یکی از دغدغه های اصلی مشتریان ما و افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری خود را دارند نحوه بسته بندی است.بسته بندی صحیح از چهار جهت حائز اهمیت است

1- بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.

2- بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست ، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.

3- نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است.وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

4- زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.

باربری تهران تیک بار با سالها تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منازل آماده ارائه خدمات حرفه ای خود جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداره و شرکت ها و کارخانه ها است.

می توانید جهت بسته بندی صحیح لوازم لوکس و خاص خود مانند پیانو ، یخچال های ساید و اشیاء عتیقه و قیمتی خود که نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد از خدمات بسته بندی و جابجایی و حتی چیدن وسایل به همراه تضمین و گارانتی ( خدمات VIP ) تیک بار استفاده نمایید و سرعت و کیفیت در باربری را نجربه نمایید.

تیک بار خیال شما را از اضطراب و استرس های طبیعی مربوط به اسباب کشی و خستگی های ناشی از بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل آسوده می کند.نمونه بسته بندی لوازم منزل توسط پرسنل باتجربه باربری تهران تیک بار

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل   بسته بندی لباس در اسباب کشی

بسته بندی لوازم اداری:

بسته بندی اصولی و دقیق اثاثیه برای ادارات و شرکت ها از عوامل مهمی است که به سبب آن بتوانیم یک اسباب کشی راحت و مناسب داشته باشیم.البته چنانچه اینکار به صورت غیر اصولی انجام گیرد ممکن است عکس این ماجرا هم پیش بیاید و دچار مشکلات زیادی در این بین شویم.بسته بندی لوازم شرکت ها ممکن است در نگاه اول ساده تر از بسته بندی اثاث منزل به نظر برسد اما در حقیقت این گونه نیست و فاکتورهای زیادی را باید برای این کار در نظر گرفت.

از جمله نکات مهم در بسته بندی لوازم اداری و شرکت ها انتخاب روش است.اینکه همه لوازم هر اتاق در جعبه یا جعبه های خاص قرار گیرد یا اینکه روش بسته بندی بر اساس نوع لوازم باشد و لوازم مشابه را در کنار هم قرار دهیم.ضمنا به دلیل حجیم بودن، انتخاب نوع کارتن و جعبه ها نیز بسیار حائز اهمیت.

نحوه علامت گذاری جعبه ها جهت چینش سریعتر و بارگیری راحت تر نیز از جمله مواردی است که باید هنگام بسته بندی وسایل اداری در نظر گرفت و تا حد امکان از اتلاف وقت جلوگیری نمود.

نکاتی در مورد بسته بندی وسایل شرکت ها :

برچسب گذاری : سعی کنید روی تمام کارتن ها و جعبه هایی که بسته بندی کرده اید برچسب بزنید. این برچسب ها که بهتر است رنگی باشد ، لازم است حاوی اطلاعاتی در مورد محتویات کارتن و اتاقی که قرار است در آن قرار بگیرد باشد.

جدا کردن لوازم شکستنی : وسایل ظریف و شکستنی را به صورت جداگانه بسته بندی کنید و با برچسب های مشخص روی آنها علامت "شکستنی" بزنید. همچنین هنگام بارگیری، این بسته بندی ها را در بالای کارتن های دیگر قرار دهید.

بسته بندی لوازم اداری : بسته بندی لوازم و ادوات اداری و دفتری احتمالا سخت ترین بخش اسباب کشی خواهد بود. بدلیل آسیب پذیر بودن این لوازم مانند مانیتورهای کامپیورتر و لپ تاپ ، دستگاه های کپی و فکس ، سانترال و گوشی های تلفن لازم است هنگام بسته بندی دقت فراوانی شود. بسته بندی لوازم ادارات و شرکت

مزایای استفاده از خدمات یک شرکت بسته بندی وسایل منزل:

·         در صورت اعلام درخواست از جانب شما کلیه وسایل و ابزار لازم بسته بندی وسایل منزل هنگام اسباب کشی ، مانند نوار چسب ، کارتن در ابعاد مختلف ، انواع ریسمان و بندهای کشی و.. از جانب شرکت خدمات اسباب کشی ارائه می گردد و نیازی نیست نگران تامین این وسایل باشید.

