حمل بار به شهرستان با استفاده از خودورهای مختلف مانند: وانت و وانت نیسان ، کامیون ، تریلی ، خاور مسقف و روباز و .. انجام می گیرد.

اصولا حمل بار و لوازم به خارج از شهر مبدا بارگیری، بسیار سخت تر بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا مثلا هنگام حمل بار از تهران به شهرستان احتمال آسیب به بار ( اثاثیه منزل ، مواد خوارکی ، لوازم شرکت ، ماشین الات ، مواد اولیه و .. ) به دلیل زیاد بودن مسافت و مشکلات جاده ای بیشتر می شود

بنابراین بسته بندی لوازم به صورت صحیح ، استفاده از پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای جهت چیدن درست و صحیح بار در خودروی حمل بار به شهرستان که میتواند نیسان ، وانت ، خاور یا کامیون و تریلی باشد و همچنین استفاده از رانندگان با سابقه و مجرب که آشنایی لازم برای حمل بار جاده ای را داشته باشند از جمله مواردی است که باربری تهران تیک بار جهت حمل بار به شهرستان و باربری های برون شهری تهران آنها را در نظر گرفته و با دقت رعایت می نماید.

حمل بار با کامیون به شهرستان نیاز به دقت خاصی در هنگام بار زدن و همچنین استفاده از رانندگان حرفه ای دارد که این مورد نیز حتما باید در نظر گرفته شود.

هدف ما آسودگی خاطر شما از حمل صحیح و ایمن بار و اثاثیه منزل به شهرستان و تحویل به موقع بار در مقصد است تا به این ترتیب هم بار شما سالم تحویل داده شود و هم از اتلاف شما وقت جلوگیری گردد.

خدمات باربری و اتوبار برون شهری تیک بار شامل خدماتی نظیر بسته بندی وسایل منزل و ادارات و .. ، بارنامه و بیمه رایگان و همچنین ارائه خدمات VIPنیز می گردد که می توانید با استفاده از مشاوره رایگان و صحبت با کارشناسان ما بهترین روش را برای حمل بار خود به شهرستان با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت انتخاب نمایید.

قیمت حمل بار به شهرستان

حمل بار به شهرستاناتوبار تیک بار آمادگی خود را برای ارائه انواع خدمات باربری تهران و به کلیه شهرستان ها و همچنین نقاط مرزی ایران اعلام می کند.نیروی کار ماهر و رانندگان حرفه ای و همچنین سابقه درخشان ما در حمل و جابجایی انواع بار این اطمینان را به شما می دهد تا با خاطری آسوده برای کلیه مراحل باربری در تهران یا شهرستان روی خدمات ما حساب نمایید.

شرح برخی از خدمات تیک بار جهت باربری برون شهری:

1)     حمل بار از تهران به شهرستان های مرکزی ایران:

·         حمل بار از تهران به اراک،قزوین ، قم

·         حمل بار از تهران به اصفهان،کرج،سمنان

2)     حمل بار از تهران به شهرستان های شمال ایران:

·         ازتهران به تمام شهرهای استان مازندران مانند:  ساری ، رامسر ، بابلسر ، آمل

·         از تهران به استان گیلان ، لاهیجان ، رشت و ..

·         همچنین حمل بار از تهران به استان گلستان و شهر گرگان و کردکوی  و..

·         استان اردبیل نیز از جمله استان های زیبای شمال ایران محسوب می شود که شرکت تیک بار آماده ارائه خدمات باربری از تهران به این استان نیز می باشد.

3)     حمل بار از تهران به شهرستان های غرب ایران:

·         باربری و حمل باز از تهران به همدان ، ارومیه ، خرم آباد ، تبریز ، کرمانشاه ،زنجان ، سنندج و ..

4)     حمل بار به استان های شرق ایران:

·         کرمان ، خراسان (مشهد) ، یزد و شهرستان های بجنورد ، بیرجند و زاهدان

5)     حمل بار به شهرستان های جنوب ایران:

·         حمل بار به اهواز ، بندرعباس ، بوشهر ، شراز و ..

شرکت باربری و اتوبار تیک بار با سالها تجربه در بسته بندی و حمل انواع بار از تهران به شهرستان ، ضامن سلامت و امنیت کالا و لوازم شماست

حمل بار از تهران به مازندران

حمل بار از تهران به مازندران

یکی از خدمات شرکت "باربری تهران تیک بار"، ارائه خدمات حمل بار به شهرستان است که شامل جابجایی و حمل بار به مازندران و همچنین به صورت برعکس از مازندران به تهران مب می باشد.خدمات باربری و اتوبار تهران تیک بار، با سالها تجربه درخشان در زمینه باربری و حمل بار به صورت برون شهری، در زمینه خدمات باربری تهران به مازندران و بالعکس بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

عزیزانی که درخواست حمل بار از تهران به مازندران و از مازندران به تهران را دارند نیز می توانند همه روزه با شماره

09115712434

تماس حاصل نمایند.

