باربری الهیه

باربری و اتوبار در الهیه ، تجریش و فرشته را می توان در یک دسته بندی قرار داد. خدماتی نظیر بسته بندی وسایل منزل، حمل بار به شهرستان از الهیه و حتی چیدن لوازم در محل جدید از جمله مواردی است که شرکت تهران تیک بار مفتخر به انجام آنها با بالاترین استاندارد و کیفیت می باشد. 

مناطق الهیه و تجریش تهران بسیار نزدیک بهم هستند و از جمله مناطق پر رفت و آمد به همراه کوچه و پس کوچه های بسیار زیاد است که آشنایی کافی با این منطقه باعث راحت تر و سریع تر شدن ارائه خدمات باربری در الهیه و تجریش و مناطقی این چنینی می شود. 

برای اطلاع از قیمت ها به صفحه هزینه باربری در تهران مراجعه فرمایید.


محدوده باربری الهیه :

الهیه تهران از سمت جنوب توسط اتوبان مدرس محدود می شود و از شمال نیز به منطقه تجریش می رسد. خیابان ولیعصر در سمت غرب آن و خیابان شریعتی نیز در شرق آن واقع شده است. به دلیل نزدیکی زیاد می توان باربری در تجریش و الهیه را در یک دسته بندی قرار داد. 

انتهای خیابان آفریقا (جردن ) نیز به منطقه الهیه می رسد و می توان برخی از خدمات بابری در فرشته را که یکی از محله های الهیه به حساب می آید از طریق این خیابان انجام داد. بهترین مسیر های دسترسی به الیهه و ارائه خدمات اتوبار در فرشته از طریق اتوبان مدرس و پل پارک وی می باشد. توجه به ساعات اوج ترافیک در سرعت ارائه خدمات اتوبار و باربری در شمال تهران و مناطقی مانند الهیه یا تجریش بسیار موثر و دارای اهمیت می باشد.


تابلو اتوبار الهیه تهران    ساختمان مرکز خرید مدرن الهیه


مکان های مهم در محدوده الهیه تهران:

چندین باغ سفارت مهم در الهیه قرار دارد، از جمله باغ سفارت روسیه، ترکیه و آلمان. بیمارستان اختر، مرکز خرید مدرن الهیه در نزدیکی اتوبان مدرس و مرکز خرید فرشته از جمله مکان های معروف این الهیه به حساب می آیند. 


شرکت های باربری الهیه :

شرکت های زیادی تحت عنوان اتوبار الهیه یا باربری فرشته و تجریش مشغول به فعالیت هستند که همین امر انتخاب یک شرکت ایمن و مطمئن را تا حدی مشکل می نماید. بخاطر داشته باشید قیمت کمتر یک شرکت باربری در الهیه یا هر منطقه دیگری دلیل کافی برای انتخاب آن محسوب نمی شود. چراکه در صورت عدم تجربه کافی و نابلد بودن پرسنل آن می تواند صدمات و خسارات بسیار زیاد و گاه جبران ناپذیری به شما زده شود. انتخاب مناسب یک شرکت اتوبار در الهیه می تواند تا حد زیادی از تنش های روانی شما برای اسباب کشی کاسته و در عین حال از هزینه های مادی و معنوی شما به مقدار زیادی جلوگیری نماید. 

همه ما دوست داریم که یک اسباب کشی آسان را تجربه کنیم. برای رسیدن به این هدف با استفاده از خدمات شرکت تهران تیک بار درشمال تهران و استفاده از خدمات اتوبار الهیه این شرکت که شامل بسته بندی، حمل و حتی چیدن وسایل در مقصد می گردد، اسباب کشی و جابجایی خود را از کاری خسته کننده و اضطراب آور به امری آسان و بدون دغدغه تبدیل نمایید و از ورود به منزل یا دفتر کار جدید خود نهایت شادمانی و آسودگی را داشته باشید. 


لینک های مرتبط :

باربری شمال تهران

باربری زعفرانیه

باربری ولنجک

کارگر حمل بار

سوالات متداول باربری

جلوگیری از کمردرد در اسباب کشی

دانستنی های مرتبط