·         بسته بندی لوازم حساس منزل یا شرکت مانند تلوزیون ، مانیتورها و لوازم شکستنی، بدلیل تجربه بالا و در اختیار داشتن انواع ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و همچنین بسته بندی وسایل به شکل حرفه ای احتمال آسیب به اثاثیه حساس و با ارزش شما را هنگام اسباب کشی به حداقل می رساند.

·         عموما بسته بندی اثاث منزل و حتی لوازم شرکت و ادارات کاری وقت گیر و خسته کننده است که نیاز به چندین روز صرف وقت از جانب شما و دوستان و خانواده خواهد داشت.از طریق سپردن بسته بندی لوازم منزل خود به یک تیم مجرب ، می توانید از هدر رفت این زمان جلوگیری کرده و بجای آن به فعالیت اصلی و کسب و کار خود بپردازید.همچنین از بوجود آمدن خستگی ؛ کوفتگی و مشکلات جسمی نیز جلوگیری نمایید.

·         بدلیل تجربه بیشتر و ابزار بهتر و همچنین پرسنل زبده و حرفه ای کار بسته بندی وسایل خانه بسیار سریع تر انجام می گیرد.زیرا ما کاملا میدانیم برای بسته بندی لوازم شکستنی چگونه عمل کنیم ، بسته بندی را از کدام بخش شروع کنیم ویا مثلا در صورت نیاز مبلمان منزل را چگونه در نهایت دقت و سرعت بسته بندی آماده حمل نماییم.

·         استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی برای بسته بندی اثاث منزل باعث می شود باربری و حمل اثاث شما نیز بسیار سریعتر انجام گیرد.زیرا ما طبق تجربه می دانیم از چه ابعاد کارتن ها یی استفاده کنیم چگونه اسباب و اثاثیه را بسته نماییم تا هم جای کمتری اشغال کنند و هم راحت تر حمل شوند.

·         ضمنا بسته بندی وسایل هرچه دقیق تر و اصولی تر انجام شود ، باز کردن و چیدن آنها در منزل و مقصد جدید نیز سریعتر و راحت تر خواهد بود.

بصورت کلی با توجه به تمامی موارد گفته شده ، از طریق سپردن وظیفه بسته بندی لوازم خود به یک شرکت خدمات اسباب کشی حرفه ای از خستگی ایجاد آسیب جسمی جلوگیری کرده و احتمال آسیب رسیدن به لوازم خانه یا شرکت را به حداقل برسانید و به این ترتیب در زمان و هزینه نهایی اسباب کشی خود صرفه جویی نمایید.


شعبه شمال تهران : 88101539   شعبه شمال غرب تهران :  22116910  شعبه غرب تهران : 44617724   شعبه مرکز تهران : 88875794

بسته بندی اثاث منزل و همچنین بسته بندی لوازم اداری و شرکت خود را به ما بسپارید تا در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید ؛ و در کنار آن از سلامت اسباب خود مطمئن شده و قیمت و هزینه نهایی اسباب کشی خود را نیز کاهش دهید.واقعیت این است بسته بندی اسباب و اثاثیه کاری تخصصی است و نیاز به تجربه  و مهارت زیادی دارد.عدم رعایت نکات حتی خیلی  کوچک هم می تواند منجر به آسیب های جدی به لوازم و خسارت های مادی و معنوی گردد.

بسته بندی وسایل منزل یا شرکت اولین مرحله از سری مراحل اثاث کشی محسوب می شود مهمترین آنها نیز هست زیرا در صورتی که  مرحله بسته بندی به خوبی و بشکل صحیح به انجام برسد ، به خودی خود بسیاری از مشکلات و معضلات آینده را کاهش خواهد داد.

با کارشناسان تهران تیک بار تماس بگیرید.

بسته بندی لوازم اداری و تجاری در پاسداران

بسته بندی لوازم اداری و تجاری در پاسداران

بسته بندی لوازم اداری و تجاری در پاسداران همانند خدمات دیگر ما بخشی از خدمات ما در زمینه اتوبار و باربری پاسداران تهران است. همانطور که می دانید خدمات اسباب کشی اصول و روش های خاص خود را دارد. چرا که اثاث کشی و حمل و نقل بار امروزه تبدیل به کاری تخصصی شده است. چه در مورد اسباب کشی و حمل بار منزل و چه سازمان ها، موسسات و شرکتها. به همین جهت همانند بسیاری از کشورهای جهان، امروزه شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت اتوبار تهران تیک بار در این زمینه تلاش می کنند تا با رعایت جدیدترین استانداردها و تکنیک ها و همچنین بهره گیری از بهترین امکانات و لوازم بهترین سرویس دهی را در زمینه اثاث کشی و جابجایی بار در خیابان پاسداران و سایر نقاط زیرمجموعه باربری شمال تهران انجام دهند. 

