انجام امور باربری غرب تهران توسط شعبه غرب تهران اتوبار تهران تیک بار یکی از خدمات مربوط به حمل بار و اثاثیه  است که ما افتخار ارائه آن را داریم. حمل و بسته بندی اثاثیه منزل و باربری امن همواره یکی از دغدغه های افرادی بوده که قصد جابجایی لوازم و رساندن بار خود به مقصدی خاص دارند.تیک بار مفختر است کلیه خدمات مربوط به اتوبار ، باربری ، حمل بار و اثاثیه در غرب تهران و شهرستان را با بالاترین کیفیت و امنیت زیر نظر رانندگان و کارگران با تجربه در اختیار شهروندان قرار دهد. در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اتوبار غرب تهران و حمل اثاثیه به صورت امن و با حداکثر سرعت و کیفیت دارید با ما تماس بگیرید.ما متناسب با نیاز شما از بهترین وسایل حمل نقل از قبیل وانت بار ، نیسان ، خاور و کامیون جهت حمل لوازم و اثاث شما در مناطق غرب تهران استفاده خواهیم کرد. غرب تهران منطقه ای بسیار وسیع است که محله های زیادی در آن واقع شده است.بخشی از این منطقه تهران شامل طرح زوج و فرد ترافیکی نیز می شود و که نیاز به شرایط خاص جهت حمل بار دارد.ضمنا شرکت تیک بار امکان باربری و حمل اثاث از کلیه مناطق تهران از جمله غرب تهران به شهرستان ها را نیز دارد و آمادگی کامل جهت انجام کلیه امور باربری غرب تهران به شهرستان با قیمت های بسیار مناسب وجود دارد.

جهت تماس با شعبه اتوبار تیک بار در غرب تهران با این شماره تماس حاصل فرمایید : 44617724
و جهت تماس با شعبه شمال غرب باربری تهران تیک و دریافت قیمت و مشاوره می توانید با این شماره نیز تماس بگیرید: 22116910

قیمت و هزینه باربری در غرب تهران:

هزینه باربری در غرب تهران بستگی به عوامل مختلفی دارد.

از جمله نوع ماشین ، تعداد کارگر مورد نیاز و تعداد طبقات ، مسافت بین مبدا و مقصد باربری و ..

برای مثال اگر از کامیون برای انجام امور باربری در غرب تهران استفاده کنید و مبدا و مقصد شما نیز در یک محدوده باشد ، حدود 100 تا 120 هزار تومان نیاز است برای آن بپردازید. یا اگر از شعبه باربری غرب تهران بخواهید وانت نیسان در اختیارتان قرار دهد و مقصد شما نیز خارج از محدوده غرب تهران باشد (مثلا از منطقه 22 به منطقه 1 ) حدوده 70 تا 100 هزار تومان هزینه ماشین حمل بار باید بپردازید.

جهت اطلاع از قیمت های دقیق تر ، حمل بار به شهرستان ها و نحوه محاسبه به صفحه هزینه باربری مراجعه فرمایید

نکات مهم و ضروری پیش از حمل بار و اسباب کشی :

1- لازم است بدانید که بسته بندی وسایل پیش از حمل بار در سرعت و کیفیت حمل و نقل بسیار تاثیرگذار است.جهت آشنایی با اصول بسته بندی اثاثیه منزل به مقالات زیر مراجعه کنید:
بهترین روش های بسته بندی
هشت مرحله بسته بندی لوازم
جلوگیری از کمردرد هنگام اسباب کشی

 ضمنا ساکنین غرب و شمال غرب تهران می توانند برای افزایش سرعت و دقت در بسته بندی ، کلیه این امور را به پرسنل حرفه ای تیک بار بسپارند

2-نکته بعدی در مورد اسباب کشی انتخاب و استفاده از خدمات شرکت بابری در غرب تهران است.در این مورد نیز مقالات متعددی در سایت تهران تیک بار نوشته شده برای نمونه می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید :
روش های انتخاب شرکت باربری در تهران

3- پس از تماس با شرکت مورد نظر – پیشنهاد می کنیم حتما با کارشناسان تهران تیک بار تماس حاصل نمایید – اطلاعات و مشاوره های لازم را دریافت نموده و قیمت های حدود حمل از غرب تهران به نقاط دیگر تهران یا شهرستان را ارزیابی و بررسی نمایید.

4- انجام امور اسباب کشی را به کارکنان زبده در شعبه اتوبار غرب تهران تیک بار بسپارید و اسباب کشی آسان و بی دردسری را تجربه نمایید.برج میلاد باربری غرب تهران     برج آزادی تهران اتوبار غرب برخی از خدماتی که شعبه باربری در غرب تهران شرکت تیک بار ارائه می دهد :

حمل و جابجایی اثاث منزل ، لوازم شرکت ها و سازمان های مستقر در غرب تهران 
بسته بندی لوازم و وسایل با بهترین کیفیت و دقت جهت ارسال به هر نقطه از تهران یا شهرستان
ارائه خدات VIP ، چیدن لوازم و حمل جهیزیه عروس مخصوص ساکنین غرب تهرانبرخی از محله هایی که شعبه باربری و اتوبار غرب تهران ، امکان ارائه خدمات در آنها را دارد:
باربری گیشا اتوبار همت
باربری حکیم بسته بندی اثاث شهرآرا
حمل بار ستارخان اسباب کشی باقرخان
وانت بار پاتریس اتوبار تهران ویلا
حمل بار با وانت شادمان باربری کردستان
باربری نیایش حمل اثاثیه منزل دریان نو
وانت بار امیر آباد اتوبار آزادی
بسته بندی لوازم اداری توحید حمل بار آریا شهر
باربری طرشت حمل بار با نیسان جیحون
باربری و حمل اثاث اکباتان اتوبار محدوده آپادانا
باربری بلوار فردوس باربری VIP صادقیه
اتوبار اشرفی اصفهانی حمل بار جلال آل احمد
باربری سازمان آب باربری VIP مرزداران
باربری باهنر بسته بندی لوازم منزل کاشانی
اتوبار خیابان بهنام باربری باغ فیض
حمل بار خیابان سردارجنگل باربری میرزابابایی
جابجایی اثاث منزل جنت آباد وانت بار دهکده المپیک
باربری شهرک راه آهن حمل بار سعادت آباد
باربری آتی ساز اتوبار تهرانسر
اسباب کشی چیتگر باربری شهرک غرب
نیسان وانت فرحزاد وانت بار میدان کاج
اتوبار محدوده میدان سرو حمل اثاث بلوار دریا
بسته بندی لوازم منزل بیهقی حمل بار شرکتی فاطمی