اگر قصد حمل اثاثیه منزل و شرکت از تهران به مقصد مازندران را دارید، حتما باید به نکاتی توجه کنید. اول اینکه این کار با استفاده از مجهزترین و بهترین  وانت بار تهران، کامیون، تریلی، خاور (شامل خاور های مسقف و یا روباز) صورت می گیرد و در تمام طول این مدت کارگران و پرسنل تیک بار با بهترین کیفیت در خدمت شما هستند.

حمل بار به مازندران و سایر استان ها و نقاط دیگر کشور نسبت به باربری در داخل تهران، دقت و حساسیت بیشتری را می طلبد. چرا که هنگام ارائه خدمات اسباب کشی به کسانی که قصد اسباب کشی و جابجایی اثاثیه خود به شهرستان را دارند، باید به دقت مواظب اسباب و اثاثیه ها باشند و سلامت آنها را در طول مسیر حفظ کنند. مسلما هیچ کسی که قصد اسباب کشی به شهرستان را دارد، نمی خواهد اسباب و وسایلش آسیب ببیند.


حمل بار از تهران به مازندران


جاده ها همیشه خطرات خاص خود را دارند لذا رانندگان به خصوص رانندگان ماشین های باربری از قبیل وانت، کامیون و یا تریلی باید حداکثر احتیاط لازم را در این زمینه داشته باشند. مثلا جاده های شمال از جمله جاده های مازندران که برای باربری بین تهران و مازندران مورد استفاده قرار می گیرند، هر روز میزبان صدها و یا هزاران خودرو و ماشین های حمل بار هستند. البته مسئله مهم دیگر این است که بسته بندی و گذاشتن اسباب و وسایل در خودروی حمل بار (باربری) باید به درستی صورت گرفته شده باشد

راننده نیز باید ضمن داشتن تسلط به جاده و اصول رانندگی در آن، بهترین مسیر را انتخاب و با توجه به اسباب و اجناسی که حمل می کند، انتخاب و شرایط آب و هوایی را هم درک کند. البته مسئله آب و هوا و وضعیت جاده مسئله ای است که همیشه باید مد نظر رانندگان و هم صاحبان این لوازم و وسایل قرار بگیرد. به خصوص در ایامی مانند پاییز و زمستان که جابجایی و حمل بار از تهران به مازندران (و برخی استان های دیگر که جاده های آنها کوهستانی است) حساس تر است چون در این فصل ها ممکن است برف و باران زیادی باریده باشد و جاده لغزنده باشد.

شهرک های صنعتی زیادی در مازندران وجود دارند که همین امر اهمیت حمل بار بین این شهرک های مازندران و تهران را چندین برابر می نماید.برخی از واحد های صنعتی و تولیدی در تنکابن ، آمل، بابل ، ساری ، سوادکوه و.. نیاز به ارسال محصولات خود به تهران و یا تامین مواد اولیه خود از تهران را دارند.که در این زمینه نیز می توانید از طریق شماره تماس زیر هماهنگی های لازم جهت ارسال بار خود از مازندران به تهران و برعکس را انجام دهید:

09115712434

بین تهران و مازندران از چند مسیر می توان تردد کرد. از جمله سه جاده اصلی و مهم بین این دو استان: جاده چالوس، جاده فیروزکوه و جاده هراز. هر یک از این جاده ها در دوره خاصی ساخته و افتتاح شده اند و از آن زمان تاکنون مرتب مورد استفاده مسافران و خودروهای باربری تهران به مازندران، قرار گرفته اند. این سه جاده که جزء زیباترین جاده های ایران نیز هستند، هر روزه میزبان هزاران کامیون، وانت و یا تریلی است در این مسیرها تردد و اقدام به حمل بار و جابجایی کالا می کنند.

