باربری جنت آباد تهران یکی از سرویس ها و خدمات باربری غرب تهران است که توسط همکاران ما در شعبه غرب شرکت اتوبار تهران تیک بار صورت می گیرد. 

جابجایی بار و خدمات اسباب کشی در جنت آباد تهران را به ما بسپارید. چنانچه شما در جنت آباد:

دارای منزل هستید.
مدیر شرکت (دولتی، نیمه دولتی و یا خصوصی) هستید.
دارای فروشگاه، رستوران، گالری، باشگاه ورزشی، آموزشگاه (زبان، موسیقی و یا سایر هنرها)، مطب و ... هستید.

و قصد جابجایی و اسباب کشی در جنت آباد را دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار تهران تیک بار دارای تجربه ای موفق و طولانی در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه در منطقه جنت آباد تهران است و حاضر است در این زمینه کلیه خدمات لازم را به همشهریان گرامی ارائه دهد.

جنت آباد یکی از محله های غرب تهران است که دارای واحدهای مسکونی نوساز و واحدهای اداری و تجاری جدید است. همین امر نیز موقعیت این منطقه را در کنار سایر مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران، پر اهمیت تر می سازد. به همین جهت با افزایش جمعیت و همچنین تقاضا جهت اسباب کشی و خدمات اتوبار جنت آباد همکاران ما همواره تلاش کرده اند تا بهترین خدمات را به همشهریان گرامی مقیم این منطقه ارائه بدهند. 


باربری جنت آباد تهران


محدوده باربری جنت آباد:

همانطور که می دانید جنت آباد تهران یکی از مناطقی است که به دلیل وسعت زیاد از شمال به جنوب عملا به دو منطقه تقسیم بندی شده بطوری که به دلیل طول زیاد بلوار جنت آباد معمولا آنرا به دو بخش بلوار جنت آباد شمالی و جنوبی تقسیم بندی می شود. 

به همین جهت خدمات اسباب کشی و باربری در این منطقه معمولا به سه بخش تقسیم می شود: باربری جنت آباد شمالی (نواحی شمالی این منطقه که از جاده حصارک آغاز می شود و تا بزرگراه آبشناسان ادامه می یابد)، باربری جنت آباد مرکزی (حد فاصل بزرگراه آبشناسان تا بزرگراه همت) و باربری جنت آباد جنوبی (که باقی مناطق و در واقع نیمه جنوبی جنت آباد تا بزرگراه کاشانی را شامل می شود) 

البته همکاران ما در تمامی بخش های منطقه جنت آباد سرویس ها و خدمات لازم را جهت حمل بار و اثاث کشی به شما ارائه خواهند داد. خدماتی مانند: 

کلیه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت 
ارسال بهترین کارگران اسباب کشی و حمل بار 
استفاده از ناوگانی از بهترین ماشین های حمل بار (وانت بار، کامیون های مسقف و کامیونت های درجه یک) 
حمل بار به شهرستان از جنت آباد 
ارائه بارنامه و بیمه باربری جنت آباد 
اجاره انبار در تهران 

اتوبار جنت آباد

قیمت باربری جنت آباد:

همانطور که در بخش قیمت باربری تهران نیز پیشتر نوشتیم، قیمت و هزینه خدمات اتوبار و اسباب کشی جنت آباد و سایر مناطق تهران بسته به اینکه مشتریان گرامی ما چه مقصدی را جهت بسته بندی و حمل بار در نظر داشته باشند، چه خودروهای باربری و چه تعداد کارگر حمل بار جهت اسباب کشی نیاز داشته باشند و شرایط دیگر فرق می کند. به همین جهت شرایط مورد نظر خود را می توانید در صفحه فوق به همراه هزینه های مربوطه را بررسی و یا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید. 

البته نرخ و تعرفه ها بر اساس تعرفه های پایه اعلام شده توسط اتحادیه باربری تهران است که شرکتهای اتوبار تهران که عضو این اتحادیه هستند (از جمله شرکت خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران تیک بار) ملزم به رعایت این تعرفه ها برای مشتریان خود می باشند. 

در پایان به شما همشهریان گرامی در جنت آباد این مژده را می دهیم که چنانچه خواهان یک اسباب کشی آسان و بدون زحمت هستید و مایلید که بسته بندی حرفه ای و حمل بارهای شما کاملا حرفه ای و با سرعت انجام شود، شرکت اتوبار تیک بار در تهران در خدمت شماست. 


لینک ها:

باربری پونک

باربری صادقیه

ترفندهایی برای چیدن اثاثیه پس از اسباب کشی

اشتباهات هنگام باربری و اسباب کشی

حمل گاوصندوق توسط باربری