شرکت باربری یوسف آبادحمل اسباب منزل جهان آراباربری و اتوبار سعادت آباد تهران

از جمله خدماتی است که تهران تیک بار در غرب شهر تهران ارائه می کند اتوبار و باربری سعادت آباد است.این خدمات می تواند شامل بسته بندی و حمل بار و اثاث از سعادت آباد به شهرستان و همچنین خدمات VIP باربری نیز بشود .


باربری واتوبار شهرک غرب تهران

خدمات شعبه اتوبار و باربری غرب تهران سطح وسیعی از مناطق غربی شهر پوشش می هد.شهرک غرب تهران نیز یکی از مناطق و محلات مهم شهر تهران بشمار می رود که اتوبار تیک بار آماده خدمات رسانی با کیفیت و استاندارد بالا در این بخش مهم از غرب تهران می باشد.


باربری و اتوبار صادقیه

باربری در صادقیه ( آریاشهر) که یکی از شلوغ ترین و پر تراکم ترین مناطق غرب تهران محسوب می شود یکی دیگر از چندین خدمات شعبه اتوبار غرب تهران مجموعه تیک بار می باشد . شرکت اتوبار تهران تیک بار کاملا از حساسیت های مربوط به کیفیت ارائه خدمات باربری در مناطقی همچون صادقیه تهران کاملا آگاه است و آماده ارائه خدمات باربری ، حمل اثاثیه ، بسته بندی و .. به ساکنین محترم منطقه صادقیه با کمترین هزینه و بالاتربن دقت و امنیت می باشد.


باربری و اتوبار چیتگر تهران

منطقه 22 تهران منطقه وسیعی در غرب تهران است که تراکم جمعیتی کمتری نسبت به میانگین تهران دارد.البته بدلیل ساخت و سازهای سالهای اخیر و بخصوص اطراف دریاچه چیتگر این وضعیت درحال تغییر می باشد . و نیاز ساکنین محترم این مناطق به شعبه اتوبار غرب تهران مجموعه تیک بار در حال افزایش است

در صورتی که نیاز به هرگونه خدمات از طرف شعبه اتوبار و باربری غرب تهران مجموعه تیک بار دارید کافی با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید. شعبه باربری غرب شرکت تهران تیک بار آماده همکاری با سازمان ها و شرکت ها جهت انجام امور باربری و حمل بار به هر نقطه از ایران می باشد.
باربری جنت آباد

باربری جنت آباد

باربری جنت آباد تهران یکی از سرویس ها و خدمات باربری غرب تهران است که توسط همکاران ما در شعبه غرب شرکت اتوبار تهران تیک بار صورت می گیرد. 

جابجایی بار و خدمات اسباب کشی در جنت آباد تهران را به ما بسپارید. چنانچه شما در جنت آباد:

دارای منزل هستید.
مدیر شرکت (دولتی، نیمه دولتی و یا خصوصی) هستید.
دارای فروشگاه، رستوران، گالری، باشگاه ورزشی، آموزشگاه (زبان، موسیقی و یا سایر هنرها)، مطب و ... هستید.

و قصد جابجایی و اسباب کشی در جنت آباد را دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار تهران تیک بار دارای تجربه ای موفق و طولانی در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه در منطقه جنت آباد تهران است و حاضر است در این زمینه کلیه خدمات لازم را به همشهریان گرامی ارائه دهد.

جنت آباد یکی از محله های غرب تهران است که دارای واحدهای مسکونی نوساز و واحدهای اداری و تجاری جدید است. همین امر نیز موقعیت این منطقه را در کنار سایر مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران، پر اهمیت تر می سازد. به همین جهت با افزایش جمعیت و همچنین تقاضا جهت اسباب کشی و خدمات اتوبار جنت آباد همکاران ما همواره تلاش کرده اند تا بهترین خدمات را به همشهریان گرامی مقیم این منطقه ارائه بدهند. 

باربری جنت آباد تهران

محدوده باربری جنت آباد:

همانطور که می دانید جنت آباد تهران یکی از مناطقی است که به دلیل وسعت زیاد از شمال به جنوب عملا به دو منطقه تقسیم بندی شده بطوری که به دلیل طول زیاد بلوار جنت آباد معمولا آنرا به دو بخش بلوار جنت آباد شمالی و جنوبی تقسیم بندی می شود. 

به همین جهت خدمات اسباب کشی و باربری در این منطقه معمولا به سه بخش تقسیم می شود: باربری جنت آباد شمالی (نواحی شمالی این منطقه که از جاده حصارک آغاز می شود و تا بزرگراه آبشناسان ادامه می یابد)، باربری جنت آباد مرکزی (حد فاصل بزرگراه آبشناسان تا بزرگراه همت) و باربری جنت آباد جنوبی (که باقی مناطق و در واقع نیمه جنوبی جنت آباد تا بزرگراه کاشانی را شامل می شود) 

البته همکاران ما در تمامی بخش های منطقه جنت آباد سرویس ها و خدمات لازم را جهت حمل بار و اثاث کشی به شما ارائه خواهند داد. خدماتی مانند: 

کلیه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت 
ارسال بهترین کارگران اسباب کشی و حمل بار 
استفاده از ناوگانی از بهترین ماشین های حمل بار (وانت بار، کامیون های مسقف و کامیونت های درجه یک) 
حمل بار به شهرستان از جنت آباد 
ارائه بارنامه و بیمه باربری جنت آباد 
اجاره انبار در تهران 

اتوبار جنت آباد

قیمت باربری جنت آباد:

همانطور که در بخش قیمت باربری تهران نیز پیشتر نوشتیم، قیمت و هزینه خدمات اتوبار و اسباب کشی جنت آباد و سایر مناطق تهران بسته به اینکه مشتریان گرامی ما چه مقصدی را جهت بسته بندی و حمل بار در نظر داشته باشند، چه خودروهای باربری و چه تعداد کارگر حمل بار جهت اسباب کشی نیاز داشته باشند و شرایط دیگر فرق می کند. به همین جهت شرایط مورد نظر خود را می توانید در صفحه فوق به همراه هزینه های مربوطه را بررسی و یا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید. 

