باربری تجریش

باربری و اتوبار تجریش بخشی از خدمات شرکت اتوبار تهران تیک بار در بخش باربری شمال تهران است. شرکت باربری تیک بار با افتخار در خدمت شماست. چنانچه قصد جابجایی اسباب و اثاثیه و بطور خلاصه اسباب کشی در تجریش را دارید، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 


اتوبار تجریش:

خدمات ما در زمینه اتوبار و باربری تجریش شامل کلیه خدمات زیر است:

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت جهت اثاث کشی و حمل بار در تجریش
خدمات اسباب کشی در تجریش
صدور بارنامه و بیمه باربری هنگام اسباب کشی 
حمل بار به شهرستان از تجریش 
حمل اثاثیه منزل و شرکت از تجریش به هر یک از مناطق تهران و یا حومه 


باربری تجریش


خدمات باربری تجریش:

همکاران ما آماده اند تا در هر زمانی که شما اراده کنید، ضمن هماهنگی های اولیه و ارائه مشاوره جهت آماده سازی ها و مقدمات اثاث کشی و انتقال وسایل و لوازم در تجریش و مناطق اطراف آن، اقدام به ارسال بهترین خودروهای حمل بار، اعزام کارگر حمل بار، استفاده از بهترین وسایل و لوازم باربری و بطور خلاصه انجام کلیه وظایف یک شرکت باربری و اتوبار تجریش. 

به همین جهت ما ضمن رعایت کلیه اصول و نکات مهم در زمینه اتوبار تجریش، تلاش داریم تا یک اسباب کشی آسان و مطمئن را برای شما همشهریان گرامی به ارمغان آوریم. شرکت باربری تهران تیک بار با سالها تجربه می تواند در کلیه زمینه های بسته بندی و حمل و نقل بار در کنار شما باشد. 


اهمیت اسباب کشی و حمل بار در تجریش:

این منطقه اهمیت زیادی برای ما از ابتدای تاسیس شرکت اتوبار تیک بار داشته چرا که بسیاری از مشتریان محترم ما از مناطق اطراف میدان تجریش بوده اند. میدان تجریش یکی از معروف ترین و پر رفت و آمدترین میدان های تهران است که در گذشته در شهرستان شمیرانات قرار داشته ولی با گسترش شهر تهران به سمت نواحی کوهستانی، امروزه عملا تجریش بخشی از شهر تهران به حساب می آید. 

امروزه اماکن و مراکز متعدد اداری، تجاری، بهداشتی درمانی، آموزشی و فرهنگی هنری در این منطقه از تهران قرار دارند که در طول دهه های گذشته یک به یک تاسیس شده و هر کدام به نوعی موجب رونق بیش از پیش منطقه تجریش شده اند. 
به همین جهت و از طرف دیگر با توجه به مسیرهای دسترسی و خیابان های اطراف میدان تجریش، اهمیت باربری و اسباب کشی در میدان تجریش بیشتر از قبل احساس می شود. بطوری که امروزه خدمات اتوبار تجریش جزو مهمترین و پر رونق ترین خدمات اتوبار و باربری تهران است. 


اتوبار تجریش


چرا شرکت باربری تیک بار؟

ما ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم اما می توانیم صادقانه به شما همشهریان گرامی که قصد انتخاب اتوبار مطمئن در تهران و میدان تجریش را دارید، از مزایای عملکرد خود و همکاران مان بگوییم. اگر می خواهید یک اسباب کشی راحت و آسان در تجریش داشته باشید می توانید براحتی این کار را به ما بسپارید. چرا که:

ما کلیه اصول اسباب کشی مدرن را می دانیم و در این زمینه تجربه کافی داریم.
بسته بندی را بصورت کاملا اصولی و دقیق انجام می دهیم. 
زیر نظر اتحادیه باربری تهران فعالیت می کنیم.
از نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی کاملا مطلعیم و به دقت مسائل مربوطه را رعایت می کنیم. 
بهترین ماشین های حمل بار (کامیون های مسقف، خاور، وانت بار) و کارگران با تجربه حمل بار را در اختیار داریم.
کلیه نیازها و دیدگاه های مشتریان خود را در نظر می گیریم.
آشنایی کامل با میدان تجریش، مسیرهای دسترسی به آن و وضعیت ترافیک این منطقه در ایام مختلف سال داریم. 
در زمینه قیمت نهایی خدمات اسباب کشی در تجریش، نهایت همکاری را با مشتریان خود انجام می دهیم. 
مشتریان گرامی ما در صورت تمایل امکان استفاده از خدمات باربری VIP را نیز خواهند داشت. 
امکان اجاره انبار در تهران برای مشتریانی که نیاز به فضای انبار و کانتینر جهت نگهداری وسایل و لوازم دارند.


خدمات اسباب کشی تجریش

قیمت باربری تجریش:

همانطور که در صفحه قیمت و هزینه باربری تهران نوشتیم، تعرفه های بسته بندی، اسباب کشی و حمل بار در تهران دارای نرخ پایه و رسمی هستند و در اصل توسط اتحادیه باربری تعیین شده اند. اما هزینه نهایی باربری و اسباب کشی تجریش وابسته به شرایط مشتریان است. از جمله: 

حجم و تعداد وسایل و در نتیجه تعداد خودروهای باربری 
نوع ماشین باربری مورد نیاز
هزینه کارگر 
فاصله مبداء (تجریش) تا مقصد (هر چه فاصله بیشتر باشد، هزینه بیشتر است) 

در پایان امیدواریم با این تفاصیل بتوانید شما هم به صف مشتریان ما بپیوندید و از خدمات ما استفاده کنید. اسباب کشی و اتوبار تجریش با شرکت اتوبار تیک بار تجربه کنید. 

دانستنی های مرتبط