسته بندی 

لیست کلیه نرخ ها و تعرفه های ما را می توانید در صفحه قیمت و هزینه باربری تهران مشاهده و یا در صورت تمایل جهت مشاوره در این زمینه هنگام تماس با همکاران ما از آنها راهنمایی های بیشتر را دریافت کنید. 

جهت اثاث کشی و حمل بار در ونک با شرکت اتوبار تیک بار تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم. 

اتوبار و باربری قیطریه

اتوبار و باربری قیطریه

شرکت باربری و اتوبار تهران تیک بار در راستای ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و باربری قیطریه تهران در خدمت شماست. اهالی محترم منطقه قیطریه تهران که قصد اسباب کشی و اثاث کشی به نقاط دیگر این منطقه و یا سایر بخش های تهران دارید می توانید با همکاران ما در شعبه اتوبار و باربری شمال تهران تماس و جهت رزرو این خدمات در زمان مورد نظر خود اقدام کنید. 

اگر شما هم هر یک از شرایط زیر را دارید می توانید با شرکت باربری تهران تیک بار تماس بگیرید:

قصد اسباب کشی و حمل بار از قیطریه دارید.
می خواهید که بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت شما به بهترین نحو ممکن صورت گیرد. 
می خواهید جهت حمل بار به شهرستان از قیطریه تهران اقدام کنید. 
نگران ایمنی بار خود هستید و مایلید که حتی الامکان در این راستا برای شما بارنامه و بیمه باربری صادر شود. 
دارای لوازم شکستنی و با ارزش قابل توجهی هستید و نگران سالم رساندن آنها در طول اسباب کشی هستید. 

نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم. 
باربری و خدمات اتوبار قیطریه تهران تخصص ماست. همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران با سالها تجربه در این منطقه و همچنین مناطق دیگر شمال تهران جهت ارائه خدمات اثاث کشی و حمل بار از قیطریه به هر یک از شهرهای دیگر کشورمان و یا بخش ها و مناطق دیگر تهران آماده هستند. 

اتوبار و باربری قیطریه تهران

محدوده باربری قیطریه:

منطقه قیطریه تهران جزو منطقه یک شهرداری تهران است و یکی از زیباترین و پر رونق ترین مناطق شمال این شهر است. در گذشته این منطقه دارای شکارگاه، باغ ها و مراتع سرسبز بوده که حتی در بخش هایی از آن کشاورزی رواج داشته است. امروزه از فضای سبز منطقه - پارک قیطریه که یکی از معروف ترین و محبوب ترین پارک های شمال تهران است - بجا مانده است. 

این منطقه امروزه شاهد ساخت و سازهای فراوان مراکز مسکونی، برج ها و ساختمان های اداری و تجاری بوده و خرید و فروش املاک در آن رونق زیادی پیدا کرده است. به همین جهت گسترش تقاضا جهت خدمات اثاث کشی و باربری قیطریه نیز دور انتظار نیست. 

این منطقه امروزه از سمت جنوب به بزرگراه صدر، از سمت غرب به خیابان شریعتی، از سمت شمال به خیابان های سلیمانی غربی، بلوار اندرزگو و واعظی و از سمت شرق نیز تا خیابان های سلیمی و پارس احاطه شده است. 
خوشبختانه با وجود بزرگراه ها و خیابان اصلی عریض و پر رفت و آمدی در اطراف و یا نزدیک این منطقه کار تردد و عبور و مرور خودروهای حمل بار از قیطریه به نقاط دیگر آسان شده است. 

خدمات اسباب کشی و حمل بار قیطریه

خدمات اتوبار قیطریه:

همکاران ما به منظور برطرف ساختن هر گونه نگرانی از شما مشتریان گرامی همواره آماده هستند تا با ارائه و اجرای بهترین راهکارها در زمینه خدمات اسباب کشی و حمل بار قیطریه تهران به یاری شما بیایند. 
به این منظور ما: 

تلاش می کنیم که با محاسبه تعرفه ها بر اساس قیمت و هزینه باربری تهران (شامل قیمت جابجایی بار بین مناطق مختلف و مسافت آن، استفاده از خودروهای باربری بزرگ یا کوچک، تعداد کارگر حمل بار مورد نیاز) 
بکارگیری نکات مهم مربوط به اسباب کشی برای سالمندان 
محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی شما از قیطریه 
دقت در بسته بندی و حمل جهزیه عروس و ارائه هر گونه خدمات لازم در این زمینه
بکارگیری خودروهای باربری بزرگ و کوچک مناسب حمل بار به همراه رانندگان حرفه ای 
استفاده از بهترین وسایل و لوازم بسته بندی جهت انتقال به محلی دیگر
ارائه خدمات باربری VIP در صورت نیاز مشتریان گرامی
بسته بندی دقیق و بی نقص کلیه لوازم اداری، خانگی، ورزشی و غیره 

حتی چنانچه شما نیاز به اجاره انبار در تهران داشته باشید، می توانید در این زمینه هم با همکاران ما در تماس باشید و جهت اجاره انبارهای کانتینری در تهران جهت قرار دادن وسایل و لوازم منزل و یا شرکت و سازمان مورد نظر اقدام کنید. 

باربری قیطریه و اسباب کشی و اثاث کشی در تهران را با شرکت اتوبار تهران تیک بار تجربه کنید. منتظر تماس شما هستیم. 

باربری در میرداماد

باربری در میرداماد

باربری و اتوبار میرداماد تهران یکی از دیگر خدماتی است که توسط شرکت اتوبار تهران تیک بار به شما همشهریان محترم ارائه مقیم بلوار میرداماد می شود. شرکتهای باربری تهران در مناطق اطراف این خیابان به مشتریان خود که قصد بسته بندی وسایل منزل یا شرکت و جابجایی به محلی دیگر را دارند، این خدمات را ارائه می دهند. از جمله شرکت باربری تهران تیک بار که با سالها تلاش توانسته در این بلوار و مناطق اطراف آن نیز مانند بسیاری از مناطق دیگر زیرمجموعه باربری شمال تهران جهت ارائه بهترین خدمات اسباب کشی در میرداماد عمل کند. 