البته نرخ و تعرفه ها بر اساس تعرفه های پایه اعلام شده توسط اتحادیه باربری تهران است که شرکتهای اتوبار تهران که عضو این اتحادیه هستند (از جمله شرکت خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران تیک بار) ملزم به رعایت این تعرفه ها برای مشتریان خود می باشند. 

در پایان به شما همهشهریان گرامی در جنت آباد این مژده را می دهیم که چنانچه خواهان یک اسباب کشی آسان و بدون زحمت هستید و مایلید که بسته بندی حرفه ای و حمل بارهای شما کاملا حرفه ای و با سرعت انجام شود، شرکت اتوبار تیک بار در تهران در خدمت شماست.

باربری اکباتان تهران

باربری اکباتان تهران

باربری اکباتان یا در واقع خدمات اتوبار اکباتان، شامل مجموعه کلیه خدمات بسته بندی، اسباب کشی و جابجایی بار در شهرک اکباتان تهران است. این خدمات نیز مانند بسیاری از نواحی دیگر تهران تحت پوشش باربری غرب تهران دارد. شرکت اتوبار تهران تیک بار با تجربه ای طولانی در زمینه کلیه خدمات زیر به عنوان یکی از موفق ترین و بهترین شرکتهای اتوبار اکباتان در خدمت شماست.

اگر شما هم به دنبال بهترین باربری غرب تهران در شهرک اکباتان می گردید و نگران اسباب کشی خود هستید می توانید بر روی شرکت باربری تیک بار حساب کنید. شرکت تهران تیک بار به عنوان یکی از بهترین شرکتهای باربری اکباتان خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می دهد:

ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم جهت اثاث کشی و حمل بار
بهترین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت و سایر خدمات اسباب کشی در شهرک اکباتان تهران
حمل بار به شهرستان از شهرک اکباتان
سرعت بالا و دقت لازم
سرویس دهی جهت بسته بندی، حمل و جابجایی بار در تمام اوقات سال
محاسبه و ارائه بهترین و ارزان ترین تعرفه های اثاث کشی در اکباتان تهران با تخفیف های ویژه
سرویس دهی منظم و مرتب
رعایت کلیه نکات اسباب کشی برای افراد مسن، افراد بیمار و یا کسانی که به هر دلیل مشکلاتی دارند 
صدور بارنامه و بیمه باربری 
سالم رساندن کلیه اثاثیه و لوازم شما به مقصد (در داخل اکباتان، مناطق دیگر تهران و یا شهرستان ها) 
امکان اجاره انبار در تهران در صورت نیاز همشهریان محترم شهرک اکباتان

از هر جهت خیالتان راحت باشد. در صورتی که می خواهید اقدام به اثاث کشی و حمل بار کنید و اقدام به رزرو خدمات شرکت اتوبار اکباتان در تهران نمایید، ما در کنار شما هستیم. ما بهترین خدمات اتوبار شهرک اکباتان را به شما عرضه می کنیم. بطوری که با رعایت کلیه اصول اسباب کشی و جابجایی بار دیگر لازم نیست نگران اثاث کشی و سلامت اسباب و اثاثیه خود باشید. 

همکاران ما سالها تجربه مفید در کلیه زمینه های جابجایی بار در اکباتان در تهران (و مناطق دیگر تحت پوشش باربری غرب تهران) را دارند و توانسته اند با تلاش و کوشش فراوان و همت خود مشتریان ما در این بخش از غرب تهران و نواحی دیگر را راضی نگه دارند و فرآیند اسباب کشی را تبدیل به پروسه ای لذت بخش و جذاب کنند. 

باربری اکباتان

بهترین اتوبار غرب تهران در اکباتان:

اگر در این میان به دنبال بهترین شرکت باربری و اتوبار غرب تهران فعال در شهرک اکباتان (و یا نواحی دیگر غرب تهران) هستید، باید خدمت شما همشهریان محترم عرض کنیم که ما با انتخاب ماشین حمل بار و باربری مناسب، بهترین کارگران حمل بار کاملا با تجربه و حرفه ای و همچنین بهترین وسایل و لوازم باربری، در اسرع وقت در خدمت شما هستیم. 
اثاث کشی و اتوبار اکباتان را با ما تجربه کنید. اسباب کشی و حمل بار در شهرک اکباتان یکی از تخصص های ماست. چیزی که با افتخار در طول سالهای گذشته از آن سربلند بیرون آمده ایم. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار تنها شعار نمی دهد بلکه با عملکرد مناسب و دقیق و کاملا آگاهانه کارکنان خود در طول سالهای گذشته توانسته براحتی از عهده هر گونه درخواست جابجایی و حمل اسباب و اثاثیه اشخاص حقیقی (افرادی که قصد جابجایی لوازم و وسایل منزل خد را دارند) و یا حقوقی (شرکتها، موسسات، ارگان ها، بانک ها، مراکز فرهنگی، اداری یا تجاری و غیره) بر آیند و مشتریان محترم ما در این زمینه کاملا آسوده خاطر باشند. 

