انجام امور باربری غرب تهران توسط شعبه غرب تهران اتوبار تهران تیک بار یکی از خدمات مربوط به حمل بار و اثاثیه  است که ما افتخار ارائه آن را داریم. حمل و بسته بندی اثاثیه منزل و باربری امن همواره یکی از دغدغه های افرادی بوده که قصد جابجایی لوازم و رساندن بار خود به مقصدی خاص دارند.تیک بار مفختر است کلیه خدمات مربوط به اتوبار ، باربری ، حمل بار و اثاثیه در غرب تهران و شهرستان را با بالاترین کیفیت و امنیت زیر نظر رانندگان و کارگران با تجربه در اختیار شهروندان قرار دهد. در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اتوبار غرب تهران و حمل اثاثیه به صورت امن و با حداکثر سرعت و کیفیت دارید با ما تماس بگیرید.ما متناسب با نیاز شما از بهترین وسایل حمل نقل از قبیل وانت بار ، نیسان ، خاور و کامیون جهت حمل لوازم و اثاث شما در مناطق غرب تهران استفاده خواهیم کرد. غرب تهران منطقه ای بسیار وسیع است که محله های زیادی در آن واقع شده است.بخشی از این منطقه تهران شامل طرح زوج و فرد ترافیکی نیز می شود و که نیاز به شرایط خاص جهت حمل بار دارد.ضمنا شرکت تیک بار امکان باربری و حمل اثاث از کلیه مناطق تهران از جمله غرب تهران به شهرستان ها را نیز دارد و آمادگی کامل جهت انجام کلیه امور باربری غرب تهران به شهرستان با قیمت های بسیار مناسب وجود دارد.

جهت تماس با شعبه اتوبار تیک بار در غرب تهران با این شماره تماس حاصل فرمایید : 44617724
و جهت تماس با شعبه شمال غرب باربری تهران تیک و دریافت قیمت و مشاوره می توانید با این شماره نیز تماس بگیرید: 22116910

قیمت و هزینه باربری در غرب تهران:

هزینه باربری در غرب تهران بستگی به عوامل مختلفی دارد.

از جمله نوع ماشین ، تعداد کارگر مورد نیاز و تعداد طبقات ، مسافت بین مبدا و مقصد باربری و ..

برای مثال اگر از کامیون برای انجام امور باربری در غرب تهران استفاده کنید و مبدا و مقصد شما نیز در یک محدوده باشد ، حدود 100 تا 120 هزار تومان نیاز است برای آن بپردازید. یا اگر از شعبه باربری غرب تهران بخواهید وانت نیسان در اختیارتان قرار دهد و مقصد شما نیز خارج از محدوده غرب تهران باشد (مثلا از منطقه 22 به منطقه 1 ) حدوده 70 تا 100 هزار تومان هزینه ماشین حمل بار باید بپردازید.

جهت اطلاع از قیمت های دقیق تر ، حمل بار به شهرستان ها و نحوه محاسبه به صفحه هزینه باربری مراجعه فرمایید

نکات مهم و ضروری پیش از حمل بار و اسباب کشی :

1- لازم است بدانید که بسته بندی وسایل پیش از حمل بار در سرعت و کیفیت حمل و نقل بسیار تاثیرگذار است.جهت آشنایی با اصول بسته بندی اثاثیه منزل به مقالات زیر مراجعه کنید:
بهترین روش های بسته بندی
هشت مرحله بسته بندی لوازم
جلوگیری از کمردرد هنگام اسباب کشی

 ضمنا ساکنین غرب و شمال غرب تهران می توانند برای افزایش سرعت و دقت در بسته بندی ، کلیه این امور را به پرسنل حرفه ای تیک بار بسپارند

2-نکته بعدی در مورد اسباب کشی انتخاب و استفاده از خدمات شرکت بابری در غرب تهران است.در این مورد نیز مقالات متعددی در سایت تهران تیک بار نوشته شده برای نمونه می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید :
روش های انتخاب شرکت باربری در تهران

3- پس از تماس با شرکت مورد نظر – پیشنهاد می کنیم حتما با کارشناسان تهران تیک بار تماس حاصل نمایید – اطلاعات و مشاوره های لازم را دریافت نموده و قیمت های حدود حمل از غرب تهران به نقاط دیگر تهران یا شهرستان را ارزیابی و بررسی نمایید.