اگر شما هم در بلوار میرداماد دارای منزل یا واحد اداری، تجاری، بازرگانی، مرکز فرهنگی، اغذیه فروشی (فست فود، رستوران و ...)، فروشگاه و یا هرگونه مرکز دیگری از این قبیل هستید و قصد اثاث کشی و حمل بار به نقطه دیگری از این بلوار و یا سایر مناطق تهران (و حتی حومه) را دارید می توانید جهت رزرو این خدمات با همکاران ما تماس بگیرید. 

اگر هم قصد اسباب کشی و حمل بار به شهرستان از بلوار میرداماد را دارید، باز هم نگران نباشید. ما با شما هستیم. شرکت اتوبار تهران تیک بار با سالها تجربه در این زمینه می تواند براحتی جهت بسته بندی دقیق، اصولی و کاملا حرفه ای کلیه وسایل و لوازم منزل و یا محل کار شما اقدام کرده و سپس با استفاده از بهترین رانندگان حرفه ای مسلط به جاده های کشور و همچنین بهترین خودروهای باربری آنها را به مقصد برساند. 

باربری میرداماد

تاریخچه باربری بلوار میرداماد:

بلوار میرداماد که نزد مردم به خیابان میرداماد نیز معروف است، در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. این بلوار در گذشته دور که تهران شهر بسیار کوچکتری بوده صرفا جاده کوچکی جهت رفت و آمد اهالی مناطقی مانند ضرابخانه، چالهرز (و مناطق دیگری که بعدها با گسترش شهر، جزئی از شهر تهران شدند)به ده ونک مورد استفاده قرار می گرفت. 
عمدتا ساخت و ساز مراکز مسکونی و بعدها اداری و تجاری از دهه های 1330 و 1340 شمسی در این بلوار و اطراف آن آغاز شد ولی اوج آن از سالهای دهه 1350 شمسی به بعد بود. جالب اینجاست که این بلوار چندین بار نام آن عوض شده بطوری که سابقا نامهایی مانند بلوار پهلوی و یا بلوار ششم بهمن داشته که بعدها تغییر کرده و به افتخار یکی از معروفترین فیلسوفان دوره صفویه به نام میر برهان‌الدین محمدباقر استرآبادی ملقب به میرداماد، این نام زیبا بر روی این بلوار گذاشته شده که در واقع یکی از زیباترین نامهای خیابان ها و بلوارهای شهر تهران است. 

از زمان افزایش توسعه و ساخت امکان مختلف اداری، تجاری و مسکونی درخواست خدمات اسباب کشی و اثاث کشی از میرداماد به مناطق مختلف تهران و یا بلعکس افزایش پیدا کرده بطوری که در حال حاضر خدمات باربری و اتوبار میرداماد یکی از پرطرفدارترین و مهمترین خدمات شرکتهای باربری و خدمات حمل بار در شمال تهران به شمار می آید. 

محدوده خدمات اتوبار بلوار میرداماد:

در هر گوشه و کنار این بلوار و مناطق اطراف آن می توانید جهت بهره گیری از خدمات اتوبار میرداماد با همکاران ما در شرکت باربری تهران تیک بار تماس بگیرید. ما تمام مناطق اطراف این بلوار شامل کوچه ها، خیابان ها و محله های این منطقه (که در واقع منطقه داودیه نام دارد) از جمله مناطق اطراف میدان مادر - که تنها میدان واقع در این بلوار است - را تحت پوشش قرار می دهیم و پس از هماهنگی های اولیه با شما اقدام به اعزام کارگران باربری و حمل بار به همراه بهترین خودروهای باری به مکان شما می کنیم. 

اتوبار میرداماد

مزایای استفاده از خدمات اتوبار و باربری میرداماد:

بسته بندی وسایل و لوازم و همچنین اثاث کشی از محلی به محل دیگر کاری است زمان گیر و استرس زا. لذا اگر می خواهید این فرآیند به سادگی و به سرعت انجام شود و کوچکترین فشاری به شما و اعضای خانواده وارد نشده و همه چیز مطابق برنامه پیش برود و در نهایت بدون وارد شدن هرگونه خسارت به وسایل منزل و یا دفتر کار خود، براحتی به محل جدید منتقل شوند می توانید از خدمات شرکتهای اتوبار تهران در این زمینه استفاده کنید. 

کارکنان این شرکتها ضمن آشنایی با کلیه مسائل مهم از جمله ایمنی کار بسته بندی و حمل لوازم خانگی و یا اداری و انتقال آنها با استفاده خودروهای باربری مجهز می توانند به آسانی پاسخگوی کلیه نیازهای شما باشند. 
شرکت تیک بار یکی از این شرکتهاست که سالها تجربه در این امور دارد و براحتی توانسته به مشتریان خود در اطراف بلوار میرداماد و سایر مناطق داودیه تهران سرویس های لازم را ارائه بدهد. 

در کنار در اختیار داشتن کارگران حرفه ای و دلسوز، سرعت بالا، دقت کافی و قیمت و تعرفه های باربری و اثاث کشی بسیار مناسب، از دیگر مزایای خدمات ما را می توان از موارد دیگری مانند ارائه بیمه باربری و همچنین اجاره انبار در تهران (جهت رفاه مشتریانی که نیاز به انبار کانتینری دارند) را نام برد. 

جهت اسباب کشی در میرداماد با تیک بار تماس بگیرید.

اتوبار جردن

اتوبار جردن

باربری و اتوبار جردن تهران شامل کلیه خدمات بسته بندی و خدمات اسباب کشی در منطقه جردن است. شرکت اتوبار تهران تیک بار به این وسیله اعلام می کند که جهت ارائه این خدمات در منطقه جردن تهران آماده همکاری با شهروندان محترم است.
شرکت باربری تهران تیک بار با سابقه ای طولانی در زمینه خدمات باربری شمال تهران همواره در خدمت همشهریان گرامی بوده است. به ویژه مناطقی مانند بلوار میرداماد و جردن که جزو مناطق مهم و پر رفت و آمد این بخش از تهران هستند. 