اهمیت خدمات اسباب کشی و اتوبار شهرک اکباتان:

شاید برای برخی از خوانندگان محترم این سئوال پیش بیاید که اهمیت خدمات اثاث کشی و جابجایی بار در این شهرک زیبا چیست. چرا از میان مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران، شرکت تیک بار تلاش دارد بهترین خدمات را به اهالی این منطقه (و البته سایر مناطق غرب تهران) به بهترین شکل ممکن ارائه دهد؟ 
ما آشنایی کاملی با مسائل و ویژگی های خدمات بسته بندی و حمل بار در اکباتان تهران داریم و نه تنها تعداد قابل توجهی از مشتریان ما در سالهای گذشته از این شهرک زیبا بوده اند بلکه با تاریخچه و خصوصیات آن از جمله مسیرها و راه های دسترسی به آن کاملا آشنا هستیم. 

ساخت شهرک اکباتان در دهه 1340 شمسی آغاز شده و به مرور توسعه پیدا کرده و امروزه در منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد. شهرک اکباتان امروزه یکی از بهترین و مدرن ترین شهرک های مسکونی در خاورمیانه و غرب آسیا به شمار می رود بطوری که تخمین زده شده که نه تنها فضای این شهرک بطور میانگین تا سیصد سال قابل استفاده است بلکه ساختمان های آن بطور متوسط هر کدام بیش از صد سال براحتی قابل سکونت و استفاده هستند. از طرف دیگر وجود فضای سبز مناسب و امکانات گسترده ای مانند کافی شاپ ها، رستوران ها، فروشگاه های بزرگ و کوچک، ایستگاه های مترو، چندین مدرسه و دبیرستان، تره بار، کلینیک و بیمارستان، دو ورزشگاه، نمایشگاه هوایی و ده ها امکانات دیگر تبدیل به یکی از مهمترین و در عین حال محبوب ترین مناطق غرب تهران برای سکونت شده است. 

ساختمان ها و بناهای این شهرک در زمان ساخت آنقدر مستحکم و بادوام ساخته شده اند که تخمین زده شده که بناهای این شهرک حتی تا زلزله 9 ریشتری نیز دوام می آورند که امتیاز خوبی برای ساختمان های واقع در تهران محسوب می شود. از طرف دیگر پروژه های متعدد در حال ساخت و توسعه از قبیل مجموعه خرید مگامال نیز به اهمیت این شهرک در کنار مزایای فراوان آن افزوده است. 

ضمنا در طول دهه های گذشته بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان و افراد سرشناس کشورمان نیز مدتها در شهرک اکباتان زندگی کرده و یا همچنان در آن سکونت دارند. فضای فرهنگی این مجموعه و همچنان دلسبتگی بسیاری از مردم و ساکنین قدیمی آنقدر زیاد است که حتی بسیاری از کسانی که مدتهاست از این منطقه به نقاط دیگر تهران و یا خارج از کشور کوچ کرده اند، هنوز با سایر اهالی و دوستان قدیمی خود در این شهرک در ارتباطند. 

اتوبار شهرک اکباتان

قیمت باربری اکباتان:

نرخ قیمت و هزینه باربری شهرک اکباتان تهران در صفحه مربوطه آورده شده و شما بنا به نیاز خود و خانواده بسته به مقصد مورد نظر (جهت جابجایی بار از این شهرک به نقاط دیگر تهران، منطقه و یا بخشی دیگر از شهرک اکباتان و یا حمل بار به شهرستان از اکباتان) و همچنین نوع ماشین باربری مورد نیاز(از جمله: وانت بار، نیسان بار، کامیون روباز و یا مسقف) و همچنین در صورت نیاز به اعزام کارگر اضافه می توانید هزینه ها را جمع بندی و محاسبه کنید. البته همکاران ما نیز حاضرند تا در صورت نیاز به هر گونه مشاوره کلیه اطلاعات لازم و کافی را در زمینه هزینه ها و تعرفه های حمل بار به شما ارائه دهند. 

ناگفته نماند که نرخ و کلیه هزینه های پایه از طرف اتحادیه باربری تهران اعلام و به شرکتهای عضو آن ابلاغ گردیده است. 
جهت اسباب کشی و باربری شهرک اکباتان در تهران با شرکت اتوبار تیک بار تماس بگیرید. 

باربری پونک تهران

باربری پونک تهران

خدمات باربری پونک تهران بخشی از خدمات باربری غرب تهران است که توسط شرکت اتوبار و باربری تهران تیک بار انجام می شود. شرکت اتوبار تیک بار با سالها تجربه در زمینه امور بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت، خدمات اسباب کشی و همچنین حمل اثاثیه منزل یا شرکت ها در این بخش از تهران، توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکتهای باربری در محدوده پونک نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. 

اتوبار پونک چیست؟ 

شاید پیش از اینکه اقدام به اسباب کشی در پونک کنید، نام و یا عنوان شرکت های اتوبار پونک و یا شرکتهای باربری پونک را شنیده باشید. در حقیقت شرکتهای اتوبار پونک با ارائه خدمات بسته بندی وسایل و لوازم شرکت یا منزل شما و سپس جابجا کردن آنها به مقصد مورد نظر، پروسه اسباب کشی را برای شما انجام می دهند. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار به عنوان یکی از با سابقه ترین و بهتیرن شرکتهای باربری محدوده پونک می کنند خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می دهد:

اعزام پرسنل حرفه ای (بهترین کارگر حمل بار و رانندگان مجرب خودروهای باربری) 
انتخاب ماشین حمل بار و باربری بنا به نیاز و درخواست مشتریان ما در پونک 
بسته بندی و آماده سازی کلیه وسایل و لوازم خانگی و یا اداری جهت باربری
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس در پونک تهران 
بکارگیری کلیه اصول اسباب کشی 
استفاده از بهترین جعبه و کارتن اسباب کشی از نوع درجه یک و کاملا مقاوم
بکارگیری اصول و جدیدترین تکنیک ها جهت بسته بندی وسایل شکستنی قبل از اسباب کشی در پونک
احترام به خواسته مشتریان و تضمین سالم و هر چه سریع تر انجام دادن روند کار باربری 