اما همانطور که در بخش های مختلف از جمله بخش مقالات باربری تاکید کرده ایم، در حقیقت اثاث کشی و انتقال آنها به مقصد اصول خاص خودش را دارد و باید با استفاده از تکنیک ها و روش های مختلف سعی شود که کلیه اسباب و اثاثیه به سلامت به مقصد رسانده و در نهایت در محل جدید خود قرار داده شوند. 

به همین منظور یکی از مهمترین و حساس ترین بخش های خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران، خدمات بسته بندی اثاثیه است. یعنی در واقع بسته بندی اسباب و لوازم منزل و یا شرکتها و موسسات. هر یک از این دو حساسیت ها و اهمیت خاص خود را دارند به خصوص بسته بندی وسایل موسسات، سازمان ها، مجموعه های اداری، فروشگاهی، مالی، دولتی و یا خصوصی. به عبارت بهتر مشتریان حقوقی. 

به همین جهت با توجه به اهمیت بسته بندی لوازم اداری و تجاری در پاسداران و سایر مناطق تحت پوشش همکاران ما در شعبه اتوبار شمال تهران، کلیه تلاش خود را انجام می دهیم تا جهت برطرف کردن هرگونه نگرانی مدیران محترم این مجموعه ها و نهادها جهت یک اسباب کشی و باربری اصولی و صحیح اقدام کنیم. 

بسته بندی لوازم اداری و تجاری در پاسداران

بسته بندی لوازم تجاری و اداری در باربری پاسداران همانند سایر مناطقی که همکاران ما به آنها سرویس دهی و خدمات اتوبار تهران را ارائه می دهند با استفاده از بهترین پرسنل، بهترین امکانات و همچنین وسایل و لوازم باربری درجه یک و جدید صورت می گیرد. لذا جای هیچ گونه نگرانی نیست. ما همواره به مدیران محترم مجموعه های اداری، تجاری، فرهنگی، خدماتی، آموزشی و... در خیابان پاسداران و مناطق اطراف آن تعهد می کنیم که بهترین خدمات بسته بندی وسایل و لوازم آنها را انجام بدهیم و با تمام توان تلاش می کنیم تا این فشار را از روی دوش آنها بر داریم. 
بسته بندی وسایل اداری و تجاری در پاسداران باید به گونه ای صورت بگیرد که:

کوچکترین آسیبی به وسایل و لوازم مجموعه (اداره، فروشگاه، شرکت، موسسه و غیره) وارد نشود. 
هیچ یک از از وسایل گم نشوند. 
نیاز چندانی به دخالت مستقیم پرسنل و نیروهای خود شرکت یا سازمان (مشتری حقوقی) در بسته بندی نباشد.
بسته بندی باید با استفاده از بهترین جعبه و کارتن اسباب کشی صورت بگیرد. 
جابجایی و حمل گاوصندوق به راحتی صورت بگیرد. 
کلیه فایل ها، مدارک، اسناد شرکت یا مجموعه به دقت بسته بندی شده و آماده ارسال به مقصد شوند. 
حتی الامکان نوع محتویات کارتن ها و جعبه ها بر روی لیبل ها (برچسب) نوشته شده و بر روی کارتن یا جعبه چسبانده شود. 
از لوازمی مانند فوم، نایلون مقاوم، استرچ رپ و بابل رپ جهت بسته بندی وسایل استفاده شود. 
کارگران حمل بار هنگام جمع آوری و قرار دادن وسایلی مانند دستگاه فکس، اسکنر، کامپیوترها و لپ تاپ ها در جعبه ها و یا کارتن های حمل بار، کاملا مراقب باشند به خصوص مانیتورها. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار به این وسیله رسما اعلام می کند که ضمن رعایت کلیه اصول فوق و استفاده از بهترین کارگران، امکانات و همچنین انواع ماشین های حمل بار و باربری مناسب جهت امور باربری و بسته بندی وسایل و لوازم اداری، آماده همکاری با کلیه اداره ها، بانک ها، مراکز علمی، فروشگاهی، ورزشی، فرهنگی، شرکتها، نهادهای خصوصی و یا دولتی در خیابان پاسداران تهران است. 