شرکت تیک بار با در اختیار داشتن کادری حرفه ای و با تجربه در کلیه زمینه های بسته بندی برای اسباب کشی و حمل بار با استفاده از بهترین خودروهای باربری (از جمله وانت بار، کامیون، خاور و کامیونت) توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکتهای باربری جردن تهران عمل کند. 

چنانچه شما در جردن دارای:
منزل 
شرکت 
فروشگاه 
اداره 
گالری 
دفتر خدماتی 

و یا موارد دیگر هستید و قصد جابجایی و حمل بار از جردن به هر یک از مناطق دیگر تهران و یا حمل بار به شهرستان را دارید، می توانید بر روی خدمات ما حساب کنید. بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و شرکت کاری است تخصصی که در واقع از عهده هرکسی این امر بر نمی آید. بهتر کار را به حرفه ای ها بسپارید.

شرکت باربری تیک بار مفتخر است که تاکنون با فعالیت در این منطقه (و بسیاری از مناطق دیگر تهران) بطور کاملا موفقیت آمیزی توانسته کلیه امور مربوط به اثاث کشی و حمل بارهای مشتریان محترم را انجام دهد. 

باربری جردن تهران

همکاران ما در شرکت تیک بار توانسته اند در زمینه خدمات باربری و اتوبار جردن زبانزد خاص و عام باشند چرا که:

ما جهت ارسال کارگر حمل بار از بهترین کارگران حرفه ای استفاده و اعزام می کنیم.
ارزان ترین و مناسب ترین قیمت و هزینه باربری تهران از جردن و میرداماد را محاسبه و به مشتریان گرامی اعلام می کنیم. 
همکاران ما امور بسته بندی و اثاث کشی در جردن تهران را با سرعت و همچنین دقت بالایی انجام می دهند.
هیچ یک از وسایل و لوازم شما در طول اسباب کشی و باربری آسیبی نمی بینند.
کلیه امور اتوبار جردن با رعایت اصول اسباب کشی بر پایه استانداردهای روز جهان صورت می گیرد. 
ما از بهترین ماشین های باربری جهت حمل و جابجایی بار در جردن استفاده می کنیم. 
جهت رفاه مشتریان گرامی بارنامه و بیمه باربری صادر می گردد. (به ویژه برای مشتریان حقوقی و یا کسانی که قصد حمل بار به شهرستان را دارند)
کسانی که قصد اجاره انبار در تهران را به هر دلیل دارند می توانند جهت این امر نیز با همکاران ما تماس بگیرند.

- بسته بندی لوازم در باربری جردن:

بسیاری از افراد پیش از تماس با شرکتهای اتوبار و باربری تهران، نگران وسایل و لوازم خود و نحوه بسته بندی آنها توسط کارگران حمل بار هستند. نگران اینکه مبادا وسایل آنها گم شوند و یا دچار آسیب دیدگی (از جمله شکستن و یا خراش افتادن بر  بدنه آنها) شوند. 

اما همکاران ما در طول سالها تجربه توانسته اند این نگرانی مشتریان ما را به خوبی برطرف کرده و با استفاده از بهترین وسایل و لوازم باربری درجه یک و جدید (مانند: استرچ رپ، بابل رپ، نایلون های درجه یک و مقاوم، جعبه و کارتن اسباب کشی) بهترین خدمات بسته بندی برای اسباب کشی و اثاث کشی در جردن تهران را ارائه دهند. به خصوص مواردی مانند بسته بندی وسایل شکستنی قبل از باربری که اهمیت زیادی برای همکاران ما دارد و نهایت دقت را بکار می برند تا کوچکترین آسیبی در زمان حمل و انتقال اسباب و اثاث شما به محل جدید وارد نشود.

اتوبار جردن تهران

- محدوده اتوبار جردن:

ما کلیه مناطق زیرمجموعه منطقه جردن و همچنین مناطق اطراف این را تحت پوشش خدمات خود قرار می دهیم و کافی است که مشتریان محترمی که قصد اسباب کشی، جابجایی لوازم و اثاثیه خود در این مناطق را دارند، با ما تماس بگیرند. 
محدوده اتوبار جردن شامل در واقع شامل تمامی مناطق اطراف بلوار نلسون ماندلا (خیابان جردن سابق) و مابین بزرگراه حقانی، خیابان ولیعصر، بزرگراه مدرس و چهارراه پارک وی و منطقه امانیه (در شمال منطقه جردن) می باشد.

شما هموطنان گرامی که در این مناطق دارای هر گونه منزل، آپارتمان، شرکت، دفتر کار، واحد تجاری، اداری و ... هستید و قصد اسباب کشی و حمل و نقل بار به نقطه دیگری از تهران و یا شهرستان ها دارید، جهت انجام این امور می توانید با همکاران ما تماس گرفته و جهت رزرو این خدمات اقدام کنید.
با آرزوی اوقاتی خوش برای شما. شرکت اتوبار تهران تیک بار، یکی از بهترین شرکتهای باربری تهران در منطقه جردن، در خدمت شماست.

اتوبار و باربری پاسداران

اتوبار و باربری پاسداران

باربری پاسداران (خدمات اتوبار پاسداران) تهران مجموعه خدماتی است که در زمینه خدمات اسباب کشی در منطقه پاسداران تهران جهت ارائه به مشتریان ارائه می گردد. 

چنانچه شما مقیم هر یک از مناطق اطراف خیابان پاسداران هستید و قصد اسباب کشی، اثاث کشی و یا جابجایی بار را دارید، می توانید با همکاران ما در شرکت اتوبار تهران تیک بار تماس بگیرید و جهت رزرو خدمات باربری، بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت، حمل بار به شهرستان از پاسداران، حمل اثاثیه منزل یا شرکت و سایر خدمات مربوطه در این زمینه ها اقدام کنید. 