باربری پونک

از جمله لوازمی که همکاران ما براحتی اقدام به بسته بندی و آماده سازی آنها جهت حمل و جابجایی به مقصد شما می کنند، عبارتند از:
کلیه وسایل و لوازم خانگی (لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و...) 
ظروف، بشقاب ها، لیوان ها و سایر لوازم آشپزخانه
لوازم صوتی تصویری خانگی (تلویزیون، دی وی دی پلیر و ...)
کلیه پوشاک و لوازم شخصی خانواده و کودکان
کتاب، پوشه، فایل ها و لوازم نوشت افزار شخصی و یا اداری
تخت خواب، میز و صندلی، مبلمان
کلیه لوازم تزیینی و با ارزش جدید یا قدیمی 
کلیه دستگاه ها و تجهیزات شرکتها و اداره ها (از قبیل دستگاه فکس، اسکنر، کامپیوتر و غیره) 
وسایل کودک 
لوازم و آلات موسیقی (پیانو، ارگ، گیتار، سنتور و...) 
تجهیزات و لوازم بازی و تفریح (مانند میز بیلیارد، میز پینگ پنگ و...) 
گل و گیاه 

منطقه پونک:

پونک بخشی از مناطق شهرداری های منطقه دو و پنج تهران است و یکی از بهترین مناطق شمال غرب تهران است که در دهه های اخیر بسیار بزرگ و پر جمعیت شده و توسعه پیدا کرده است. ساخت و احداث صدها و یا هزاران واحد مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی و فرهنگی در این منطقه و مناطق اطراف آن به خصوص در دو دهه اخیر بی سابقه بوده است. 
به همین جهت با افزایش جمعیت در پونک، میزان تقاضا جهت خدمات اسباب کشی و باربری در محدوده پونک تهران افزایش یافته است. شرکت اتوبار تهران تیک بار نیز از ابتدای تاسیس تاکنون تلاش کرده در زمینه کلیه خدمات مربوطه به همشهریان گرامی در منطقه پونک بهترین سرویس دهی را انجام دهد. 

خوشبختانه بازخوردها (فیدبک) های مثبتی که همشهریان گرامی مقیم منطقه پونک در طول سالهای گذشته درباره خدمات باربری شرکت تیک بار داشته اند، موجب شده اند که بتوانیم ضمن رعایت کلیه اصول و استانداردهای روز دنیا در زمینه اصول خدمات  باربری و اسباب کشی به عنوان یکی از بهترین شرکتهای اتوبار پونک شناخته شویم و با بهره گیری از بهترین وسایل و لوازم باربری و همچنین کارگران و کارکنانی زحمتکش و دلسوز که با نهایت جدیت و صداقت تلاش می کنند در خدمت مشتریان باشند، کلیه نیازهای همشهریان گرامی در منطقه پونک را براحتی برآورده کنیم. 

اتوبار پونک

خدمات اسباب کشی و حمل بار شرکت اتوبار تیک بار در محدوده پونک برای کلیه اشخاص و افراد حقیقی و حقوقی قابل ارائه است از جمله:

اشخاصی که قصد اسباب کشی منزل در پونک را دارند. 
مدیران شرکتهایی که قصد جابجایی محل شرکت خود را دارند. 
صاحبان گالری های هنری 
مدیران و صاحبان کافی شاپ ها، رستوران ها و فست فودها
مدیران و یا صاحبان موسسات فرهنگی، خدماتی و یا آموزشی
صاحبان فروشگاه ها 
و...

بطور خلاصه چنانچه شما در منطقه پونک تهران دارای منزل، شرکت یا موسسه و یا نهاد خصوصی یا دولتی هستید و قصد اسباب کشی و جابجایی را دارید، می توانید بر روی ما حساب کنید. شرکت باربری تهران تیک بار با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی و خدمات اتوبار پونک در خدمت شماست. 

باربری گیشا

باربری گیشا

باربری گیشا یکی از خدمات شرکت اتوبار و باربری تهران تیک بار است که که در این منطقه از تهران جهت سرویس دهی و خدمات لازم به مشتریان گرامی صورت می گیرد. خدمات ما در زمینه اتوبار و اسباب کشی گیشا تهران، توسط شعبه باربری غرب تهران صورت می گیرد. ما آماده ایم تا در هر زمانی که شما شهروندان گرامی مایل بودید، در تمام فصل های سال و همه هفته ها و یا روزهای عادی و یا تعطیل جهت امور باربری و حمل بار در منطقه گیشا در خدمت شما همشهریان گرامی باشیم. 

شرکت باربری تیک بار با سالها تجربه در زمینه کلیه خدمات جابجایی بار و باربری گیشا به عنوان یک شرکت خدمات اسباب کشی و همچنین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت در منطقه گیشا تهران نیز مانند بسیاری از مناطق دیگر تهران، تلاش کرده بهترین سرویس و خدمات را ارائه کند. 

اتوبار و باربری گیشا تخصص ماست. ما بر این اعتقاد هستیم که باید تا حد امکان بار استرس و فشار از روی دوش همشهریان گرامی که قصد اسباب کشی و حمل بار در گیشا دارند را برداریم و به آنها تا حد امکان در کلیه زمینه های ارسال کارگر حمل بار، بسته بندی برای اسباب کشی و سپس انتقال بسته ها و کارتن های حاوی وسایل و اسباب شما به ماشین های باربری شرکت تیک بار و سرانجام حمل آنها به مقصد. 

از طرف دیگر باربری گیشا اهمیت زیادی برای همکاران ما دارد چرا که در طول سالهای گذشته بسیاری از مشتریان ما از این منطقه تهران بوده اند. از طرف دیگر گیشا یکی از مناطقی است که در طول سالها و بلکه دهه های گذشته رشد زیادی داشته و جالب اینجاست که این رشد و توسعه هم در جهت افزایش ساخت و توسعه واحدهای مسکونی و تجاری بوده و هم در زمینه های فرهنگی، ورزشی و هنری. 

بطوری که این منطقه از سالها پیش از انقلاب محل زندگی بسیاری از روشنفکران، ورزشکاران و هنرمندان نامدار کشورمان بوده. از طرف دیگر به دلیل دسترسی مناسب گیشا به مناطق مختلف تهران از جمله بزرگراه های چمران (پارک وی)، بزرگراه شیخ فضل الله، بزرگراه حکیم و خیابان جلال آل احمد و همچنین موقعیت مناسب و نزدیک بودن به بسیاری از مناطق معروف مهم و معروف دیگر تهران از جمله امیرآباد، میدان توحید، صادقیه و شهرک غرب موجب تسریع خدمات شرکتهای اتوبار گیشا شده است. 

