باربری گیشا یکی از خدمات شرکت اتوبار و باربری تهران تیک بار است که که در این منطقه از تهران جهت سرویس دهی و خدمات لازم به مشتریان گرامی صورت می گیرد. خدمات ما در زمینه اتوبار و اسباب کشی گیشا تهران، توسط شعبه باربری غرب تهران صورت می گیرد. ما آماده ایم تا در هر زمانی که شما شهروندان گرامی مایل بودید، در تمام فصل های سال و همه هفته ها و یا روزهای عادی و یا تعطیل جهت امور باربری و حمل بار در منطقه گیشا در خدمت شما همشهریان گرامی باشیم. 

شرکت باربری تیک بار با سالها تجربه در زمینه کلیه خدمات جابجایی بار و باربری گیشا به عنوان یک شرکت خدمات اسباب کشی و همچنین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت در منطقه گیشا تهران نیز مانند بسیاری از مناطق دیگر تهران، تلاش کرده بهترین سرویس و خدمات را ارائه کند. 

اتوبار و باربری گیشا تخصص ماست. ما بر این اعتقاد هستیم که باید تا حد امکان بار استرس و فشار از روی دوش همشهریان گرامی که قصد اسباب کشی و حمل بار در گیشا دارند را برداریم و به آنها تا حد امکان در کلیه زمینه های ارسال کارگر حمل بار، بسته بندی برای اسباب کشی و سپس انتقال بسته ها و کارتن های حاوی وسایل و اسباب شما به ماشین های باربری شرکت تیک بار و سرانجام حمل آنها به مقصد. 

از طرف دیگر باربری گیشا اهمیت زیادی برای همکاران ما دارد چرا که در طول سالهای گذشته بسیاری از مشتریان ما از این منطقه تهران بوده اند. از طرف دیگر گیشا یکی از مناطقی است که در طول سالها و بلکه دهه های گذشته رشد زیادی داشته و جالب اینجاست که این رشد و توسعه هم در جهت افزایش ساخت و توسعه واحدهای مسکونی و تجاری بوده و هم در زمینه های فرهنگی، ورزشی و هنری. 

بطوری که این منطقه از سالها پیش از انقلاب محل زندگی بسیاری از روشنفکران، ورزشکاران و هنرمندان نامدار کشورمان بوده. از طرف دیگر به دلیل دسترسی مناسب گیشا به مناطق مختلف تهران از جمله بزرگراه های چمران (پارک وی)، بزرگراه شیخ فضل الله، بزرگراه حکیم و خیابان جلال آل احمد و همچنین موقعیت مناسب و نزدیک بودن به بسیاری از مناطق معروف مهم و معروف دیگر تهران از جمله امیرآباد، میدان توحید، صادقیه و شهرک غرب موجب تسریع خدمات شرکتهای اتوبار گیشا شده است. 


باربری گیشا


همچنین وجود ایستگاه مترو، هم جوار بودن با دانشگاه تربیت مدرس و بیمارستان هایی مانند بیمارستان دکتر شریعتی و همچنین وجود مراکز بهداشتی درمانی، فرهنگی، هنری و آموزشی و وجود کافی شاپ ها، رستوران ها و فست فودهای با کیفیت و معروف، موجب جذب هر چه بیشتر افراد باذوق و به ویژه فرهنگیان، هنرمندان و کارمندان به این منطقه شده و فضای فرهنگی این منطقه به نحو چشمگیری افزایش پیدا کرده است. به طوری که برخی هنوز اعتقاد دارند که گیشا یکی از فرهنگی ترین مناطق تهران است. 

به همین جهت بسیاری از افراد از مناطق دیگر تهران و یا شهرستان ها در سالهای گذشته علاقه مند به سکونت در این منطقه شده و با افزایش جمعیت در گیشا، تقاضا جهت خدمات باربری و اسباب کشی افزایش پیدا کرده است. بطوری که در سالهای گذشته این منطقه نیز دچار تغییر و تحولات زیادی شده و ساخت و ساز آپارتمان ها و بناهای مسکونی و تجاری یا اداری در آن بیشتر شده. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار نیز با توجه به اهمیت خدمات اسباب کشی و حمل بار در ناحیه گیشا سعی کرده تا با استفاده از بهترین روش های بسته بندی و همچنین کارگران حرفه ای حمل بار و بهترین ماشین های حرفه ای حمل بار به عنوان یکی از موفق ترین و معتبرترین شرکتهای باربری و اتوبار ایمن و با کیفیت در گیشا توانسته به خوبی انتظارات مشتریان خود را برآورده کند. 


اتوبار گیشا


چنانچه شما هم نگران اسباب کشی و به خصوص بسته بندی وسایل شکستنی قبل از باربری هستید می توانید ضمن تماس با همکاران ما جهت رزرو خدمات اتوبار گیشا، کلیه راهنمایی های لازم و ضروری را در این زمینه دریافت کنید.

ما از انتظارات مشتریان خود در منطقه گیشا تهران، آگاه هستیم و با افتخار اعلام می کنیم تا در کلیه زمینه های بسته بندی، جابجای و انتقال وسایل و لوازم آنها به مقصد کاملا مسائل ایمنی را به دقت رعایت کرده و ضمن استفاده از بهترین و جدیدترین تجهیزات و وسایل، با داشتن پرسنلی دلسوز و با تجربه براحتی یک اسباب کشی و باربری راحت و خالی از هر گونه اشکال را برای شما انجام خواهیم داد.

خدمات ما در زمینه باربری گیشا بطور خلاصه عبارتند از:
بسته بندی کاملا حرفه ای کلیه وسایل و لوازم خانه یا اداره
ارسال بهترین خودروهای باربری مسقف و درجه یک به همراه رانندگان حرفه ای و کارگران مجرب و زحمتکش باربری
بکارگیری حداکثر دقت و ظرافت در نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی بطوری که وسایل و اثاثیه شما کوچکترین آسیبی نخواهند دید. 
استفاده از بهترین وسایل و لوازم باربری در باربری و اتوبار گیشا
بسته بندی و حمل جهزیه عروس
آماده سازی و جابجایی کلیه اسباب و اثاثیه از قبیل لوستر، لوازم صوتی تصویری، لوازم خانگی، مبلمان، پوشاک، وسایل کودک و غیره
بارنامه و بیمه باربری در تمام مدت اسباب کشی و حمل اثاثیه شما
ارائه خدمات VIP به مشتریان گرامی در گیشا (در صورت درخواست)

اینها البته فقط بخشی از مزایای باربری گیشا توسط همکاران ما در شرکت اتوبار تهران تیک بار بود. چنانچه در زمان انتقال بار و اسباب و اثاثیه نیاز به اجاره انبار در تهران داشتید، می توانید در این زمینه هم از خدمات ما استفاده کنید. 

شرکت باربری و اتوبار تهران تیک بار با ارائه بهترین قیمت ها و تعرفه ها و همچنین کلیه خدمات لازم در زمینه باربری گیشا در خدمت شماست. کافیست با ما تماس بگیرید. 

لینک های مرتبط:

باربری شهرک غرب

باربری پونک

شرایط رانندگان خودروهای باربری

5 نکته اسباب کشی آسان اداره ها و شرکت ها

خدمات باربری تهران در مقایسه با اسباب کشی شخصی