محدوده باربری پاسداران:

باربری و اتوبار پاسداران در واقع زیرمجموعه باربری شمال تهران است که شامل کلیه مناطق و بخش های اطراف خیابان پاسداران تهران می شود. از جمله:

میدان هروی، ضرابخانه، چالهرز، خیابان های گلستان، احتشامیه، اختیاریه، صاحبقرانیه، حصار بوعلی، دروس و اقدسیه.
این بخش از تهران به دلیل وسعت شامل مناطق متعددی می شود بطوری که خیابان پاسداران تهران مرز میان مناطق 3 و 4 شهرداری تهران است و شمال این خیابان به شهرداری منطقه یک تهران ختم می شود. 

خیابان پاسداران از سه راه ضرابخانه و تقاطع خیایبان شریعتی آغاز شده و پس از گذر از تقاطع های مختلف و همچنین میدان نوبنیاد، در انتها به میدان نیاوران ختم می گردد. به همین جهت مناطق اطراف این خیابان اهمیت زیادی دارند. 

اتوبار پاسداران

خدمات اتوبار پاسداران:

شرکت تیک بار جهت رفاه حال شهروندان گرامی در منطقه پاسداران تهران، کلیه خدمات لازم را جهت اسباب کشی و اثاث کشی ارائه می دهد. خدماتی از جمله: 

بسته بندی حرفه ای جهت اسباب کشی از جمله بسته بندی کلیه وسایل و لوازم خانگی و یا موسسات، شرکتها، سازمان ها و...
ارسال کارگران حمل بار به محل شما 
ارسال بهترین خودروهای باربری مورد نیاز 
رعایت کلیه استانداردها و اصول اسباب کشی 
استفاده از بهترین وسایل و لوازم باربری درجه یک 
ارائه بیمه باربری
اجاره انبار در تهران

بطور خلاصه اگر شما در خیابان پاسداران تهران دارای منزل، شرکت، فروشگاه، موسسه و یا هر نهاد و مجموعه ای هستید وصد اسباب کشی و جابجایی دارید، می توانید بر روی ما حساب کنید. شرکت اتوبار و باربری تهران تیک بار با سالها تجربه در زمینه های اثاث کشی و حمل بار در پاسداران تهران توانسته تاکنون بهترین خدمات را به شهروندان گرامی ارائه کند. 

همچنین با ارائه بارنامه و بیمه باربری جهت رفاه حال و همچنین آسودگی خاطر مشتریان گرامی در منطقه پاسداران (و سایر مناطق تهران) دیگر لازم نیست نگران هیچ گونه آسیب و یا خسارت به اموال و دارایی های خود باشید.

باربری و اتوبار پاسداران

از طرف دیگر چنانچه در زمان اسباب کشی و خدمات اتوبار پاسداران به هر دلیلی نیاز به اجاره انبار در تهران داشتید، می توانید جهت این دسته از خدمات نیز با همکاران ما در شرکت باربری تیک بار تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

خدمات بسته بندی ما در حیطه خدمات اسباب کشی و باربری شامل کلیه مواردی می شود که شما نیاز به جابجایی و حمل آنها به محل جدید خود دارید. 

از جمله جابجایی گیاهان آپارتمانی، کلیه لوازم خانگی (از جمله لوازمی مانند یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و...)، جابجایی و حمل پیانو و کلیه لوازم موسیقی، جابجایی و حمل میز بیلیارد و سایر لوازم تفریحی و بازی های گروهی، بسته بندی و حمل جهیزیه عروس، جابجایی فرش در اسباب کشی، لوازم صوتی تصویری، بسته بندی لوستر و سایر لوازم روشنایی منزل و یا شرکت ها، حمل گاو صندوق و موارد دیگر.

قیمت باربری پاسداران:

جهت اطلاع از تعرفه و قیمت باربری پاسداران و یا مناطق دیگر تهران و همچنین تعرفه های حمل بار به شهرستان از پاسداران، می توانید به صفحه قیمت و هزینه باربری تهران مراجعه و یا با همکاران ما تماس بگیرید. 

نرخ و تعرفه های خدمات اتوبار پاسداران که توسط همکاران ما در شرکت باربری تهران تیک بار ارائه می شود، زیر نظر اتحادیه باربری تهران است و کلیه تخفیف ها و نیازهای مشتریان در این زمینه در نظر گرفته می شود.

در پایان از شما همشهریان گرامی که در پاسداران قصد جابجایی و اثاث کشی دارید دعوت می کنیم که با ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار تهران تیک بار در خدمت شماست.

باربری فرمانیه تهران

باربری فرمانیه تهران

اتوبار و باربری فرمانیه مجموعه خدماتی است که در زمینه کلیه سرویس ها و خدمات باربری تهران در فرمانیه صورت می گیرد. یعنی سرویس ها و خدماتی مانند:

ارائه مشاوره رایگاه جهت آماده سازی وسایل و لوازم و سایر جنبه های اثاث کشی و جابجایی بار
خدمات اسباب کشی در فرمانیه
خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت در فرمانیه 
ارائه بارنامه و بیمه باربری 
امکان اجاره انبار در تهران جهت استفاده همشهریان محترم در فرمانیه و سایر نقاط تهران
تعرفه و قیمت های مناسب بر پایه نرخ های رسمی ارائه توسط اتحادیه باربری تهران
کمک به افرادی که شرایط ویژه و خاصی هنگام اسباب کشی در فرمانیه دارند. (سالمندان، خانواده های پر جمعیت و ...)

شرکت اتوبار و باربری تهران تیک بار سالها تجربه در زمینه کلیه نقاط تحت پوشش باربری شمال تهران و سایر نقاط تهران دارد و بدین وسیله رسما به همشهریان محترم منطقه فرمانیه تهران اعلام می کند که آماده است جهت امور بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و یا لوازم شرکتها در فرمانیه تهران، با شما شهروندان گرامی کلیه همکاری ها را به عمل آورد.