باربری گیشا

همچنین وجود ایستگاه مترو، هم جوار بودن با دانشگاه تربیت مدرس و بیمارستان هایی مانند بیمارستان دکتر شریعتی و همچنین وجود مراکز بهداشتی درمانی، فرهنگی، هنری و آموزشی و وجود کافی شاپ ها، رستوران ها و فست فودهای با کیفیت و معروف، موجب جذب هر چه بیشتر افراد باذوق و به ویژه فرهنگیان، هنرمندان و کارمندان به این منطقه شده و فضای فرهنگی این منطقه به نحو چشمگیری افزایش پیدا کرده است. به طوری که برخی هنوز اعتقاد دارند که گیشا یکی از فرهنگی ترین مناطق تهران است. 

به همین جهت بسیاری از افراد از مناطق دیگر تهران و یا شهرستان ها در سالهای گذشته علاقه مند به سکونت در این منطقه شده و با افزایش جمعیت در گیشا، تقاضا جهت خدمات باربری و اسباب کشی افزایش پیدا کرده است. بطوری که در سالهای گذشته این منطقه نیز دچار تغییر و تحولات زیادی شده و ساخت و ساز آپارتمان ها و بناهای مسکونی و تجاری یا اداری در آن بیشتر شده. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار نیز با توجه به اهمیت خدمات اسباب کشی و حمل بار در ناحیه گیشا سعی کرده تا با استفاده از بهترین روش های بسته بندی و همچنین کارگران حرفه ای حمل بار و بهترین ماشین های حرفه ای حمل بار به عنوان یکی از موفق ترین و معتبرترین شرکتهای باربری و اتوبار ایمن و با کیفیت در گیشا توانسته به خوبی انتظارات مشتریان خود را برآورده کند. 

اتوبار گیشا

چنانچه شما هم نگران اسباب کشی و به خصوص بسته بندی وسایل شکستنی قبل از باربری هستید می توانید ضمن تماس با همکاران ما جهت رزرو خدمات اتوبار گیشا، کلیه راهنمایی های لازم و ضروری را در این زمینه دریافت کنید.

ما از انتظارات مشتریان خود در منطقه گیشا تهران، آگاه هستیم و با افتخار اعلام می کنیم تا در کلیه زمینه های بسته بندی، جابجای و انتقال وسایل و لوازم آنها به مقصد کاملا مسائل ایمنی را به دقت رعایت کرده و ضمن استفاده از بهترین و جدیدترین تجهیزات و وسایل، با داشتن پرسنلی دلسوز و با تجربه براحتی یک اسباب کشی و باربری راحت و خالی از هر گونه اشکال را برای شما انجام خواهیم داد.

خدمات ما در زمینه باربری گیشا بطور خلاصه عبارتند از:
بسته بندی کاملا حرفه ای کلیه وسایل و لوازم خانه یا اداره
ارسال بهترین خودروهای باربری مسقف و درجه یک به همراه رانندگان حرفه ای و کارگران مجرب و زحمتکش باربری
بکارگیری حداکثر دقت و ظرافت در نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی بطوری که وسایل و اثاثیه شما کوچکترین آسیبی نخواهند دید. 
استفاده از بهترین وسایل و لوازم باربری در باربری و اتوبار گیشا
بسته بندی و حمل جهزیه عروس
آماده سازی و جابجایی کلیه اسباب و اثاثیه از قبیل لوستر، لوازم صوتی تصویری، لوازم خانگی، مبلمان، پوشاک، وسایل کودک و غیره
بارنامه و بیمه باربری در تمام مدت اسباب کشی و حمل اثاثیه شما
ارائه خدمات VIP به مشتریان گرامی در گیشا (در صورت درخواست)

اینها البته فقط بخشی از مزایای باربری گیشا توسط همکاران ما در شرکت اتوبار تهران تیک بار بود. چنانچه در زمان انتقال بار و اسباب و اثاثیه نیاز به اجاره انبار در تهران داشتید، می توانید در این زمینه هم از خدمات ما استفاده کنید. 

شرکت باربری و اتوبار تهران تیک بار با ارائه بهترین قیمت ها و تعرفه ها و همچنین کلیه خدمات لازم در زمینه باربری گیشا در خدمت شماست. کافیست با ما تماس بگیرید.

باربری چیتگر تهران

باربری چیتگر تهران

ارائه خدمات باربری و اتوبار در چیتگر و منطقه 22 تهران بخش های وسیعی را دربر میگیرد، مانند خدمات اتوبار در دهکده المپیک،آزادراه آزادگان و حتی شهرک سینمایی غزالی

محدوده باربری چیتگر:

دسترسی به این منطقه از طریق اتوبان خرازی که ادامه اتوبان همت می باشد و از طریق اتوبان حکیم ، آزادگان و اتوبان تهران کرج امکان پذیر است.بدلیل نزدیکی چیتگر و منطقه 22 تهران به کرج و همچنین  دسترسی به مناطق جنوبی تهران و شهرهای مرکزی از طریق آزادراه آزادگان شرایط مناسبی برای انجام کلیه امور باربری و حمل بار به شهرستان در آن وجود دارد.شعبه اتوبار غرب تهران شرکت تیک بار اماده ارائه کلیه خدمات باربری و وانت بار از بسته بندی اثاثیه تا حمل و چیدن لوازم با کمترین هزینه برای ساکنین و اهالی محترم چیتگر و دهکده المپیک می باشد.


مکان های مهم در محدوده چیتگر تهران

دریاچه چیتگر ، دهکده المپیک ، ورزشگاه آزادی ، پارک چیتگر و شهرک سینمایی غزالی از جمله مکان های معروف در این منطقه غربی تهران محسوب می شوند.

