اتوبار و باربری پاسداران

باربری پاسداران (خدمات اتوبار پاسداران) تهران مجموعه خدماتی است که در زمینه خدمات اسباب کشی در منطقه پاسداران تهران جهت ارائه به مشتریان ارائه می گردد. 

چنانچه شما مقیم هر یک از مناطق اطراف خیابان پاسداران هستید و قصد اسباب کشی، اثاث کشی و یا جابجایی بار را دارید، می توانید با همکاران ما در شرکت اتوبار تهران تیک بار تماس بگیرید و جهت رزرو خدمات باربری، بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت، حمل بار به شهرستان از پاسداران، حمل اثاثیه منزل یا شرکت و سایر خدمات مربوطه در این زمینه ها اقدام کنید. 


محدوده باربری پاسداران:

باربری و اتوبار پاسداران در واقع زیرمجموعه باربری شمال تهران است که شامل کلیه مناطق و بخش های اطراف خیابان پاسداران تهران می شود. از جمله:

میدان هروی، ضرابخانه، چالهرز، خیابان های گلستان، احتشامیه، اختیاریه، صاحبقرانیه، حصار بوعلی، دروس و اقدسیه.
این بخش از تهران به دلیل وسعت شامل مناطق متعددی می شود بطوری که خیابان پاسداران تهران مرز میان مناطق 3 و 4 شهرداری تهران است و شمال این خیابان به شهرداری منطقه یک تهران ختم می شود. 

خیابان پاسداران از سه راه ضرابخانه و تقاطع خیایبان شریعتی آغاز شده و پس از گذر از تقاطع های مختلف و همچنین میدان نوبنیاد، در انتها به میدان نیاوران ختم می گردد. به همین جهت مناطق اطراف این خیابان اهمیت زیادی دارند. 


اتوبار پاسداران


خدمات اتوبار پاسداران:

شرکت تیک بار جهت رفاه حال شهروندان گرامی در منطقه پاسداران تهران، کلیه خدمات لازم را جهت اسباب کشی و اثاث کشی ارائه می دهد. خدماتی از جمله: 

بسته بندی حرفه ای جهت اسباب کشی از جمله بسته بندی کلیه وسایل و لوازم خانگی و یا موسسات، شرکتها، سازمان ها و...
ارسال کارگران حمل بار به محل شما 
ارسال بهترین خودروهای باربری مورد نیاز 
رعایت کلیه استانداردها و اصول اسباب کشی 
استفاده از بهترین وسایل و لوازم باربری درجه یک 
ارائه بیمه باربری
اجاره انبار در تهران

بطور خلاصه اگر شما در خیابان پاسداران تهران دارای منزل، شرکت، فروشگاه، موسسه و یا هر نهاد و مجموعه ای هستید وصد اسباب کشی و جابجایی دارید، می توانید بر روی ما حساب کنید. شرکت اتوبار و باربری تهران تیک بار با سالها تجربه در زمینه های اثاث کشی و حمل بار در پاسداران تهران توانسته تاکنون بهترین خدمات را به شهروندان گرامی ارائه کند. 

همچنین با ارائه بارنامه و بیمه باربری جهت رفاه حال و همچنین آسودگی خاطر مشتریان گرامی در منطقه پاسداران (و سایر مناطق تهران) دیگر لازم نیست نگران هیچ گونه آسیب و یا خسارت به اموال و دارایی های خود باشید.


باربری و اتوبار پاسداران


از طرف دیگر چنانچه در زمان اسباب کشی و خدمات اتوبار پاسداران به هر دلیلی نیاز به اجاره انبار در تهران داشتید، می توانید جهت این دسته از خدمات نیز با همکاران ما در شرکت باربری تیک بار تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

خدمات بسته بندی ما در حیطه خدمات اسباب کشی و باربری شامل کلیه مواردی می شود که شما نیاز به جابجایی و حمل آنها به محل جدید خود دارید. 

از جمله جابجایی گیاهان آپارتمانی، کلیه لوازم خانگی (از جمله لوازمی مانند یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و...)، جابجایی و حمل پیانو و کلیه لوازم موسیقی، جابجایی و حمل میز بیلیارد و سایر لوازم تفریحی و بازی های گروهی، بسته بندی و حمل جهیزیه عروس، جابجایی فرش در اسباب کشی، لوازم صوتی تصویری، بسته بندی لوستر و سایر لوازم روشنایی منزل و یا شرکت ها، حمل گاو صندوق و موارد دیگر.


قیمت باربری پاسداران:

جهت اطلاع از تعرفه و قیمت باربری پاسداران و یا مناطق دیگر تهران و همچنین تعرفه های حمل بار به شهرستان از پاسداران، می توانید به صفحه قیمت و هزینه باربری تهران مراجعه و یا با همکاران ما تماس بگیرید. 

نرخ و تعرفه های خدمات اتوبار پاسداران که توسط همکاران ما در شرکت باربری تهران تیک بار ارائه می شود، زیر نظر اتحادیه باربری تهران است و کلیه تخفیف ها و نیازهای مشتریان در این زمینه در نظر گرفته می شود.

در پایان از شما همشهریان گرامی که در پاسداران قصد جابجایی و اثاث کشی دارید دعوت می کنیم که با ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار تهران تیک بار در خدمت شماست. 

دانستنی های مرتبط