بسته بندی لوازم در کامرانیه و فرمانیه

بسته بندی لوازم در کامرانیه و فرمانیه

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت در کامرانیه و فرمانیه تهران، همانند بسیاری از مناطق دیگر شمال پایتخت، تحت پوشش همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران است. این گونه خدمات که در واقع بخش مهمی از خدمات باربری فرمانیه و همچنین اتوبار و باربری کامرانیه تهران است، به کلیه مشتریان ما در این مناطق یعنی مشتریان حقیقی و حقوقی ارائه می شوند. 

اما نکته مهم در این زمینه این است که باید توجه داشته باشید که خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه از دید شرکتهای باربری تهران اهمیت فراوانی دارد و در واقع بخش مهمی از آنرا تشکیل می دهد. از این رو در مقالات و بخش های مهم این وب سایت تاکنون درباره مهمترین نکات کلیدی بسته بندی و اهمیت آنها در زمان ارائه خدمات اسباب کشی جهت آشنایی شما همشهریان محترم نوشته ایم. 

در حقیقت در زمان ارائه خدمات اتوبار تهران، باید کارکنان این شرکتها با هماهنگی های لازم با مشتریان خود موارد زیر را تا حد امکان رعایت کنند:

دقت در انتخاب ماشین حمل بار و باربری
رعایت شیوه درست حمل بار
انتخاب بهترین و توانمندترین کارگر باربری
استفاده از بهترین روش برای اثاث کشی
بسته بندی وسایل شکستنی
بکارگیری بهترین وسایل و لوازم باربری (به ویژه جهت بسته بندی اثاثیه)
برقراری هماهنگی های لازم با مشتریان 
امکان حمل بار به شهرستان
سرویس دهی منظم و مرتب در ایام مختلف سال
وجود شعبه های مختلف شرکت باربری در تهران

همانطور که مشاهده کردید در حقیقت بسته بندی حرفه ای، اصولی و دقیق بخش مهمی از خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران را تشکیل می دهد. به ویژه جهت آماده سازی و بسته بندی لوازم شکستنی از جمله بشقاب، لیوان و ظروف مختلف و حتی بسیاری از یادگاری ها و اشیاء یادگاری مختلف این امر اهمیت زیادی دارد. 

بسته بندی کامرانیه و فرمانیه تهران

در مناطقی مانند کامرانیه و فرمانیه تهران نیز همانند بسیاری از مناطق دیگر همکاران ما تلاش می کنند تا با ارائه بهترین و دقیق ترین خدمات بسته بندی، با استفاده از بهترین کارگران زبده و مجرب در زمینه اسباب کشی و حمل بار در فرمانیه و کامرانیه تهران و همچنین به کار بردن لوازم درجه یک بسته بندی بهترین خدمات را به شما شهروندان محترم ارائه دهند و در نهایت یک اثاث کشی و اسباب کشی آسان را برای شما به ارمغان بیاورند. 

لوازم بسته بندی در اتوبار فرمانیه و کامرانیه:

استفاده از وسایل و لوازم درجه یک و مخصوص بسته بندی اهمیت زیادی در اثاث کشی و خدمات حمل بار دارد. این مسئله صرفا مختص باربری تهران و حتی کشورمان ایران نیست و بلکه در کشورهای دیگر جهان نیز مرسوم است. لوازمی از قبیل:

جعبه و کارتن اسباب کشی
استرچ رپ 
بابل رپ
چسب زن 
برچسب (لیبل)

در این زمینه ما به شما قول می دهیم که ضمن رعایت کلیه اصول و استانداردهای لازم، رضایت شما را بطور کامل بدست بیاوریم و این بار سنگین را از روی دوش شما بر می داریم. اگر به خدمات اثاث کشی و بسته بندی حرفه ای لوازم منزل و یا دفتر کار خود (مانند مراکز اداری، مالی، تجاری و غیره) در هر یک از مناطق کامرانیه و یا فرمانیه در تهران نیازمندید، با همکاران ما در واحد باربری و اتوبار شمال تهران تماس بگیرید. 