باربری فرمانیه تهران

چرا باربری فرمانیه:

خدمات اتوبار فرمانیه که در واقع بخشی از خدمات اسباب کشی و حمل بار تحت پوشش باربری شمال تهران محسوب می شود، اهمیت زیادی نزد شرکت اتوبار تهران تیک بار دارد. چرا که یکی از منطقه هایی است که در شمال تهران قرار دارد و با توسعه و ساخت و ساز بناها و واحدهای مسکونی و تجاری جدید در دهه های اخیر تبدیل به یکی از نقاط مهم تهران از جهت تقاضای خدمات اسباب کشی و حمل بار شده است. 

فرمانیه از دیرباز محل سکونت بسیاری از افراد مهم و سرشناس شهر تهران و حتی کشورمان بوده است. یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق شمال تهران که قدمت آن در اصل به دوره قاجار بر می گردد. 

نام این منطقه بر گرفته از نام خانواده فرمانفرمائیان است که در گذشته در این ناحیه دارای املاک وسیعی بودند و بعدها به مرور زمان بخش های زیادی از املاک خود را به فروش رساندند.

این منطقه به دلیل موقعیت مناسب و آب و هوای نسبتا خنک از دهه ها پیش دچار تغییر و تحولاتی شد و به مرور با توسعه شهر تهران تبدیل به یکی از مناطق جدید و مدرن شمال تهران شد. بطوری که امروزه منطقه فرمانیه جزئی از شهرداری منطقه یک تهران و در واقع بخشی از شمیرانات است و با افزایش ساخت و ساز و مهاجرت افراد از نقاط دیگر تهران و همچنین بسیاری از واحدهای اداری و تجاری جدید در این منطقه اهمیت زیادی از جهت خدمات اتوبار و اثاث کشی و جابجایی بار دارد.

محدوده باربری فرمانیه:

محدوده منطقه فرمانیه شامل نیاوران و حصار بوعلی (از سمت شمال)، بزرگراه صدر (از جنوب)، کامرانیه و چیذر (از سمت غرب) و میدان نوبنیاد از سمت شرق می باشد. یکی از خیابان های مهم و معروف این منطقه خیابان فرمانیه است که امروزه بنام خیابان شهید دکتر لواسانی خوانده می شود.

از طرف دیگر محدوده فرمانیه به گونه ایست که خوشبختانه از اطراف و حاشیه های آن می توان براحتی به مناطق مختلف دیگر تهران و یا شهرستان ها (جهت حمل بار به شهرستان ها) اقدام به ارسال بار و وسایل و لوازم بسته بندی شده کرد. 
به ویژه با توجه به وضع ترافیک تهران، انجام خدمات بسته بندی و حمل و آماده سازی اثاثیه و لوازم منزل و یا شرکتها و نهادهای خصوصی و یا دولتی می تواند به آسانی صورت بگیرد.

اتوبار فرمانیه

اسباب کشی در فرمانیه:

همکاران ما کلیه اثاثیه، وسایل و لوازم خانگی و همچنین شرکتها، نهادها، بانک ها، موسسات، سازمان ها، گالری ها، فروشگاه ها، مراکز خدماتی، فرهنگی، هنری و ورزشی و غیره را با استفاده از بهترین روش های بسته بندی اثاث منزل و شرکتها انجام می دهند و با اعزام بهترین کارگران حمل بار به تعداد مورد نیاز شما براحتی کلیه اسباب و اثاثیه شما را بسته بندی و با استفاده از بهترین خودروها و ماشین های باربری و حمل بار به مقصد مورد نظر شما ارسال می کنند.
لوازم و وسایلی از قبیل:

کلیه لوازم صوتی و تصویری 
کلیه لوازم خانگی
لوازم برقی و روشنایی (از قبیل لامپ، لوستر و ...)
وسایل و لوازم بازی (میز بیلیارد و یا اسنوکر، میز پینگ پونگ، دستگاه های بازی و ...)
کلیه وسایل شکستنی مانند ظروف و چینی
میز و صندلی و مبلمان (اداری و یا خانگی)
گاو صندوق (خانگی و یا اداری)
پرده ها، پارچه ها و کلیه لباس و پوشاک و لوازم شخصی
کتاب و لوازم تحریر شخصی یا اداری
کلیه فایل ها، پوشه ها، پرونده ها و ذونکن های اداری

قیمت باربری فرمانیه:

شما همشهریان گرامی همواره می توانید در صفحه قیمت و هزینه باربری تهران جدیدترین و آخرین تعرفه های باربری و خدمات اتوبار فرمانیه و مناطق دیگر تهران را بررسی و در یک جمع بندی نهایی هزینه های مربوطه را محاسبه کنید. 
شرکت اتوبار تهران تیک بار که یکی از شرکتهای معتبر عضو اتحادیه باربری تهران است، در زمینه قوانین و همچنین کلیه تعرفه ها از دستورالعمل ها و قوانین رسمی این سازمان تبعیت می کند.

باربری تجریش

باربری تجریش

باربری و اتوبار تجریش بخشی از خدمات شرکت اتوبار تهران تیک بار در بخش باربری شمال تهران است. شرکت باربری تیک بار با افتخار در خدمت شماست. چنانچه قصد جابجایی اسباب و اثاثیه و بطور خلاصه اسباب کشی در تجریش را دارید، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 

اتوبار تجریش:

خدمات ما در زمینه اتوبار و باربری تجریش شامل کلیه خدمات زیر است:

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت جهت اثاث کشی و حمل بار در تجریش
خدمات اسباب کشی در تجریش
صدور بارنامه و بیمه باربری هنگام اسباب کشی 
حمل بار به شهرستان از تجریش 
حمل اثاثیه منزل و شرکت از تجریش به هر یک از مناطق تهران و یا حومه 

باربری تجریش

خدمات باربری تجریش:

همکاران ما آماده اند تا در هر زمانی که شما اراده کنید، ضمن هماهنگی های اولیه و ارائه مشاوره جهت آماده سازی ها و مقدمات اثاث کشی و انتقال وسایل و لوازم در تجریش و مناطق اطراف آن، اقدام به ارسال بهترین خودروهای حمل بار، اعزام کارگر حمل بار، استفاده از بهترین وسایل و لوازم باربری و بطور خلاصه انجام کلیه وظایف یک شرکت باربری و اتوبار تجریش. 

