باربری و حمل اثاثیه از جمله کارهای تخصصی است که در صورت عدم تجربه کافی باعث آسیب رساندن به لوازم و اثات می گردد.تیک بار آماده ارائه کلیه خدمات باربری مرکز تهران و حمل اثاث منزل و جابجایی لوازم اداری وسایل شرکت ها می باشد.در صورتی که نیاز به اتوبار در مرکز تهران برای جابجایی هر نوع باری حتی به شهرستان دارید کلیه امور باربری خود را به ما بسپارید.

محله های مرکز تهران دارای تراکم زیاد، خیابان های پر رفت وآمد و محل استقرار ادارات و شرکت های زیادی است.مناطق مرکز تهران شامل مناطق 6، 10 و 11 شهرداری می گردد که این مناطق تهران عموما در طرح ترافیک و یا طرح زوج و فرد هستند و همچنین حمل بار و اثاث در برخی از ساعات شبانه روز با مشکل مواجه خواهد شد که لازم است همه این موارد از طرف شرکت باربری مد نظر قرار گیرد.

þ       مرحله اول تماس با تیک بار

þ       مرحله دوم مشورت با کارشناس جهت انجام باربری به صورت صحیح

þ       مرحله سوم تعیین هزینه و قیمت اتوبار ، بسته بندی و حمل بار

þ       مرحله چهارم اعزام تیم باربری حرفه ای مرکز تهران به آدرس مورد نظر

þ       مرحله پنجم انجام امور بسته بندی ، حمل اثاث ، جابجایی لوازم و کلیه خدمات مورد درخواست مشتری

þ       مرحله ششم رساندن لوازم و اثاث منزل یا اداره به مقصد با رعایت نهایت دقت وامنیت

بسته بندی لوازم و اثاث نیز نیاز به مهارت و تجربه کافی دارد.تیک بار با در اختیار داشتن کارگران زبده و با تجربه و با استفاده از انواع وسایل نقلیه باربری متناسب با نیاز شما مانند   وانت ، نیسان ، کامیون ، خاور و . . هموراه آماده خدمت رسانی به ساکنین مناطق مرکز تهران است.

می توان گفت بیشترین میزان حجم ادارات و موسسات در شهر،در قسمت مرکز تهران واقع شده است که این امر سبب می شود شرکت هاو شعبه های باربری و اتوبار مرکز تهران وظیفه سنگین تری داشته باشند.

باربری وسایل اداری گاهی از برخی جنبه ها مشکل تراز وسایل خانگی است.زیرا وسایل اداری ممکن است بسیار سنگین تر و حجیم تر از وسایل خانگی باشد و حمل آن ها نیاز به متخصص داشته باشد.

ضمنا سرعت در انجام بسته بندی لوازم اداری ، حمل بار و استفاده از واسایل نقلیه مناسب به این دلیل که ممکن است با تاخیر در زمان جا به جایی و اثاث کشی امور شرکت دچار اختلال شود از جمله موارد مهمی است که هنگام حمل بار و اسباب کشی در مرکز تهران باید آنها را در نظر گرفت.


باربری عباس آباد اتوبار بهشتی
حمل اثاثیه مطهری وانت بار بیهقی
حمل اثاث منزل فاطمی اتوبار گیشا
باربری خیابان کارگر بسته بندی لوازم منزل کشاورز
وانت نیسان جمهوری حمل بار امام خمینی
باربری خیابان گلاب جابجایی اثاث سهروردی
وانت بار در پاستور اتوبار بهار شیراز
شرکت باربری در کریمخان اتوبار خیابان حافظ
وانت بار خیابان فلسطین حمل اثاث فردوسی
باربری رودکی باربری خیابان گلاب
باربری فاطمی تهران

باربری فاطمی تهران

باربری فاطمی و کلیه خدمات اتوبار شرکت تهران تیک بار (شامل کلیه خدمات بسته بندی وسایل منزل و شرکت، خدمات اسباب کشی، بیمه باربری و سایر خدمات) در مناطق اطراف میدان فاطمی و همچنین خیابان فاطمی تهران جهت رفاه شما همشهریان محترمی که در این منطقه قصد جابجایی و حمل بار دارید، صورت می گیرد. 

شما همشهریان گرامی که در منطقه فاطمی تهران قصد اسباب کشی و اثاث کشی دارید: 

قصد جابجایی منزل و اثاث کشی را دارید. 
دارای شرکت، موسسه، نهاد فرهنگی، سازمان، مجموعه اداری و یا تجاری هستید.
مدیریت اغذیه فروشی، فست فود، کافی شاپ، رستوران، مغازه، فروشگاه و ... را دارید و می خواهید به محل دیگری نقل مکان کنید.

