باربری زعفرانیه

شعبه باربری و اتوبار زعفرانیه تهران این آمادگی را دارد تا کلیه نیازهای مربوط به اتوبار، وانت بار تهران، خدمات بسته بندی وسایل و اسباب کشی ساکنین محترم زعفرانیه را به بهترین شکل و با بهترین کیفیت و دقت برآورده سازد.

باربری شمال تهران شامل تمامی نواحی از جمله باربری زعفرانیه نیز می شود. زعفرانیه جزء مناطق معروف و البته نسبتا پر تردد و همچنین وسیع شمال تهران محسوب می گردد. اماکن بسیار مهمی در زعفرانیه قرار دارند. مجموعه کاخ سعد آباد و موزه ملت، موزه میر عماد و موزه هنرهای زیبای تهران از جمله مکان های تاریخی و فرهنگی معروف زعفرانیه به شمار می روند.


جهت آشنایی با نحوه قیمت گذاری ها در مناطق مختلف به صفحه قیمت باربری تهران مراجعه فرمایید.


باربری زعفرانیه


محدوده باربری زعفرانیه:

تا جایی که به امور باربری زعفرانیه مربوط می شود، این منطقه تهران از بالای خیابان مقدس اردبیلی و بالای میدان تجریش آغاز می شود و تا مناطق شمالی و کوه های اطراف تهران ادامه می یابد. بام تهران نیز در همین منطقه واقع است. از سمت شرق نیز زعفرانیه به رودخانه و خیابان دربند محدود می شود و از شرق نیز همسایه منطقه ولنجک می باشد.

خیابان طاهری، خیابان زعفرانیه، ماکویی، مقدس اردبیلی و خیابان آصف از جمله خیابان های معروف و پر رفت و آمد زعفرانیه محسوب می شوند که لازم است شعبه های باربری و اتوبار زعفرانیه باید آشنایی دقیق و کافی با آنها داشته باشند.


کاخ سعد آباد زعفرانیه تهران    تابلو باربری زعفرانیه تهران


مکان های معروف در زعفرانیه تهران:

پارک زعفرانیه و شعبه دانشگاه آزاد تهران شمال نیز در این منطقه واقع است. ضمنا سفارت ویتنام و سفارت برزیل نیز در زعفرانیه واقع شده است. جهت ارائه خدمات وانت بار و باربری زعفرانیه، بهترین مسیر دسترسی و همچنین حمل بار از زعفرانیه به شهرستان از طریق اتوبان چمران، میدان تجریش و خیابان مقدس اردبیلی انجام می شود.

ارائه خدمات اتوبار و باربری زعفرانیه تهران نیاز به توجه به مسائلی مختلفی از جمله ساعات پیک ترافیک دارد. در ضمن وجود خیابان های یک طرفه زیاد در این منطقه خدمات باربری زعفرانیه را با مشکل مواجه می کنند که نیازمند آشنایی کامل با منطقه می باشد.


شعبه شمال تهران شرکت تیک بار، خیال شما را بابت دسترسی به یک اتوبار مطمئن در زعفرانیه راحت خواهد نمود. در هر زمانی نیاز به هر نوع خدمات اتوبار و باربری زعفرانیه داشتید می توانید با کارشناسان متعهد ما تماس گرفته و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.


لینک های مرتبط :

باربری الهیه

باربری نیاوران

باربری ولنجک

نکاتی برای بسته بندی لوازم شرکت

بسته بندی مبلمان

بهترین باربری تهران

دانستنی های مرتبط