به همین جهت ما ضمن رعایت کلیه اصول و نکات مهم در زمینه اتوبار تجریش، تلاش داریم تا یک اسباب کشی آسان و مطمئن را برای شما همشهریان گرامی به ارمغان آوریم. شرکت باربری تهران تیک بار با سالها تجربه می تواند در کلیه زمینه های بسته بندی و حمل و نقل بار در کنار شما باشد. 

اهمیت اسباب کشی و حمل بار در تجریش:

این منطقه اهمیت زیادی برای ما از ابتدای تاسیس شرکت اتوبار تیک بار داشته چرا که بسیاری از مشتریان محترم ما از مناطق اطراف میدان تجریش بوده اند. میدان تجریش یکی از معروف ترین و پر رفت و آمدترین میدان های تهران است که در گذشته در شهرستان شمیرانات قرار داشته ولی با گسترش شهر تهران به سمت نواحی کوهستانی، امروزه عملا تجریش بخشی از شهر تهران به حساب می آید. 

امروزه اماکن و مراکز متعدد اداری، تجاری، بهداشتی درمانی، آموزشی و فرهنگی هنری در این منطقه از تهران قرار دارند که در طول دهه های گذشته یک به یک تاسیس شده و هر کدام به نوعی موجب رونق بیش از پیش منطقه تجریش شده اند. 
به همین جهت و از طرف دیگر با توجه به مسیرهای دسترسی و خیابان های اطراف میدان تجریش، اهمیت باربری و اسباب کشی در میدان تجریش بیشتر از قبل احساس می شود. بطوری که امروزه خدمات اتوبار تجریش جزو مهمترین و پر رونق ترین خدمات اتوبار و باربری تهران است. 

اتوبار تجریش

چرا شرکت باربری تیک بار؟

ما ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم اما می توانیم صادقانه به شما همشهریان گرامی که قصد انتخاب اتوبار مطمئن در تهران و میدان تجریش را دارید، از مزایای عملکرد خود و همکاران مان بگوییم. اگر می خواهید یک اسباب کشی راحت و آسان در تجریش داشته باشید می توانید براحتی این کار را به ما بسپارید. چرا که:

ما کلیه اصول اسباب کشی مدرن را می دانیم و در این زمینه تجربه کافی داریم.
بسته بندی را بصورت کاملا اصولی و دقیق انجام می دهیم. 
زیر نظر اتحادیه باربری تهران فعالیت می کنیم.
از نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی کاملا مطلعیم و به دقت مسائل مربوطه را رعایت می کنیم. 
بهترین ماشین های حمل بار (کامیون های مسقف، خاور، وانت بار) و کارگران با تجربه حمل بار را در اختیار داریم.
کلیه نیازها و دیدگاه های مشتریان خود را در نظر می گیریم.
آشنایی کامل با میدان تجریش، مسیرهای دسترسی به آن و وضعیت ترافیک این منطقه در ایام مختلف سال داریم. 
در زمینه قیمت نهایی خدمات اسباب کشی در تجریش، نهایت همکاری را با مشتریان خود انجام می دهیم. 
مشتریان گرامی ما در صورت تمایل امکان استفاده از خدمات باربری VIP را نیز خواهند داشت. 
امکان اجاره انبار در تهران برای مشتریانی که نیاز به فضای انبار و کانتینر جهت نگهداری وسایل و لوازم دارند.

خدمات اسباب کشی تجریش
قیمت باربری تجریش:

همانطور که در صفحه قیمت و هزینه باربری تهران نوشتیم، تعرفه های بسته بندی، اسباب کشی و حمل بار در تهران دارای نرخ پایه و رسمی هستند و در اصل توسط اتحادیه باربری تعیین شده اند. اما هزینه نهایی باربری و اسباب کشی تجریش وابسته به شرایط مشتریان است. از جمله: 

حجم و تعداد وسایل و در نتیجه تعداد خودروهای باربری 
نوع ماشین باربری مورد نیاز
هزینه کارگر 
فاصله مبداء (تجریش) تا مقصد (هر چه فاصله بیشتر باشد، هزینه بیشتر است) 

در پایان امیدواریم با این تفاصیل بتوانید شما هم به صف مشتریان ما بپیوندید و از خدمات ما استفاده کنید. اسباب کشی و اتوبار تجریش با شرکت اتوبار تیک بار تجربه کنید.

باربری الهیه

باربری الهیه

باربری و اتوبار در الهیه ، تجریش و فرشته را می توان در یک دسته بندی قرار داد.خدماتی نظیر بسته بندی وسایل منزل ، حمل بار از الهیه به شهرستان و حتی چیدن لوازم در محل جدید از جمله مواردی است که شرکت تهران تیک بار مفتخر به انجام آنها با بالاترین استاندارد و کیفیت می باشد.

مناطق الهیه و تجریش تهران بسیار نزدیک بهم هستند و از جمله مناطق پر رفت و آمد بهمراه کوچه و پس کوچه های بسیار زیاد است که آشنایی کافی با این منطقه باعث راحت تر و سریع تر شدن ارائه خدمات باربری در الهیه و تجریش و مناطقی این چنینی می شود.

برای اطلاع از قیمت ها به صفحه هزینه باربری در تهران مراجعه فرمایید

محدوده باربری الهیه :

الهیه تهران از سمت جنوب توسط اتوبان مدرس محدود می شود و از شمال نیز به منطقه تجریش می رسد.خیابان ولیعصر در سمت غرب آن و خیابان شریعتی نیز در شرق آن واقع شده است.بدلیل نزدیکی زیاد می توان باربری در تجریش و الهیه را در یک دسته بندی قرار داد.