لینک های مرتبط :

باربری سعادت آباد

باربری صادقیه

کارگر حمل بار

سوالات متداول باربری

بهترین زمان باربری

اسباب کشی آسان

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب

شهرک غرب تهران یکی دیگر از مناطق نسبتا پرتراکم غرب تهران محسوب می شود که البته غیر از مجتمع های بزرگ مسکونی و برج های بلند، منازل نسبتا قدیمی و ویلایی نیز در آن و بخصوص در خیابان ایران زمین به چشم می خورد.

محدودیت هاب باربری در شهرک غرب تهران

وجود چندین مرکز خرید در شهرک قدس یا همان شهرک غرب تهران در کنار عبور اتوبان شیخ فضل الله نوری و اتصال آن به میدان صنعت بر میزان ترافیک این منطقه افزوده و انجام امور باربری و حمل اثاث در شهرک غرب را در ساعاتی از شبانه روز با مشکل مواجه می نماید که لازم است از طرف شرکت اتوباری که انتخاب می نمایید مد نظر قرار گیرد.


نقشه محدوده شهرک غرب


دسترسی به شهرک غرب و مکان های مهم منطقه :

شهرک غرب تهران از شمال و جنوب توسط اتوبان نیایش و همت محدود می شود و از سمت غرب و شرق نیز به اتوبان های یادگار امام و چمران راه دارد.

مسجد مرکزی شهرک غرب ، مراکز خرید بزرگی مانند میلاد نور و گلستان از جمله محل های معروف این منطقه تهران محسوب می شوند.

ارائه خدمات اتوبار و وانت بار شهرک غرب شامل ارائه کلیه خدمات باربری در شهرک بنفشه ، ایوانک ، منطقه بلوار دریا و ایران زمین و همچنین محله چشمه و تمامی محله های دیگر این منطقه می گردد که از طرف شرکت تیک بار با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت قابل ارائه است.    پاساژ گلستان شهرک غرب    میدان صنعت شهرک غربتضمین کیفیت شعبه اتوبار شهرک غرب شرکت  تهران تیک بار ، پرسنل و کارکنان حرفه ای و با تجربه و همچنین سالها فعالیت این شرکت در زمینه انواع خدمات باربری است و این اطمینان را به ساکنین و صاحبان شرکت ها و ادارات شهرک غرب تهران می دهد که کلیه نیازهای باربری آنان از طرف شعبه باربری شهرک غرب مجموعه تیک بار ، با بالاترین کیفیت برآورده می گردد.

کیفیت در باربری شامل فاکتورهای زیادی می گردد که موارد زیر از جمله مهمترین آنهاست:

  •           سرعت در انجام امور و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان
  •          تضمین امنیت بار و پیش بینی کلیه تمهیدات جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازم و اثاثیه
  •        ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر از طرف شرکت اتوبار
  •          در اختیار داشتن انواع وسایل نقیله برای حمل انواع بار
  •          مجهز بودن به ابزار و امکانات پیشرفته جهت بسته بندی و حمل بارهای خاص مانند گاوصندوق، پیانو و..
  •         تعرفه و قیمت باربری مناسب
  •          در اختیار داشتن شعبه در مناطق مختلف شمال و مرکز و شرق و غرب تهران

ساکنین و اهالی محترم شهرک غرب در صورت نیاز به شرکت خدمات اسباب کشی و دیگر خدمات اتوبار و باربری در شهرک غرب تهران حتما با کارشناسان و مشاوران تهران تیک بار مکالمه نمایید تا بهترین راه حل ها به شما پیشنهاد گردد.

لینک های مرتبط:

باربری چیتگر

باربری صادقیه

باربری غرب تهران

نحوه جدا کردن درب یخچال

اصطلاحات رایج در باربری

قیمت باربری تهران

باربری صادقیه

باربری صادقیه

نیاز به خدمات شرکت باربری و اتوربار در صادقیه ( آریاشهر) تهران که از مناطق پر رفت و آمد تهران به حسای می آید هر روزه درحال افزایش است که البته چالش هایی را نیز به دنبال دارد.

شرکت اتوبار تهران تیک بار کاملا از حساسیت های مربوط به کیفیت ارائه خدمات باربری در مناطقی همچون صادقیه تهران کاملا آگاه است.

محدوده باربری صادقیه :

اتوبار، وانت بار و کلیه خدمات باربری در صادقیه شامل  مناطق:

سازمان آب ، ستارخان ، بلوار مرزدارن، طرشت، آیت الله کاشانی ، فردوس و همچنین بلوار ابودز و.. می گردد که می توانید جهت بسته بندی لوازم ، حمل بار در داخل تهران یا حتی به شهرستان و همچنین خدمات چیدن لوازم در منزل نیز بر روی پرسنل حرفه ای و زبده تیک بار حساب نمایید.

دسترسی به منطقه صادقیه تهران

دسترسی به صادقیه تهران از طریق اتوبان های اشرفی اصفهانی ، ستاری ، اتوبان های حکیم و همت و همچنین شیخ فضل الله و اتوبان محمد علی جناح انجام پذیر است که ازین نظر در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد اما از طرفی بدلیل تراکم بالای ساختمان های مسکونی و اداری و همچنین مراکز خرید متعدد در این منطقه انتخاب بهترین مسیرها برای انجام امور باربری بسیار حائز اهمیت است که لازم است توسط شرکت های باربری و وانت بار غرب تهران در نظر گرفته شودباربری صادقیه تهران پاساژ گلدیس آریاشهر    میدان صادقیه اتوبار صادقیه یا آریاشهرصادقیه که به نام قدیمی خود یعنی آریاشهر نیز شهرت دارد به دلیل موقعیت مناسب خود، محل استقرار تعداد زیادی از ادارات و شرکت ها و همچنین مراکز خرید متعدد می باشد و همه این عوامل نشان می دهد که وجود شعبه اتوبار در صادقیه امری اساسی ومهم است چراکه نیاز این منطقه به خدمات باربری به شکل روز افزونی درحال افزایش می باشد.