4- انجام امور اسباب کشی را به کارکنان زبده در شعبه اتوبار غرب تهران تیک بار بسپارید و اسباب کشی آسان و بی دردسری را تجربه نمایید.برج میلاد باربری غرب تهران     برج آزادی تهران اتوبار غرب برخی از خدماتی که شعبه باربری در غرب تهران شرکت تیک بار ارائه می دهد :

حمل و جابجایی اثاث منزل ، لوازم شرکت ها و سازمان های مستقر در غرب تهران 
بسته بندی لوازم و وسایل با بهترین کیفیت و دقت جهت ارسال به هر نقطه از تهران یا شهرستان
ارائه خدات VIP ، چیدن لوازم و حمل جهیزیه عروس مخصوص ساکنین غرب تهرانبرخی از محله هایی که شعبه باربری و اتوبار غرب تهران ، امکان ارائه خدمات در آنها را دارد:
باربری گیشا اتوبار همت
باربری حکیم بسته بندی اثاث شهرآرا
حمل بار ستارخان اسباب کشی باقرخان
وانت بار پاتریس اتوبار تهران ویلا
حمل بار با وانت شادمان باربری کردستان
باربری نیایش حمل اثاثیه منزل دریان نو
وانت بار امیر آباد اتوبار آزادی
بسته بندی لوازم اداری توحید حمل بار آریا شهر
باربری طرشت حمل بار با نیسان جیحون
باربری و حمل اثاث اکباتان اتوبار محدوده آپادانا
باربری بلوار فردوس باربری VIP صادقیه
اتوبار اشرفی اصفهانی حمل بار جلال آل احمد
باربری سازمان آب باربری VIP مرزداران
باربری باهنر بسته بندی لوازم منزل کاشانی
اتوبار خیابان بهنام باربری باغ فیض
حمل بار خیابان سردارجنگل باربری میرزابابایی
جابجایی اثاث منزل جنت آباد وانت بار دهکده المپیک
باربری شهرک راه آهن حمل بار سعادت آباد
باربری آتی ساز اتوبار تهرانسر
اسباب کشی چیتگر باربری شهرک غرب
نیسان وانت فرحزاد وانت بار میدان کاج
اتوبار محدوده میدان سرو حمل اثاث بلوار دریا
بسته بندی لوازم منزل بیهقی حمل بار شرکتی فاطمی

شرکت باربری یوسف آبادحمل اسباب منزل جهان آراباربری و اتوبار سعادت آباد تهران

از جمله خدماتی است که تهران تیک بار در غرب شهر تهران ارائه می کند اتوبار و باربری سعادت آباد است.این خدمات می تواند شامل بسته بندی و حمل بار و اثاث از سعادت آباد به شهرستان و همچنین خدمات VIP باربری نیز بشود .


باربری واتوبار شهرک غرب تهران

خدمات شعبه اتوبار و باربری غرب تهران سطح وسیعی از مناطق غربی شهر پوشش می هد.شهرک غرب تهران نیز یکی از مناطق و محلات مهم شهر تهران بشمار می رود که اتوبار تیک بار آماده خدمات رسانی با کیفیت و استاندارد بالا در این بخش مهم از غرب تهران می باشد.


باربری و اتوبار صادقیه

باربری در صادقیه ( آریاشهر) که یکی از شلوغ ترین و پر تراکم ترین مناطق غرب تهران محسوب می شود یکی دیگر از چندین خدمات شعبه اتوبار غرب تهران مجموعه تیک بار می باشد . شرکت اتوبار تهران تیک بار کاملا از حساسیت های مربوط به کیفیت ارائه خدمات باربری در مناطقی همچون صادقیه تهران کاملا آگاه است و آماده ارائه خدمات باربری ، حمل اثاثیه ، بسته بندی و .. به ساکنین محترم منطقه صادقیه با کمترین هزینه و بالاتربن دقت و امنیت می باشد.


باربری و اتوبار چیتگر تهران

منطقه 22 تهران منطقه وسیعی در غرب تهران است که تراکم جمعیتی کمتری نسبت به میانگین تهران دارد.البته بدلیل ساخت و سازهای سالهای اخیر و بخصوص اطراف دریاچه چیتگر این وضعیت درحال تغییر می باشد . و نیاز ساکنین محترم این مناطق به شعبه اتوبار غرب تهران مجموعه تیک بار در حال افزایش است

در صورتی که نیاز به هرگونه خدمات از طرف شعبه اتوبار و باربری غرب تهران مجموعه تیک بار دارید کافی با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید. شعبه باربری غرب شرکت تهران تیک بار آماده همکاری با سازمان ها و شرکت ها جهت انجام امور باربری و حمل بار به هر نقطه از ایران می باشد.
باربری چیتگر تهران