انتهای خیابان آفریقا (جردن ) نیز به منطقه الهیه می رسد و می توان برخی از خدمات بابری در فرشته را که یکی از محله های الهیه به حساب می آید از طریق این خیابان انجام داد.بهترین مسیر های دسترسی به الیهه و ارائه خدمات اتوبار در فرشته از طریق اتوبان مدرس و پل پارک وی می باشد.توجه به ساعات اوج ترافیک در سرعت ارائه خدمات اتوبار و باربری در شمال تهران و مناطقی مانند الهیه یا تجریش بسیار موثر و دارای اهمیت می باشد.تابلو اتوبار الهیه تهران    ساختمان مرکز خرید مدرن الهیهمکان های مهم در محدوده الهیه تهران:

چندین باغ سفارت مهم در الهیه قرار دارد ، از جمله باغ سفارت روسیه ، ترکیه و آلمان. بیمارستان اختر ، مرکز خرید مدرن الهیه در نزدیکی اتوبان مدرس و مرکز خرید فرشته از جمله مکان های معروف این الهیه به حساب می آیند.

شرکت های باربری الهیه :

شرکت های زیادی تحت عنوان اتوبار الهیه یا باربری فرشته و تجریش مشغول به فعالیت هستند که همین امر انتخاب یک شرکت ایمن و مطمئن را تا حدی مشکل می نماید.بخاطر داشته باشید قیمت کمتر یک شرکت باربری در الهیه یا هر منطقه دیگری دلیل کافی برای انتخاب آن محسوب نمی شود. چراکه در صورت عدم تجربه کافی و نا بلد بودن پرسنل آن می تواند صدمات و خسارات بسیار زیاد و گاه جبران ناپذیری به شما زده شود.انتخاب مناسب یک شرکت اتوبار در الهیه می تواند تا حد زیادی از تنش های روانی شما برای اسباب کشی کاسته و در عین حال از هزینه های مادی و معنوی شما به مقدار زیادی جلوگیری نماید.

همه ما دوست داریم که یک اسباب کشی آسان را تجربه کنیم.برای رسیدن به این هدف با استفاده از خدمات شرکت تهران تیک بار درشمال تهران و استفاده از خدمات اتوبار الهیه این شرکت که شامل بسته بندی ، حمل و حتی چیدن وسایل در مقصد می گردد، اسباب کشی و جابجایی خود را از کاری خسته کننده و اضطراب آور به امری آسان و بدون دغدغه تبدیل نمایید و از ورود به منزل یا دفتر کار جدید خود نهایت شادمانی و آسودگی را داشته باشید

لینک های مرتبط :

باربری شمال تهران

باربری زعفرانیه

باربری ولنجک

کارگر حمل بار

سوالات متداول باربری

جلوگیری از کمردرد در اسباب کشی

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه

شعبه باربری و اتوبار زعفرانیه تهران این آمادگی را دارد تا کلیه نیازهای مربوط به اتوبار؛وانت بار؛خدمات بسته بندی و اسباب کشی ساکنین محترم زعفرانیه را به بهترین شکل و با بهترین کیفیت و دقت برآورده سازد.

باربری شمال تهران شامل تمامی نواحی از جمله باربری زعفرانیه نیز می شود. زعفرانیه جزء مناطق معروف و البته نسبتا پر تردد و همچنین وسیع شمال تهران محسوب می گردد.اماکن بسیار مهمی در زعفرانیه قرار دارند.مجموعه کاخ سعد آباد و موزه ملت ، موزه میر عماد و موزه هنرهای زیبای تهران از جمله مکان های تاریخی و فرهنگی معروف زعفرانیه به شمار می روند.

جهت آشنایی با نحوه قیمت گذاری ها در مناطق مختلف به صفحه قیمت باربری تهران مراجعه فرماییدمحدوده باربری زعفرانیهمحدوده باربری زعفرانیه:

تا جایی که به امور باربری زعفرانیه مربوط می شود ، این منطقه تهران از بالای خیابان مقدس اردبیلی و بالای میدان تجریش آغاز می شود و تا مناطق شمالی و کوه های اطراف تهران ادامه می یابد. بام تهران نیز در همین منطقه واقع است. از سمت شرق نیز زعفرانیه به رودخانه و خیابان دربند محدود می شود و از شرق نیز همسایه منطقه ولنجک می باشد.

خیابان طاهری ؛ خیابان زعفرانیه ، ماکویی ، مقدس اردبیلی و خیابان آصف از جمله خیابان های معروف و پر رفت و آمد زعفرانیه محسوب می شوند که لازم است شعبه های باربری و اتوبار زعفرانیه باید آشنایی دقیق و کافی با آنها داشته باشند.کاخ سعد آباد زعفرانیه تهران    تابلو باربری زعفرانیه تهران

مکان های معروف در زعفرانیه تهران:

پارک زعفرانیه و شعبه دانشگاه آزاد تهران شمال نیز در این منطقه واقع است.ضمنا سفارت ویتنام و سفارت برزیل نیز در زعفرانیه واقع شده است. جهت ارائه خدمات وانت بار و باربری زعفرانیه ، بهترین مسیر دسترسی و همچنین حمل بار از زعفرانیه به شهرستان از طریق اتوبان چمران ، میدان تجریش و خیابان مقدس اردبیلی انجام می شود.

ارائه خدمات اتوبار و باربری زعفرانیه تهران نیاز به توجه به مسائلی مختلفی از جمله ساعات پیک ترافیک دارد.در ضمن وجود خیابان های یک طرفه زیاد در این منطقه خدمات باربری زعفرانیه را با مشکل مواجه می کنند که نیازمند آشنایی کامل با منطقه می باشد.

شعبه شمال تهران شرکت تیک بار ، خیال شما را بابت دسترسی به یک اتوبار مطمئن در زعفرانیه راحت خواهد نمود.در هر زمانی نیاز به هر نوع خدمات اتوبار و باربری زعفرانیه داشتید می توانید با کارشناسان متعهد ما تماس گرفته و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.

