باربری فرمانیه تهران

اتوبار و باربری فرمانیه مجموعه خدماتی است که در زمینه کلیه سرویس ها و خدمات باربری تهران در فرمانیه صورت می گیرد. یعنی سرویس ها و خدماتی مانند:

ارائه مشاوره رایگاه جهت آماده سازی وسایل و لوازم و سایر جنبه های اثاث کشی و جابجایی بار
خدمات اسباب کشی در فرمانیه
خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت در فرمانیه 
ارائه بارنامه و بیمه باربری 
امکان اجاره انبار در تهران جهت استفاده همشهریان محترم در فرمانیه و سایر نقاط تهران
تعرفه و قیمت های مناسب بر پایه نرخ های رسمی ارائه توسط اتحادیه باربری تهران
کمک به افرادی که شرایط ویژه و خاصی هنگام اسباب کشی در فرمانیه دارند. (سالمندان، خانواده های پر جمعیت و ...)

شرکت اتوبار و باربری تهران تیک بار سالها تجربه در زمینه کلیه نقاط تحت پوشش باربری شمال تهران و سایر نقاط تهران دارد و بدین وسیله رسما به همشهریان محترم منطقه فرمانیه تهران اعلام می کند که آماده است جهت امور بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و یا لوازم شرکتها در فرمانیه تهران، با شما شهروندان گرامی کلیه همکاری ها را به عمل آورد.


باربری فرمانیه تهران


چرا باربری فرمانیه:

خدمات اتوبار فرمانیه که در واقع بخشی از خدمات اسباب کشی و حمل بار تحت پوشش باربری شمال تهران محسوب می شود، اهمیت زیادی نزد شرکت اتوبار تهران تیک بار دارد. چرا که یکی از منطقه هایی است که در شمال تهران قرار دارد و با توسعه و ساخت و ساز بناها و واحدهای مسکونی و تجاری جدید در دهه های اخیر تبدیل به یکی از نقاط مهم تهران از جهت تقاضای خدمات اسباب کشی و حمل بار شده است. 

فرمانیه از دیرباز محل سکونت بسیاری از افراد مهم و سرشناس شهر تهران و حتی کشورمان بوده است. یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق شمال تهران که قدمت آن در اصل به دوره قاجار بر می گردد. 

نام این منطقه بر گرفته از نام خانواده فرمانفرمائیان است که در گذشته در این ناحیه دارای املاک وسیعی بودند و بعدها به مرور زمان بخش های زیادی از املاک خود را به فروش رساندند.

این منطقه به دلیل موقعیت مناسب و آب و هوای نسبتا خنک از دهه ها پیش دچار تغییر و تحولاتی شد و به مرور با توسعه شهر تهران تبدیل به یکی از مناطق جدید و مدرن شمال تهران شد. بطوری که امروزه منطقه فرمانیه جزئی از شهرداری منطقه یک تهران و در واقع بخشی از شمیرانات است و با افزایش ساخت و ساز و مهاجرت افراد از نقاط دیگر تهران و همچنین بسیاری از واحدهای اداری و تجاری جدید در این منطقه اهمیت زیادی از جهت خدمات اتوبار و اثاث کشی و جابجایی بار دارد.


محدوده باربری فرمانیه:

محدوده منطقه فرمانیه شامل نیاوران و حصار بوعلی (از سمت شمال)، بزرگراه صدر (از جنوب)، کامرانیه و چیذر (از سمت غرب) و میدان نوبنیاد از سمت شرق می باشد. یکی از خیابان های مهم و معروف این منطقه خیابان فرمانیه است که امروزه بنام خیابان شهید دکتر لواسانی خوانده می شود.

از طرف دیگر محدوده فرمانیه به گونه ایست که خوشبختانه از اطراف و حاشیه های آن می توان براحتی به مناطق مختلف دیگر تهران و یا شهرستان ها (جهت حمل بار به شهرستان ها) اقدام به ارسال بار و وسایل و لوازم بسته بندی شده کرد. 
به ویژه با توجه به وضع ترافیک تهران، انجام خدمات بسته بندی و حمل و آماده سازی اثاثیه و لوازم منزل و یا شرکتها و نهادهای خصوصی و یا دولتی می تواند به آسانی صورت بگیرد.


اتوبار فرمانیه


اسباب کشی در فرمانیه:

همکاران ما کلیه اثاثیه، وسایل و لوازم خانگی و همچنین شرکتها، نهادها، بانک ها، موسسات، سازمان ها، گالری ها، فروشگاه ها، مراکز خدماتی، فرهنگی، هنری و ورزشی و غیره را با استفاده از بهترین روش های بسته بندی اثاث منزل و شرکتها انجام می دهند و با اعزام بهترین کارگران حمل بار به تعداد مورد نیاز شما براحتی کلیه اسباب و اثاثیه شما را بسته بندی و با استفاده از بهترین خودروها و ماشین های باربری و حمل بار به مقصد مورد نظر شما ارسال می کنند.
لوازم و وسایلی از قبیل:

کلیه لوازم صوتی و تصویری 
کلیه لوازم خانگی
لوازم برقی و روشنایی (از قبیل لامپ، لوستر و ...)
وسایل و لوازم بازی (میز بیلیارد و یا اسنوکر، میز پینگ پونگ، دستگاه های بازی و ...)
کلیه وسایل شکستنی مانند ظروف و چینی
میز و صندلی و مبلمان (اداری و یا خانگی)
گاو صندوق (خانگی و یا اداری)
پرده ها، پارچه ها و کلیه لباس و پوشاک و لوازم شخصی
کتاب و لوازم تحریر شخصی یا اداری
کلیه فایل ها، پوشه ها، پرونده ها و ذونکن های اداری


قیمت باربری فرمانیه:

شما همشهریان گرامی همواره می توانید در صفحه قیمت و هزینه باربری تهران جدیدترین و آخرین تعرفه های باربری و خدمات اتوبار فرمانیه و مناطق دیگر تهران را بررسی و در یک جمع بندی نهایی هزینه های مربوطه را محاسبه کنید. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار که یکی از شرکتهای معتبر عضو اتحادیه باربری تهران است، در زمینه قوانین و همچنین کلیه تعرفه ها از دستورالعمل ها و قوانین رسمی این سازمان تبعیت می کند. 


لینک ها:

بهترین روش برای اثاث کشی

وسایل و لوازم باربری

اسباب کشی برای افراد مسن

دانستنی های مرتبط