محدودیت های باربری در آریاشهر (صادقیه) :

خدمات باربری صادقیه تهران بدلیل تراکم جمعیت و تردد نسبتا همیشگی در خیابان های این منطقه همواره با چالش های زیادی روبرو است و هرچه از بلواز مرزداران به سمت میدان صادقیه آریاشهر حرکت کنیم بر این مشکلات افروزده می شود.بخصوص در خیابان های شلوغ و یک طرفه ای مانند ستارخان و سازمان آب که ارائه خدمات باربری در آنها، نیازمند تمهیدات خاص جهت صرفه جویی در زمان است که بکار گیری این روش ها از جمله تخصص های شعبه باربری صادقیه تهران تیک بار می باشد.

لینک های مرتبط :

باربری شهرک غرب

باربری سعادت آباد

بیمه باربری چیست

اتحادیه باربری تهران

حمل گاوصندوق

بهترین روش های بسته بندی


باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد

خدمات اتوبار و باربری سعادت آباد تهران از جمله خدماتی است که تیک بار تخصص ویژه ای در آن دارد.این خدمات می تواند شامل بسته بندی و حمل بار و اثاث از سعادت آباد به شهرستان و همچنین خدمات VIP باربری نیز می شود.

محدوده باربری سعادت آباد:

سعادت آباد در شمال غرب تهران و منطقه 2 شهرداری واقع شده است که از جمله مناطقی است که تراکم جمعیتی و همچنین تردد نسبتا بالایی دارد که این عوامل انجام امور باربری سعادت آباد را نیازمند توجه بیشتری می نماید. ارائه خدمات اتوبار سعادت آباد تهران شامل میدان های کاج ، سرو ، میدان فرهنگ و میدان شهرداری و میدان کتاب می شود

بصورت کلی سعادت آباد به بخشی از بالای اتوبان نیایش و بالای اتوبان یادگار ( کوی فراز) اطلاق می شود.سعادت آباد از غرب توسط اتوبان یادگارامام و از شرق بوسیله اتوبان چمران احاطه شده است.

خیابان 24 متری سعادت آباد ، بلوار علامه شمالی ، بلوار شهرداری و خیابان سرو برخی از مناطق و خیابان های شناخته شده در سعادت آباد است که باربری و اتوبار تهران تیک بار آماده ارائه خدمات در تمامی این مناطق می باشد.

مکان های مهم سعادت آباد تهران:

مسجد الرسول میدان کاج ، پارک ها و بوستان متعدد و همچنین ساختمان شهرداری منطقه دو تهران از جمله مکان های مهم سعادت آباد به حساب می آیند.

باربری در سعادت آباد و ارائه خدماتی نظیر وانت بار و نیسان بار در این منطقه بدلیل وجود دسترسی های فراوان از طریق اتوبان های اطراف آن به نظر کار راحتی می رسد اما خیابان های پرترددی مانند بلوار سعادت آباد و خیابان سرو در ساعاتی از شبانه روز انجام خدمات باربری یا اعزام وانت بار را با اختلال مواجه می کند که تمام این موارد باید از طرف شرکت باربری مستقر در غرب تهران در نظر گرفته شود.باربری سعادت آباد میدان کاج تهران

انتخاب بهترین اتوبار در سعادت آباد:

شرکت های اتوبار سعادت آباد چندان کم نیستند اما یافتن یک اتوبار حرفه ای و البته مطمئن که قیمت های باربری  و خدمات حمل اثاث و بسته بندی آن مناسب باشد نیازمند کمی جستجو و پرس و جو است.شعبه اتوبار سعادت آباد شرکت تهران تیک بار ، شعبه اصلی این مجموعه را تشکیل می دهد و متشکل از پرسنل آموزش دیده آمادگی کامل جهت ارائه هرگونه خدمات باربری در سعادت آباد و محله های اطراف را دارا می باشد.

هرچه شرکت اتوبار حرفه ای تر و با تجربه تر باشد ، امنیت لوازم شما تضمین شده تر و زمان تلف شده و هزینه باربری شما نیز کاهش می یابد.این امر از طریق استفاده از کارگران و مشاوران حرفه ای و همچنین انتخاب ماشین و وسیله نقلیه مناسب امکان پذیر می شود.ضمنا لازم است شرکت موردنظر اتوبار سعادت آباد و محله های اطراف آن را بخوبی بشناسد و کاملا با نیازهای ساکنین و همچنین صاحبان شرکت ها و ادارات این منطقه آشنا باشد.


نقشه محدوده سعادت آباد تهران


محدودیت های باربری در منطقه سعادت آباد:

همانطور که ذکر شد سعادت آباد بخش وسیعی از غرب و شمال غرب تهران را شامل می شود و با گسترش ساخت و سازها و همچنین وجود شرکت ها و ادارات و از جمله شهرداری منطقه 2 تهران و ادارات تلفن و برق و گاز منطقه در آن، بصورت روز افزونی شاهد افزایش جمعیت و ترافیک و تردد در خیابان های این منطقه هستیم که در ساعاتی از شبانه روز و روزهای هفته ، ارائه خدمات باربری در سعادت آباد را دچار اختلال می نماید.بنابراین لازم است از مشاوره های کارشناسان شعبه سعادت آباد تهران تیک بار در خصوص انتخاب بهترین زمان جهت انجام امور باربری سعادت آباد و محله های اطراف و همچنین انتخاب مناسب ترین وسیله نقلیه و بهترین مسیر برای این منظور، استفاده کنید.

در صورتی نیاز به خدمات باربری و اتوبار در سعادت آباد دارید می توانید روی تجربه و کارشناسی های پرسنل با سابقه شرکت باربری تهران تیک بار حساب نمایید. کارشناسان و کارمندان و کارگران ما خیال شما را از هرجهت در مورد حفظ سلامت بار و سرعت و دقت در ارائه خدمات باربری سعادت آباد راحت خواهند نمود.

لینک های مرتبط :

باربری شهرک غرب

باربری چیتگر

باربری غرب تهران

چیدن اثاثیه در محل جدید

جلوگیری از کمردرد در اسباب کشی

هزینه باربری تهران

دانستنی های مرتبط