باربری چیتگر تهران

ارائه خدمات باربری و اتوبار در چیتگر و منطقه 22 تهران بخش های وسیعی را دربر میگیرد، مانند خدمات اتوبار در دهکده المپیک،آزادراه آزادگان و حتی شهرک سینمایی غزالی

محدوده باربری چیتگر:

دسترسی به این منطقه از طریق اتوبان خرازی که ادامه اتوبان همت می باشد و از طریق اتوبان حکیم ، آزادگان و اتوبان تهران کرج امکان پذیر است.بدلیل نزدیکی چیتگر و منطقه 22 تهران به کرج و همچنین  دسترسی به مناطق جنوبی تهران و شهرهای مرکزی از طریق آزادراه آزادگان شرایط مناسبی برای انجام کلیه امور باربری و حمل بار به شهرستان در آن وجود دارد.شعبه اتوبار غرب تهران شرکت تیک بار اماده ارائه کلیه خدمات باربری و وانت بار از بسته بندی اثاثیه تا حمل و چیدن لوازم با کمترین هزینه برای ساکنین و اهالی محترم چیتگر و دهکده المپیک می باشد.


مکان های مهم در محدوده چیتگر تهران

دریاچه چیتگر ، دهکده المپیک ، ورزشگاه آزادی ، پارک چیتگر و شهرک سینمایی غزالی از جمله مکان های معروف در این منطقه غربی تهران محسوب می شوند.

لینک های مرتبط :

باربری سعادت آباد

باربری صادقیه

کارگر حمل بار

سوالات متداول باربری

بهترین زمان باربری

اسباب کشی آسان

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب

شهرک غرب تهران یکی دیگر از مناطق نسبتا پرتراکم غرب تهران محسوب می شود که البته غیر از مجتمع های بزرگ مسکونی و برج های بلند، منازل نسبتا قدیمی و ویلایی نیز در آن و بخصوص در خیابان ایران زمین به چشم می خورد.

محدودیت هاب باربری در شهرک غرب تهران

وجود چندین مرکز خرید در شهرک قدس یا همان شهرک غرب تهران در کنار عبور اتوبان شیخ فضل الله نوری و اتصال آن به میدان صنعت بر میزان ترافیک این منطقه افزوده و انجام امور باربری و حمل اثاث در شهرک غرب را در ساعاتی از شبانه روز با مشکل مواجه می نماید که لازم است از طرف شرکت اتوباری که انتخاب می نمایید مد نظر قرار گیرد.


نقشه محدوده شهرک غرب


دسترسی به شهرک غرب و مکان های مهم منطقه :

شهرک غرب تهران از شمال و جنوب توسط اتوبان نیایش و همت محدود می شود و از سمت غرب و شرق نیز به اتوبان های یادگار امام و چمران راه دارد.

مسجد مرکزی شهرک غرب ، مراکز خرید بزرگی مانند میلاد نور و گلستان از جمله محل های معروف این منطقه تهران محسوب می شوند.

ارائه خدمات اتوبار و وانت بار شهرک غرب شامل ارائه کلیه خدمات باربری در شهرک بنفشه ، ایوانک ، منطقه بلوار دریا و ایران زمین و همچنین محله چشمه و تمامی محله های دیگر این منطقه می گردد که از طرف شرکت تیک بار با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت قابل ارائه است.    پاساژ گلستان شهرک غرب    میدان صنعت شهرک غربتضمین کیفیت شعبه اتوبار شهرک غرب شرکت  تهران تیک بار ، پرسنل و کارکنان حرفه ای و با تجربه و همچنین سالها فعالیت این شرکت در زمینه انواع خدمات باربری است و این اطمینان را به ساکنین و صاحبان شرکت ها و ادارات شهرک غرب تهران می دهد که کلیه نیازهای باربری آنان از طرف شعبه باربری شهرک غرب مجموعه تیک بار ، با بالاترین کیفیت برآورده می گردد.

کیفیت در باربری شامل فاکتورهای زیادی می گردد که موارد زیر از جمله مهمترین آنهاست:

  •           سرعت در انجام امور و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان
  •          تضمین امنیت بار و پیش بینی کلیه تمهیدات جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازم و اثاثیه
  •        ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر از طرف شرکت اتوبار
  •          در اختیار داشتن انواع وسایل نقیله برای حمل انواع بار
  •          مجهز بودن به ابزار و امکانات پیشرفته جهت بسته بندی و حمل بارهای خاص مانند گاوصندوق، پیانو و..
  •         تعرفه و قیمت باربری مناسب
  •          در اختیار داشتن شعبه در مناطق مختلف شمال و مرکز و شرق و غرب تهران

ساکنین و اهالی محترم شهرک غرب در صورت نیاز به شرکت خدمات اسباب کشی و دیگر خدمات اتوبار و باربری در شهرک غرب تهران حتما با کارشناسان و مشاوران تهران تیک بار مکالمه نمایید تا بهترین راه حل ها به شما پیشنهاد گردد.