بسته بندی لوازم منزل در نیاوران

بسته بندی لوازم منزل در نیاوران

بسته بندی لوازم منزل در نیاوران تهران را از شرکت باربری و اتوبار تهران تیک بار بخواهید. ما به عنوان یکی از بهترین شرکتهای باربری تهران، تاکنون توانسته ایم در زمینه باربری نیاوران به خوبی در خدمت همشهریان محترم باشیم. 

از قدیم گفته اند که کار را باید به کاردان بسپارید. نظر ما هم همین است. بسته بندی یکی از مهمترین اموری است که در هنگام اثاث کشی و حمل بار اهمیت بسزایی در زمینه محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی دارد. چرا که در صورت بسته بندی اشتباه و ضعیف ممکن است وسایل و لوازم هنگام جابجایی آسیب ببینند و دچار شکستگی، خراش و یا افتادن خط بر روی سطح آنها شوند. این مسئله به ویژه در مورد وسایل گرانبها و قیمتی و یا یادگاری های خانوادگی اهمیت بیشتری دارد. (مانند ظروف کریستال، تابلوهای نفیس، بشقاب های تزئینی، فرش و قالی های گرانبهای قدیمی و...)

امروزه بسته بندی صحیح و درست لوازم منزل در باربری اهمیت زیادی دارد. نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای جهان نیز افرادی که در زمینه خدمات اتوبار و اثاث کشی مهارت و تجربه دارند، همواره تلاش می کنند تا با استفاده از ابزارهای روز و همچنین بکارگیری مهارت های خود این کار را به بهترین نحو ممکن انجام بدهند. (برای مثال استفاده از بهترین جعبه و کارتن اسباب کشی و یا استفاده از لوازمی مانند وسیله Hand Truck در باربری

همکاران ما در شرکت اتوبار تهران تیک بار نیز به نوبه خود در این زمینه نهایت تلاش خود را انجام می دهند تا با استفاده از بهترین پرسنل (از جمله کارگران حمل بار) وهمچنین وسایل و لوازم باربری از نوع درجه یک و استاندارد در خدمت شما باشند. 

بسته بندی منزل در باربری نیاوران

لذا جای هیچ گونه نگرانی نیست و با خیال راحت می توانید وسایل و لوازم منزل خود را پیش از اسباب کشی و خدمات اتوبار نیاوران به ما بسپارید. همانطور که اشاره کردیم، همکاران ما از لوازم درجه یک و مناسبی جهت بسته بندی لوازم شما استفاده می کنند که به شرح زیر هستند:

کارتن های چند لایه مخصوص اثاث کشی و حمل بار 
استرچ رپ (نوار پلاستیکی مقاومی که به دور اشیاء و وسایل پیچیده می شود)
بابل رپ (نوعی پوشش و لایه ای از نایلون حبابدار که به دور لوازم پیچیده می شود و به عنوان ضد ضربه عمل می کند)
چسب زن 
لیبل جهت مشخص کردن محتویات کارتن ها
انواع پوشال و محافظ لوازم شکستنی

لوازمی که بسته بندی می شوند:

کلیه لوازم شما در زمان ارائه خدمات باربری نیاوران و سایر مناطق زیر مجموعه باربری شمال تهران، بسته بندی و سپس به محل مورد نظر شما حمل می شوند. لوازمی مانند: 

حمل گاوصندوق
لوازم آشپزخانه
لوازم خانگی و یا صوتی تصویری (تلویزیون، لباسشویی، ظرفشویی، یخچال ساید بای ساید، یخچال دوقلو و...)
کلیه لوازم شکستنی
یادگاری ها و اشیاء قدیمی
لوازم موسیقی
بسته بندی جهیزیه عروس
وسایل اتاق خواب ها
تخت خواب، میز و صندلی، کمد، کتاب و مجلات، کتابخانه ها و...
سیسمونی کودک

در نهایت به شما قول می دهیم که امور بسته بندی لوازم شما در باربری نیاوران تهران همانند بسیاری از نقاط دیگر به خوبی و با کیفیت عالی انجام خواهد شد. جهت خدمات اتوبار نیاوران با همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران تماس بگیرید.

دانستنی های مرتبط