لینک های مرتبط :

باربری الهیه

باربری نیاوران

باربری ولنجک

نکاتی برای بسته بندی لوازم شرکت

بسته بندی مبلمان

بهترین باربری تهران

باربری نیاوران

باربری نیاوران

خدمات اتوبار و وانت بار در منطقه نیاوران تهران و محله های اطراف آن از جمله خدمات شعبه شمال تهران شرکت باربری تهران تیک بار می باشد.بسته بندی اثاث ، اسباب کشی و کلیه خدمات حمل و جابجایی بار خود را به دستان توانا و با تجربه پرسنل تیک بار بسپارید.

محدوده باربری نیاوران

منطقه نیاوران در شمال تهران واقع شده است.نیاوران در حقیقت ناحیه ای از تهران است که در بالای خیابان نیاروران ( باهنر) و ابتدای خیابان دارآباد قرار گرفته از سمت غرب نیز توسط خیابان فیضیه از منطقه جماران جدا می شود.بیمارستان نور افشار و مجموعه ورزشی نیاوران و همچنین کاخ نیاوران از جمله مناطق معروف این منطقه به حساب می آیند. منطقه نیاوران از سمت غرب توسط جماران ، از جنوب توسط دزاشیب و حصار بوعلی و از شرق نیز توسط منطقه کاشانک احاطه شده است.


اتوبار و باربری نیاوران


پارک معروف نیاوران نیز در پایین میدان باهنر(نیاروان) و در نزدیکی این منطقه واقع شده که از جمله پارک های زیبای تهران محسوب می شود.باربری و اتوبار نیاوران شامل کلیه خدمات باربری ازجمله بسته بندی، حمل اثاثیه ، باربری به شهرستان و خدماتVIP می گردد.پارک نیاوران باربری نیاوران    کاخ نیاورانهر شرکت باربری و اتوبار در نیاوران نیازمند این است که مانند تمامی مناطق دیگر تهران با منطقه نیاوران نیز بخوبی آشنایی داشته باشد.هر منطقه تهران دارای شرایط مخصوص به خود است و باید همه این شرایط توسط شرکت های اتوبار و همچنین شعبه باربری نیاوران آنان در نظر گرفته شود.

اینکه حجم ترافیک در چه ساعاتی از شبانه روز به اوج می رسد ، ممنوعیت تردد ماشین های سنگین (کامیون) از چه ساعاتی آغاز می شود و حتی آشنایی با نحوه بسته بندی و حمل لوازم قیمتی و ارزشمند از جمله مواردی است که از طرف شرکت باربری در نیاوران باید در نظر گرفته شود تا از تلف شدن زمان و هزینه مشتریان جلوگیری به عمل آید.

ساکنین محترم این منطقه تهران در صورت نیاز به هرگونه خدمات باربری و وانت بار می توانند با شعبه باربری نیاوران ( شعبه شمال تهران) تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان با تجربه تهران تیک بار استفاده نموده تا به بهترین شکل امور باربری و حمل و جابجایی اثاث خود را به انجام رسانند.

لینک های مرتبط :

باربری الهیه

باربری زعفرانیه

باربری شمال تهران

اصول اسباب کشی

روش های کاهش هزینه اسباب کشی

اشتباهات هنگام اسباب کشی

باربری ولنجک

باربری ولنجک

شرکت اتوبار تهران تیک بار دارای آمادگی کامل جهت ارائه خدمات باربری ولنجک و در محله ها و مناطق اطراف می باشد.

مکان های معروف و شرایط منطقه ولنجک تهران

ولنجک منطقه ای نسبتا کوچک در شمال تهران است که در بالای بلوار رشید الدین فضل لله و ابتدای امتداد آن یعنی ابتدای خیابان مقدس اردبیلی واقع شده. دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز در ولنجک قرار دارند.همچنین مرکز تحقیقات کشاورزی و بیمارستان طالقانی از جمله مکان های نسبتا مشهور ولنجک محسوب می شوند.باربری در ولنجک تهران نیز مانند هر منطقه دیگری نیازمند شناخت دقیق و آشنایی با آن می باشد اما بدلیل وسعت نسبتا کم این منطقه پیچیدگی های باربری ولنجک مانند مناطق بزرگ و پر ترددتر دیگر در شمال تهران نیست.


نقشه محدوده ولنجک


محدوده باربری ولنجک

جهت انجام امور باربری در ولنجک تهران لازم است بدانیم ولنجک از سمت غرب از طریق خیابان دانشجو محدود شده و از شرق نیز توسط خیابان الِف (رودخانه زعفرانیه و ولنجک) از منطقه زعفرانیه جدا می گردد.جاده تلکابین و مسیر بام تهران و در ادامه پیست و تلکابین توچال نیز از انتهای خیابان ولنجک آغاز می گردد. اتوبان چمران یکی از بهترین مسیرهای دسترسی به ولنجک به منظور ارائه خدمات باربری و اتوبار ولنجک محسوب میشود.

محدودیت های باربری در ولنجک تهران

مراکز خرید زیادی نیز در ولنجک قرار دارند که موجب افزایش ترافیک این منطقه در برخی از ساعت شبانه روز می گردد از جمله مراکز خرید گالریا ولنجک ،مرکز خرید ولنجک و مرکز خرید توچال.ضمنا در عصرها و بخصوص شب های پنجشنبه و جمعه ترافیک زیادی در خیابان های ولنجک و بلوار دانشجو بدلیل رفت و آمد زیاد به سمت بام تهران یا برعکس بوجود می اید که  باعث می شود انجام وظایف باربری و اتوبار ولنجک با مشکل مواجه گردد که لازم است مدنظر قرار گیرد.

درصورتی که نیاز به اتوبار در محدوده ولنجک و یک شرکت باربری مطمئن و با تجربه دارید همکاران و پرسنل آموزش دیده شرکت باربری تهران تیک بار آماده ارائه سطح گسترده ای از خدمات باربری با هزینه های معقول و بالاتری کیفیت به شما عزیزان می باشد.

لینک های مرتبط :

باربری زعفرانیه

باربری نیاوران

باربری شمال تهران

قیمت باربری تهران

آماده سازی خانه قبل از اسباب کشی

اتحادیه باربری تهران

دانستنی های مرتبط