در این میان شاید بنظر برسد که جابجایی و انتقال اسباب و اثاثیه از طریق جاده فیروزکوه از دو جاده دیگر راحت تر باشد، اما طول مسیر و شهری که مقصد جابجایی اثاثیه و لوازم منزل، خواهد بود نیز در این میان، بسیار مهم است. این مسئله در کنار وضعیت جاده و آب و هوا بسیار اهمیت دارد. در اینجا مقایسه ای داریم بین این سه جاده:

- جاده هراز: این جاده طول آن در حدود 183 کیلومتر است. بین تهران و آمل قرار گرفته و کوتاه ترین مسیر بین این دو شهر می باشد. این جاده یکی مسیرهای اصلی باربری تهران مازندران است و بسیاری از شرکت ها و کارخانجات از طریق این مسیر اقدام به فرستادن بار و کالاهای خود می کنند. در طول مسیر آن حدود 14 تونل قرار دارند و از طرف دیگر گاهی تعداد خودروها در طول مسیر موجب ترافیک و راه بندان می شود (به خصوص در ایام نوروز و یا سایر تعطیلات رسمی)


جاده هراز مازندران


- جاده فیروزکوه: این جاده، بین تهران و قائمشهر (و از آنجا تا ساری) ادامه دارد و معمولا امنیت بیشتری نسبت به جاده هراز دارد. این جاده دارای طولی در حدود 247 کیلومتر است و یکی از جاده های پر تردد تهران به مازندران است. در کنار جاده هراز، جاده فیروزکوه هم جهت حمل بار به مازندران و جابجایی کالا و یا اسباب و اثاثیه مورد استفاده قرار می گیرد.


جاده فیروزکوه و پل ورسک در مازندران


- جاده چالوس یا کرج چالوس: از شهرستان کرج شروع شده و به چالوس در مازندران منتهی می شود و یکی از زیباترین جاده های ایران است ولی با این وجود گاهی ترافیک سنگینی در آن اتفاق می افتد. این جاده برای جابجایی مسافر و حمل بار به شهرهایی چالوس، نوشهر و نواحی اطراف آنها مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف دو جاده دیگر، که مستقیما از انتهای بزرگراه بابایی و یا تهرانپارس (جاده دماوند) مسیرشان شروع می شود، این جاده از کرج شروع می شود و برا یرسیدن به ابتدای این مسیر، گاهی مسئله ترافیک بین تهران و کرج را هم باید در نظر گرفت.


جاده چالوس در مازندران


در مجموع بر حسب جاده و مسیر بین تهران و شهرهای مازندران، تردد و حمل بار به شهرهای مازندران را می توان در سه دسته زیر تقسیم بندی کرد:

- جهت حمل بار بین تهران و نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر از جاده چالوس

- جهت جابجایی و حمل اسباب و اثاثیه به ساری، قائمشهر، سوادکوه، میان دورود، نکا، گلوگاه و بهشهر، جویبار و سیمرغ بهترین مسیر جاده فیروزکوه است.

- برای حمل بار به آمل، محمود آباد، نور، فریدون کنار کوتاه ترین مسیر، جاده هراز است.

البته در این بین بعضی شهرها هم هستند که چنانچه قصد باربری از تهران به آنجا را دارید (مثلا بابل و بابلسر) می توانید از هر یک از دو مسیر جاده های فیروزکوه و یا هراز اقدام کنید. البته در این میان باز هم توجه داشته باشید که وضعیت جاده چگونه است و از طریق ارتباط با شماره های پاسخگوی وضعیت راه ها، از باز و بسته بودن و یا احیانا یکطرفه شدن موقتی بعضی مسیرها (به خصوص جاده چالوس) مطلع شوند.  

در مجموع عواملی که در باربری تهران مازندران مهم هستند و باید پیش از اقدام به آنها توجه کرد، عبارتند از:

- شهر مقصد و فاصله آن تا تهران

- جاده انتخاب شده (هراز، فیروزکوه و یا چالوس)

- وضعیت آب و هوای جاده

- یکطرفه و ی دو طرفه بودن جاده

- ریزش برف و یا باران در طول مسیر (در فصل های سرد سال)

- ترافیک و یا شلوغی احتمالی مسیر

- حجم اسباب و اثاثیه ای که باید  حمل شوند

- ماشین باربری مورد نیاز (وانت، کامیون، خاور و یا تریلی)

حمل بار از تهران به گیلان

حمل بار از تهران به گیلان

یکی از تقاضاهای بسیاری از ساکنان و شرکت های تهران استفاده از خدمات اتوبار و حمل بار از تهران به گیلان و برعکس است. چنانچه قصد اسباب کشی و جابجایی اثاث و لوازم خود از تهران به گیلان و یا از گیلان به تهران را دارید، شرکت باربری تهران تیک بار، می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه کند.

باربری و حمل بار به شهرستان و استان های دیگر کشورمان، نیازمند دقت و تخصص بالاست. از جمله باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه مشتریان به گیلان. جهت استفاده از خدمات ما در زمینه باربری تهران به گیلان، می توانید در هر زمان با همکاران ما تماس گرفته و سپس بعد از هماهنگی های اولیه جهت در زمینه استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت و همچنین خدمات اسباب کشی ، جهت حمل و انتقال کالا و یا اسباب و لوازم مورد نظرتان از تهران به مقصد هر یک از شهرهای رشت، بندر انزلی، لاهیجان، لنگرود، فومن، تالش، آستارا، هشتپر، رودبار، رودسر، آستانه و.. با بهترین کیفیت را به ما بسپارید.

