اتوبار و باربری قیطریه

شرکت باربری و اتوبار تهران تیک بار در راستای ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و باربری قیطریه تهران در خدمت شماست. اهالی محترم منطقه قیطریه تهران که قصد اسباب کشی و اثاث کشی به نقاط دیگر این منطقه و یا سایر بخش های تهران دارید می توانید با همکاران ما در شعبه اتوبار و باربری شمال تهران تماس و جهت رزرو این خدمات در زمان مورد نظر خود اقدام کنید. 

اگر شما هم هر یک از شرایط زیر را دارید می توانید با شرکت باربری تهران تیک بار تماس بگیرید:

قصد اسباب کشی و حمل بار از قیطریه دارید.
می خواهید که بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت شما به بهترین نحو ممکن صورت گیرد. 
می خواهید جهت حمل بار به شهرستان از قیطریه تهران اقدام کنید. 
نگران ایمنی بار خود هستید و مایلید که حتی الامکان در این راستا برای شما بارنامه و بیمه باربری صادر شود. 
دارای لوازم شکستنی و با ارزش قابل توجهی هستید و نگران سالم رساندن آنها در طول اسباب کشی هستید. 

نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم. 
باربری و خدمات اتوبار قیطریه تهران تخصص ماست. همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران با سالها تجربه در این منطقه و همچنین مناطق دیگر شمال تهران جهت ارائه خدمات اثاث کشی و حمل بار از قیطریه به هر یک از شهرهای دیگر کشورمان و یا بخش ها و مناطق دیگر تهران آماده هستند. 


اتوبار و باربری قیطریه تهران


محدوده باربری قیطریه:

منطقه قیطریه تهران جزو منطقه یک شهرداری تهران است و یکی از زیباترین و پر رونق ترین مناطق شمال این شهر است. در گذشته این منطقه دارای شکارگاه، باغ ها و مراتع سرسبز بوده که حتی در بخش هایی از آن کشاورزی رواج داشته است. امروزه از فضای سبز منطقه - پارک قیطریه که یکی از معروف ترین و محبوب ترین پارک های شمال تهران است - بجا مانده است. 

این منطقه امروزه شاهد ساخت و سازهای فراوان مراکز مسکونی، برج ها و ساختمان های اداری و تجاری بوده و خرید و فروش املاک در آن رونق زیادی پیدا کرده است. به همین جهت گسترش تقاضا جهت خدمات اثاث کشی و باربری قیطریه نیز دور انتظار نیست. 

این منطقه امروزه از سمت جنوب به بزرگراه صدر، از سمت غرب به خیابان شریعتی، از سمت شمال به خیابان های سلیمانی غربی، بلوار اندرزگو و واعظی و از سمت شرق نیز تا خیابان های سلیمی و پارس احاطه شده است. 
خوشبختانه با وجود بزرگراه ها و خیابان اصلی عریض و پر رفت و آمدی در اطراف و یا نزدیک این منطقه کار تردد و عبور و مرور خودروهای حمل بار از قیطریه به نقاط دیگر آسان شده است. 


خدمات اسباب کشی و حمل بار قیطریه


خدمات اتوبار قیطریه:

همکاران ما به منظور برطرف ساختن هر گونه نگرانی از شما مشتریان گرامی همواره آماده هستند تا با ارائه و اجرای بهترین راهکارها در زمینه خدمات اسباب کشی و حمل بار قیطریه تهران به یاری شما بیایند. 
به این منظور ما: 

تلاش می کنیم که با محاسبه تعرفه ها بر اساس قیمت و هزینه باربری تهران (شامل قیمت جابجایی بار بین مناطق مختلف و مسافت آن، استفاده از خودروهای باربری بزرگ یا کوچک، تعداد کارگر حمل بار مورد نیاز) 
بکارگیری نکات مهم مربوط به اسباب کشی برای سالمندان 
محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی شما از قیطریه 
دقت در بسته بندی و حمل جهیزیه عروس و ارائه هر گونه خدمات لازم در این زمینه
بکارگیری خودروهای باربری بزرگ و کوچک مناسب حمل بار به همراه رانندگان حرفه ای 
استفاده از بهترین وسایل و لوازم بسته بندی جهت انتقال به محلی دیگر
ارائه خدمات باربری VIP در صورت نیاز مشتریان گرامی
بسته بندی دقیق و بی نقص کلیه لوازم اداری، خانگی، ورزشی و غیره 

حتی چنانچه شما نیاز به اجاره انبار در تهران داشته باشید، می توانید در این زمینه هم با همکاران ما در تماس باشید و جهت اجاره انبارهای کانتینری در تهران جهت قرار دادن وسایل و لوازم منزل و یا شرکت و سازمان مورد نظر اقدام کنید. 

باربری قیطریه و اسباب کشی و اثاث کشی در تهران را با شرکت اتوبار تهران تیک بار تجربه کنید. منتظر تماس شما هستیم. 


لینک های مرتبط:

بیمه باربری چست؟

آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

اسباب کشی در زمستان

دانستنی های مرتبط