لینک های مرتبط:

باربری چیتگر

باربری صادقیه

باربری غرب تهران

نحوه جدا کردن درب یخچال

اصطلاحات رایج در باربری

قیمت باربری تهران

باربری صادقیه

باربری صادقیه

نیاز به خدمات شرکت باربری و اتوربار در صادقیه ( آریاشهر) تهران که از مناطق پر رفت و آمد تهران به حسای می آید هر روزه درحال افزایش است که البته چالش هایی را نیز به دنبال دارد.

شرکت اتوبار تهران تیک بار کاملا از حساسیت های مربوط به کیفیت ارائه خدمات باربری در مناطقی همچون صادقیه تهران کاملا آگاه است.

محدوده باربری صادقیه :

اتوبار، وانت بار و کلیه خدمات باربری در صادقیه شامل  مناطق:

سازمان آب ، ستارخان ، بلوار مرزدارن، طرشت، آیت الله کاشانی ، فردوس و همچنین بلوار ابودز و.. می گردد که می توانید جهت بسته بندی لوازم ، حمل بار در داخل تهران یا حتی به شهرستان و همچنین خدمات چیدن لوازم در منزل نیز بر روی پرسنل حرفه ای و زبده تیک بار حساب نمایید.

دسترسی به منطقه صادقیه تهران

دسترسی به صادقیه تهران از طریق اتوبان های اشرفی اصفهانی ، ستاری ، اتوبان های حکیم و همت و همچنین شیخ فضل الله و اتوبان محمد علی جناح انجام پذیر است که ازین نظر در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد اما از طرفی بدلیل تراکم بالای ساختمان های مسکونی و اداری و همچنین مراکز خرید متعدد در این منطقه انتخاب بهترین مسیرها برای انجام امور باربری بسیار حائز اهمیت است که لازم است توسط شرکت های باربری و وانت بار غرب تهران در نظر گرفته شودباربری صادقیه تهران پاساژ گلدیس آریاشهر    میدان صادقیه اتوبار صادقیه یا آریاشهرصادقیه که به نام قدیمی خود یعنی آریاشهر نیز شهرت دارد به دلیل موقعیت مناسب خود، محل استقرار تعداد زیادی از ادارات و شرکت ها و همچنین مراکز خرید متعدد می باشد و همه این عوامل نشان می دهد که وجود شعبه اتوبار در صادقیه امری اساسی ومهم است چراکه نیاز این منطقه به خدمات باربری به شکل روز افزونی درحال افزایش می باشد.

محدودیت های باربری در آریاشهر (صادقیه) :

خدمات باربری صادقیه تهران بدلیل تراکم جمعیت و تردد نسبتا همیشگی در خیابان های این منطقه همواره با چالش های زیادی روبرو است و هرچه از بلواز مرزداران به سمت میدان صادقیه آریاشهر حرکت کنیم بر این مشکلات افروزده می شود.بخصوص در خیابان های شلوغ و یک طرفه ای مانند ستارخان و سازمان آب که ارائه خدمات باربری در آنها، نیازمند تمهیدات خاص جهت صرفه جویی در زمان است که بکار گیری این روش ها از جمله تخصص های شعبه باربری صادقیه تهران تیک بار می باشد.

لینک های مرتبط :

باربری شهرک غرب

باربری سعادت آباد

بیمه باربری چیست

اتحادیه باربری تهران

حمل گاوصندوق

بهترین روش های بسته بندی


باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد

خدمات اتوبار و باربری سعادت آباد تهران از جمله خدماتی است که تیک بار تخصص ویژه ای در آن دارد.این خدمات می تواند شامل بسته بندی و حمل بار و اثاث از سعادت آباد به شهرستان و همچنین خدمات VIP باربری نیز می شود.