عزیزانی که درخواست حمل بار از تهران به گیلان و از گیلان به تهران را دارند می توانند همه روزه با شماره

09115712434

 تماس حاصل نمایند.

بنابراین از شما عزیزان دعوت می کنیم که چنانچه از تهران قصد اسباب کشی به گیلان را دارید، با اتوبار تهران تیک بار تماس بگیرید. ما با ارائه بهترین خدمات، در کمترین زمان و با ارائه بارنامه و بیمه باربری برای مشتریان، می توانیم خیال شما را راحت کرده و اطمینان بدهیم که حمل و جابجایی بار از تهران به گیلان و مسیر برعکس را با نهایت دقت و بدون هیچ گونه آسیبی به وسایل و لوازم شما انجام خواهیم داد.


جاده تهران به گیلان


در این زمینه در صورتی که هر گونه وسایل و اشیاء سنگین و سبک اعم از لوازم منزل ( یخچال فریزر، تلویزیون، مبلمان، میز و صندلی، تخت خواب، فرش و قالی، کتاب، ظروف و کاسه و بشقاب، لباس و غیره) ، لوازم موسیقی (مانند پیانو، ارگ، تار)، بازی و ورزش (مانند میز پینگ پونگ، میز بیلیارد و غیره) لوازم و وسایل مربوط به کار (کازیه ها، فایل ها و پوشه های حاوی پرونده ها و یا مدارک) در منزل و یا محل کارتان دارید، براحتی می توانید از خدمات ما در زمینه اسباب کشی و حمل بار به گیلان استفاده کنید. همانطور که می دانید مسافت تهران تا رشت در حدود 330 کیلومتر است و مسافت کمی نیست.

همکاران ما با دانستن مسیر راه تهران به رشت و یا سایر شهرهای گیلان و آشنایی کامل با جاده ها و مسیرها ، جابجایی بارهای شما را با کیفیت عالی انجام داده و با استفاده از بهترین ابزارها حمل بار شما از تهران به گیلان و همچنین گیلان به تهران را تضمین می نمایند

. همانطور که می دانید جاده تهران به رشت از شهرهای کرج و قزوین می گذرد، بنابراین گاهی ترافیک در این مسیر ممکن است موجب کمی  معطلی در طول مسیر شود از این رو اگر می خواهید در ایام تعطیل به گیلان (و یا سایر استان ها) اسباب کشی کنید، این نکته را در نظر داشته باشید.

مسیر اصلی بین تهران و گیلان بصورتی است که معمولا مسافران و ماشین های حمل بار از طریق تهران به کرج و از آنجا به سمت قزوین رفته و سپس از جاده قزوین به رودبار و سپس به رشت تردد می کنند. خوشبختانه این جاده بر خلاف بعضی از جاده های دیگر (مانند جاده هراز)، چندان خطرناک نیست و آمار تصادف و همچنین ترافیک آن کمتر است و بنابراین می توان آنرا به عنوان یک مسیر مناسب جهت باربری تهران گیلان به شمار آورد.


تابلو جاده تهران رشت


البته به این نکته باید توجه داشته باشید که وضعیت جاده بسیار مهم است به خصوص اگر در فصل های سرد سال (زمستان و نیمه دوم پاییز) قصد اسباب از تهران به استان گیلان و یا حمل بار از گیلان به تهران  را دارید، وضعیت جوی و ریزش برف و باران و یا باز و بسته بودن راه ها هم مهم است. معمولا توصیه می شود که فصل های بهار و یا تابستان اقدام اسباب کشی کنید که در در این میان تابستان، بهترین فصل است و هم جاده ها معمولا خلوت است و هم براحتی می توان بدون نگرانی از لغزنده بودن و یا بسته بودن جاده، بار و وسایل و اثاثیه را از تهران به مقصد این استان سرسبز و زیبا، جابجا کرد.

 در پایان از شما عزیزانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار، اسباب کشی و باربری بین استان های تهران و گیلان (شامل باربری از تهران به رشت، رودبار، رودسر، بندر انزلی، آستارا، لاهیجان، فومن، لنگرود، تالش، هشتپر، آستانه و از تمامی شهرهای گیلان به تهران ) دارید، حتما با شرکت "اتوبار تهران تیک بار" تماس بگیرید. 09115712434

اسباب کشی و حمل اثاثیه از تهران به گیلان و از گیلان به تهران، با تیک بار.

دانستنی های مرتبط