اتوبار و باربری کامرانیه

خدمات اتوبار و باربری کامرانیه بخشی از خدمات باربری شمال تهران (یکی از مهمترین شعب شرکت اتوبار تهران تیک بار) است که در این منطقه جهت رفاه حال همشهریان محترم صورت می گیرد. کسانی که قصد اسباب کشی و یا اثاث کشی در این منطقه و یا به سایر مناطق پایتخت و حتی شهرهای دیگر کشورمان دارند شامل:

افراد حقیقی که قصد اسباب کشی منزل را دارند. 
اشخاص حقوقی به معنای شرکت، فروشگاه، موسسه و یا هر نهاد اداری، آموزشی، تجاری، ورزشی، فرهنگی و ... که  مدیران و صاحبان آنجا به هر دلیلی قصد جابجایی وسایل و لوازم خود از آن مکان را دارند. 

کامرانیه یکی از مناطق مهم شمال تهران است و در گذشته بخشی از شهرستان شمیرانات بوده اما به مرور با گسترش ناحیه شهری تهران امروزه بخشی از منطقه یک شهرداری تهران است. موقعیت مناسب این منطقه همراه با ساخت و سازهای فراوان و توسعه آن در چند دهه اخیر موجب اهمیت روزافزون آن از دید شرکتهای باربری تهران شده است. 


خدمات اتوبار کامرانیه:

خدمات اسباب کشی و اتوبار در منطقه کامرانیه تهران شامل موارد زیر می شود:  
بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت 
جابجایی و حمل بار 

شرکت باربری تهران تیک بار دارای سالها تجربه در زمینه خدمات اثاث کشی و حمل بار در شمال تهران و سایر نقاط این شهر است و در مناطقی مانند کامرانیه توانسته با موفقیت چشمگیری در این زمینه پیشتاز باشد. 

ما هر گونه خدماتی را که مشتریان مان نیاز داشته باشند در زمینه خدمات اسباب کشی و اتوبار کامرانیه تهران به آنها ارائه می دهیم. از جمله در اختیار گذاشتن کارگر باربری به تعداد لازم، استفاده از بهترین خودروها و ماشین های حمل بار و همچنین ارائه خدمات باربری VIP، صدور بارنامه و بیمه باربری و موارد دیگری که جهت رفاه هر چه بیشتر و آرامش خیال شما مشتریان گرامی صورت می گیرد. 


اتوبار و باربری کامرانیه


محدوده خدمات باربری کامرانیه:

همانطور که اشاره کردیم کامرانیه از مناطقی است که تحت پوشش باربری شمال تهران است. این منطقه که قدمت آن به دوره قاجار می رسد، در گذشته محل زمین های روستایی و باغ های سرسبز بوده که متعلق به کامران میرزا (فرزند یکی از پادشاهان قاجار) بوده و بعدها این اراضی به افراد دیگر فروخته شده است. نام کامرانیه برگرفته از نام این شاهزاده قاجاری بوده است. 

بعدها به مرور زمان با گسترش مناطق شهری تهران به سمت مناطق شمالی و کوهستان ها، این منطقه بافت شهری پیدا کرده و با ساخت خانه ها ویلایی بزرگ و کوچک و آپارتمان ها و حتی برج های بلند امروزه کاملا بافتی شهری دارد و دارای اداره ها، سازمان ها، مراکز خرید، مرکز ورزشی، فرهنگی و غیره می باشد. حتی چند سفارتخانه نیز در این منطقه قرار دارند.

در حال حاضر مطابق با تعریف شهرداری منطقه یک تهران، محدوده منطقه کامرانیه به مناطق بین خیابان باهنر (نیاوران) و بزرگراه صدر و مناطق اطراف خیابان کامرانیه (شامل کامرانیه شمالی و کامرانیه جنوبی) می شود. 
در هر یک از این مناطق چنانچه نیاز به خدمات اثاث کشی و اتوبار کامرانیه دارید، می توانید با همکاران ما تماس و جهت رزرو خدمات فوق تماس بگیرید. 


بسته بندی در اتوبار کامرانیه:

شرکت اتوبار تهران تیک بار تضمین می کند که بهترین خدمات درجه یک در زمینه بسته بندی اسباب و اثاثیه را به مشتریان خود در کامرانیه تهران ارائه دهد. اسباب کشی دارای چند مرحله است که در این میان بسته بندی به دلیل حساسیت بالا دارای اهمیت زیادی است. به ویژه بسته بندی وسایل شکستنی

مهمترین مزایای بسته بندی شرکت تیک بار جهت اثاث کشی و حمل بار به شرح زیر است:

صرفه جویی در وقت و هزینه شما
عدم وارد شدن هر گونه فشار و یا ناراحتی به شما و دیگر اعضای خانواده
وارد نشدن آسیب و یا خسارت به اموال شما
اطمینان از رسیدن وسایل و لوازم در موعد مناسب به مقصد
امکان حمل بار به شهرستان از کامرانیه (در صورتی که مقصد هر یک از شهرهای دیگر کشورمان است) 

و موارد دیگری که موجب می شوند تا ما با افتخار بتوانیم مشتریان خود را در منطقه کامرانیه و یا سایر مناطق شمال تهران راضی و خشنود نگه داریم. اگر قصد اسباب کشی در کامرانیه تهران را دارید، با ما تماس بگیرید. 

شرکت اتوبار تیک بار ارائه کننده بهترین خدمات اثاث کشی و حمل بار در تهران. 


لینک ها:

باربری فرمانیه

باربری آجودانیه

ترفندهایی برای چیدن اثاثیه پس از اسباب کشی

نکاتی در مورد بسته بندی وسایل شرکت

وسایل و لوازم باربری

دانستنی های مرتبط