می توانید جهت برخورداری از این خدمات با همکاران ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار تهران تیک بار جهت کلیه خدمات باربری فاطمی در خدمت شماست. اثاث کشی و باربری فاطمی تهران تخصص ماست چرا که سالها نه تنها در این منطقه بلکه در بسیاری از مناطق زیرمجموعه باربری مرکز تهران فعالیت کرده ایم و با موفقیت توانسته ایم در زمینه کلیه خدمات مربوطه به شهروندان گرامی اقدام کنیم. 

باربری فاطمی تهران

محدوده باربری فاطمی:

محدوده اتوبار فاطمی شامل میدان فاطمی، خیابان فاطمی و کلیه مناطق اطراف آن است. میدان و خیابان فاطمی به یاد دکتر حسین فاطمی (وزیر امور خارجه دکتر مصدق) نامگذاری شده است که سالهای پیش از انقلاب نامهای دیگری داشته. امروزه خیابان فاطمی که یکی از خیابان شرقی غربی محدوده مرکز تهران است، دارای تقاطع با خیابان های مهمی در این بخش از تهران است از جمله خیابان فلسطین، خیابان حجاب، خیابان جمالزاده، خیابان کاج و خیابان کارگر شمالی. از طرف دیگر خیابان فاطمی از یک سو به خیابان ولیعصر و از سمت دیگر به بزرگراه چمران متصل است و همچنین به بزرگراه کردستان نیز دسترسی دارد که موجب می شود کار رفت و آمد خودروها و ماشین های حمل بار و باربری در این محدوده آسان تر شود. (جهت حمل و جابجایی بار به مناطق دیگر تهران و یا حمل بار به شهرستان از فاطمی تهران) 

امروزه مراکز مهمی در اطراف این منطقه قرار دارند که اهمیت منطقه فاطمی را بیشتر کرده است. از جمله موزه فرش، تالار وزارت کشور، مرکز آمار ایران، اداره بیمه، هتل لاله، سازمان آب منطقه، پارک لاله، موزه هنرهای معاصر و...

خدمات بسته بندی و باربری فاطمی:

خدمات اتوبار فاطمی شامل ارائه راهنمایی های اولیه و مشاوره به مشتریان محترم در منطقه فاطمی و همچنین مراحل باربری و اسباب کشی است که شامل ارسال کارگر حمل بار و خودروهای باربری به محل شما، بسته بندی وسایل و اثاثیه با استفاده از بهترین لوازم بسته بندی و در نهایت جابجایی وسایل و اثاث بسته بندی شده به مقصد می باشد. 

شرکت باربری تیک بار در تهران به شما تعهد می دهد که در صورت استفاده از خدمات این شرکت در زمینه باربری و اتوبار فاطمی، با استفاده از بهترین و جدیدترین اصول اسباب کشی از جمله بکارگیری بهترین پرسنل حرفه ای، منضبط و خوش اخلاق و همچنین وسایل و لوازم باربری و بسته بندی کلیه امور مربوطه با سرعت و به دقت صورت می گیرد و در پایان پس از انجام کار اثاث کشی و جابجایی لوازم شما مسلما از عملکرد همکاران ما احساس رضایت خواهید داشت. 

اتوبار فاطمی تهران

مزایای خدمات باربری و اتوبار فاطمی توسط شرکت تیک بار عبارتند از:

محافظت از لوازم باارزش در اسباب کشی 
اعزام بهترین کارگران حرفه ای بسته بندی و حمل بار به تعداد مورد نیاز
امکان اجاره انبار در تهران جهت مشتریانی که به هر دلیل نیاز به چنین خدماتی دارند.
صرفه جویی در وقت شما و اعضای خانواده 
سرعت بالای حمل بار و دقت در بسته بندی وسایل و اثاثیه 
قیمت و تعرفه های باربری ارزان و مناسب 
بسته بندی استاندارد و دقیق با استفاده از جعبه و کارتن های اسباب کشی چند لایه، استرچ رپ، بابل رپ و غیره
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس از فاطمی به هر یک از مناطق تهران و یا شهرستان ها
بکارگیری بهترین خودروهای حمل بار و اثاث کشی 

و بسیاری از مزایای دیگری که در صورت تماس با همکاران ما و رزرو خدمات باربری فاطمی براحتی از آنها برخوردار خواهید شد. شرکت اتوبار و اسباب کشی تهران تیک بار تاکنون در سراسر منطقه فاطمی توانسته نیازهای مشتریان خود را برآورد کند و از این لحاظ به خود می بالد. 

اگر قصد اثاث کشی و حمل بار در خیابان و یا میدان فاطمی تهران را دارید با همکاران ما تماس بگیرید. 

دانستنی های مرتبط