شرکت باربری و اتوبار تهران تیک بار در راستای ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و باربری قیطریه تهران در خدمت شماست. اهالی محترم منطقه قیطریه تهران که قصد اسباب کشی و اثاث کشی به نقاط دیگر این منطقه و یا سایر بخش های تهران دارید می توانید با همکاران ما در شعبه اتوبار و باربری شمال تهران تماس و جهت رزرو این خدمات در زمان مورد نظر خود اقدام کنید.


باربری قیطریه تیک بار یکی از باربری های فعال در مناطق شمالی تهران می باشد که دارای اعتبار و نام و نشان چند ساله در این منطقه می باشد.با توجه به میزان بالای جمعیت و سکونت در این منطقه از تهران اتوبار و باربری در قیطریه تهران یکی از اساسی ترین نیاز ها در این منطقه می باشد که مستلزم ارائه جدید ترین و مجهز ترین امکانات می باشد.تیک بار یکی از بهترین ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در منطقه قیطریه می باشد که با مدیریت قوی ، پرسنل و نیروی متخصص خود توانسته است بسیاری از نیاز های شما ساکنین گرامی را برطرف سازد.


اگر شما هم هر یک از شرایط زیر را دارید می توانید با شرکت باربری تهران تیک بار تماس بگیرید:

قصد اسباب کشی و حمل بار از قیطریه دارید.
می خواهید که بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت شما به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.
می خواهید جهت حمل بار به شهرستان از قیطریه تهران اقدام کنید.
نگران ایمنی بار خود هستید و مایلید که حتی الامکان در این راستا برای شما بارنامه و بیمه باربری صادر شود.
دارای لوازم شکستنی و با ارزش قابل توجهی هستید و نگران سالم رساندن آنها در طول اسباب کشی هستید.

نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم.
باربری و خدمات اتوبار قیطریه تهران تخصص ماست. همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران با سالها تجربه در این منطقه و همچنین مناطق دیگر شمال تهران جهت ارائه خدمات اثاث کشی و حمل بار از قیطریه به هر یک از شهرهای دیگر کشورمان و یا بخش ها و مناطق دیگر تهران آماده هستند.


با توجه به اهمیتی که تمامی اسباب و اثاثیه و وسایل منزل برای شما دارند همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را با وجود مدیریت قوی و پرسنل با تجربه و مجرب باربری قیطریه به مشتریان و افرادی که قصد حمل وسایل خود را دارند ارائه دهیم.با توجه به چند سال تجربه ای که تیک بار بدست آورده است به تمامی این اهداف دست پیدا کرده و امروزه می توانید در باربری قیطریه تمامی خدمات را با بهترین کیفیت ممکن و بدون هیچ عیب و نقص تجربه نمایید.


اتوبار و باربری قیطریه تهران


محدوده باربری قیطریه:

منطقه قیطریه تهران جزو منطقه یک شهرداری تهران است و یکی از زیباترین و پر رونق ترین مناطق شمال این شهر است. در گذشته این منطقه دارای شکارگاه، باغ ها و مراتع سرسبز بوده که حتی در بخش هایی از آن کشاورزی رواج داشته است. امروزه از فضای سبز منطقه - پارک قیطریه که یکی از معروف ترین و محبوب ترین پارک های شمال تهران است - بجا مانده است.

این منطقه امروزه شاهد ساخت و سازهای فراوان مراکز مسکونی، برج ها و ساختمان های اداری و تجاری بوده و خرید و فروش املاک در آن رونق زیادی پیدا کرده است. به همین جهت گسترش تقاضا جهت خدمات اثاث کشی و باربری قیطریه نیز دور انتظار نیست.

این منطقه امروزه از سمت جنوب به بزرگراه صدر، از سمت غرب به خیابان شریعتی، از سمت شمال به خیابان های سلیمانی غربی، بلوار اندرزگو و واعظی و از سمت شرق نیز تا خیابان های سلیمی و پارس احاطه شده است.
خوشبختانه با وجود بزرگراه ها و خیابان اصلی عریض و پر رفت و آمد در اطراف و یا نزدیک این منطقه ، کار تردد و عبور و مرور خودروهای حمل بار از قیطریه به نقاط دیگر آسان شده است.


خدمات اسباب کشی و حمل بار قیطریه


خدمات اتوبار قیطریه:

همکاران ما به منظور برطرف ساختن هر گونه نگرانی از شما مشتریان گرامی همواره آماده هستند تا با ارائه و اجرای بهترین راهکارها در زمینه خدمات اسباب کشی و حمل بار قیطریه تهران به یاری شما بیایند.
به این منظور ما:

تلاش می کنیم که با محاسبه تعرفه ها بر اساس قیمت و هزینه باربری تهران (شامل قیمت جابجایی بار بین مناطق مختلف و مسافت آن، استفاده از خودروهای باربری بزرگ یا کوچک، تعداد کارگر حمل بار مورد نیاز)
بکارگیری نکات مهم مربوط به اسباب کشی برای سالمندان
محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی شما از قیطریه
دقت در بسته بندی و حمل جهیزیه عروس و ارائه هر گونه خدمات لازم در این زمینه
بکارگیری خودروهای باربری بزرگ و کوچک مناسب حمل بار به همراه رانندگان حرفه ای
استفاده از بهترین وسایل و لوازم بسته بندی جهت انتقال به محلی دیگر
ارائه خدمات باربری VIP در صورت نیاز مشتریان گرامی
بسته بندی دقیق و بی نقص کلیه لوازم اداری، خانگی، ورزشی و غیره

حتی چنانچه شما نیاز به اجاره انبار در تهران داشته باشید، می توانید در این زمینه هم با همکاران ما در تماس باشید و جهت اجاره انبارهای کانتینری در تهران جهت قرار دادن وسایل و لوازم منزل و یا شرکت و سازمان مورد نظر اقدام کنید.


تمامی قیمت های باربری قیطریه به صورت منصفانه و بر اساس نرخ مصوب تعیین می شود تا با این کار مشتریان بتوانند از عهده هزینه های حمل و نقل برایند و هیچ گونه دلواپسی از بابت هزینه های حمل و نقل نداشته باشند.شما می توانید جهت مشاوره و یا آگاهی از هزینه های باربری قیطریه با مشاورین تیک بار تماس حاصل نمایید.


باربری قیطریه و اسباب کشی و اثاث کشی در تهران را با شرکت اتوبار تهران تیک بار تجربه کنید. منتظر تماس شما هستیم.


لینک های مرتبط:

بیمه باربری چست؟

آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

اسباب کشی در زمستان