محدوده باربری سعادت آباد:

سعادت آباد در شمال غرب تهران و منطقه 2 شهرداری واقع شده است که از جمله مناطقی است که تراکم جمعیتی و همچنین تردد نسبتا بالایی دارد که این عوامل انجام امور باربری سعادت آباد را نیازمند توجه بیشتری می نماید. ارائه خدمات اتوبار سعادت آباد تهران شامل میدان های کاج ، سرو ، میدان فرهنگ و میدان شهرداری و میدان کتاب می شود

بصورت کلی سعادت آباد به بخشی از بالای اتوبان نیایش و بالای اتوبان یادگار ( کوی فراز) اطلاق می شود.سعادت آباد از غرب توسط اتوبان یادگارامام و از شرق بوسیله اتوبان چمران احاطه شده است.

خیابان 24 متری سعادت آباد ، بلوار علامه شمالی ، بلوار شهرداری و خیابان سرو برخی از مناطق و خیابان های شناخته شده در سعادت آباد است که باربری و اتوبار تهران تیک بار آماده ارائه خدمات در تمامی این مناطق می باشد.

مکان های مهم سعادت آباد تهران:

مسجد الرسول میدان کاج ، پارک ها و بوستان متعدد و همچنین ساختمان شهرداری منطقه دو تهران از جمله مکان های مهم سعادت آباد به حساب می آیند.

باربری در سعادت آباد و ارائه خدماتی نظیر وانت بار و نیسان بار در این منطقه بدلیل وجود دسترسی های فراوان از طریق اتوبان های اطراف آن به نظر کار راحتی می رسد اما خیابان های پرترددی مانند بلوار سعادت آباد و خیابان سرو در ساعاتی از شبانه روز انجام خدمات باربری یا اعزام وانت بار را با اختلال مواجه می کند که تمام این موارد باید از طرف شرکت باربری مستقر در غرب تهران در نظر گرفته شود.باربری سعادت آباد میدان کاج تهران

انتخاب بهترین اتوبار در سعادت آباد:

شرکت های اتوبار سعادت آباد چندان کم نیستند اما یافتن یک اتوبار حرفه ای و البته مطمئن که قیمت های باربری  و خدمات حمل اثاث و بسته بندی آن مناسب باشد نیازمند کمی جستجو و پرس و جو است.شعبه اتوبار سعادت آباد شرکت تهران تیک بار ، شعبه اصلی این مجموعه را تشکیل می دهد و متشکل از پرسنل آموزش دیده آمادگی کامل جهت ارائه هرگونه خدمات باربری در سعادت آباد و محله های اطراف را دارا می باشد.

هرچه شرکت اتوبار حرفه ای تر و با تجربه تر باشد ، امنیت لوازم شما تضمین شده تر و زمان تلف شده و هزینه باربری شما نیز کاهش می یابد.این امر از طریق استفاده از کارگران و مشاوران حرفه ای و همچنین انتخاب ماشین و وسیله نقلیه مناسب امکان پذیر می شود.ضمنا لازم است شرکت موردنظر اتوبار سعادت آباد و محله های اطراف آن را بخوبی بشناسد و کاملا با نیازهای ساکنین و همچنین صاحبان شرکت ها و ادارات این منطقه آشنا باشد.


نقشه محدوده سعادت آباد تهران


محدودیت های باربری در منطقه سعادت آباد:

همانطور که ذکر شد سعادت آباد بخش وسیعی از غرب و شمال غرب تهران را شامل می شود و با گسترش ساخت و سازها و همچنین وجود شرکت ها و ادارات و از جمله شهرداری منطقه 2 تهران و ادارات تلفن و برق و گاز منطقه در آن، بصورت روز افزونی شاهد افزایش جمعیت و ترافیک و تردد در خیابان های این منطقه هستیم که در ساعاتی از شبانه روز و روزهای هفته ، ارائه خدمات باربری در سعادت آباد را دچار اختلال می نماید.بنابراین لازم است از مشاوره های کارشناسان شعبه سعادت آباد تهران تیک بار در خصوص انتخاب بهترین زمان جهت انجام امور باربری سعادت آباد و محله های اطراف و همچنین انتخاب مناسب ترین وسیله نقلیه و بهترین مسیر برای این منظور، استفاده کنید.

در صورتی نیاز به خدمات باربری و اتوبار در سعادت آباد دارید می توانید روی تجربه و کارشناسی های پرسنل با سابقه شرکت باربری تهران تیک بار حساب نمایید. کارشناسان و کارمندان و کارگران ما خیال شما را از هرجهت در مورد حفظ سلامت بار و سرعت و دقت در ارائه خدمات باربری سعادت آباد راحت خواهند نمود.

لینک های مرتبط :

باربری شهرک غرب

باربری چیتگر

باربری غرب تهران

چیدن اثاثیه در محل جدید

جلوگیری از کمردرد در اسباب کشی

هزینه باربری تهران

دانستنی های مرتبط