اتوبار و باربری قلهک یکی از مهمترین خدمات باربری شمال تهران است که توسط شرکت اتوبار تهران تیک بار ارائه می شود. ما با افتخار توانسته ایم به عنوان یکی از بهترین شرکتهای اتوبار تهران در زمینه خدمات اسباب کشی و حمل بار قلهک تهران و محدوده اطراف آن در خدمت اهالی محترم منطقه باشیم. 


خدمات اسباب کشی قلهک:

شهروندان محترم و کلیه اهالی محترم محدوده قلهک که نیاز به اثاث کشی و خدمات باربری قلهک دارند، می توانند جهت برخورداری از این خدمات با همکاران ما در اتوبار شمال تهران تماس بگیرند که خدمات و سرویس های مورد نظر آنها در اسرع وقت ارائه شود و مشتریان محترم بتوانند با خیال راحت نظاره گر نحوه اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم محل کار و یا منزل خود باشند. 
خدمات اثاث کشی قلهک شامل موارد مختلفی می شود از جمله:

راهنمایی و مشاوره تلفنی جهت آماده سازی وسایل و محل جدید و همچنین زمان بندی اسباب کشی
اعزام کارگر باربری به محل مورد نظر به همراه انواع خودروهای حمل بار و باربری
بسته بندی اسباب و اثاثیه با استفاده از لوازم درجه یک
حمل بار از قلهک به هر یک از مناطق تهران و حومه و یا حمل بار به شهرستان
انتقال لوازم و اثاثیه به محل جدید و تخلیه بار
صدور بیمه باربری

ما در تمام زمینه های مربوطه نه تنها در بخش اتوبار قلهک بلکه در سراسر تهران توانسته ایم در فراهم کردن اسباب کشی و حمل بار موفقیت آمیز و کاملا آسان عمل کنیم و به عنوان یکی از بهتیرن شرکتهای خدمات اسباب کشی و حمل بار قلهک در خدمت شما باشیم. 


اتوبار و باربری قلهک


محدوده باربری قلهک:

قلهک یکی از مناطق زیبای شهرداری منطقه 3 تهران است که در شمال شهر قرار دارد و محدوده آن تقریبا از سمت غرب به خیابان شریعتی، از شرق به منطقه دروس، از سمت شمال به خیابان کلاهدوز (دولت) و محدوده باغ سفارت انگلستان و از سمت جنوب نیز به خیابان پور مشکانی منتهی می شود. 

اگر خدمات اتوبار قلهک تهران را می خواهید رزرو کنید و قصد جابجایی محل کار و یا منزل خود را دارید، نگران نباشید. در هر بخشی از منطقه قلهک که سکونت دارید و یا محل کسب و کار شما در آن واقع شده، می توانید با همکاران ما در واحد اتوبار شمال تهران تماس بگیرید. 
خدمات ما بر حسب نوع مشتریان ما شامل موارد زیر می شوند:

سرویس دهی به مشتریان محترمی که قصد جابجایی محل کار خود (شامل کلیه مراکز اداری، مالی، تجاری، فرهنگی، آموزشی، خدماتی و غیره) را دارند. 
سرویس دهی جهت اثاث کشی و حمل بار مشتریان گرامی که قصد اسباب کشی منزل دارند. 

هر دو دسته برای ما ارزشمند هستند و همکاران ما تلاش می کنند تا ضمن به خاطر سپردن و در نظر گرفتن کلیه انتقادات و پیشنهادات و نقطه نظرهای آنها، در بالاتر بردن کیفیت باربری قلهک و خدمات دیگر در این زمینه نهایت تلاش خود را انجام بدهند. 
همچنین در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و شرکت، نیز تمام اقدامات لازم را جهت رفاه هر چه بیشتر مشتریان حقیقی و حقوقی خود انجام می دهیم. 

حتی در صورتی که شما در زمان اسباب کشی و جابجایی به مکان جدید، نیاز به اجاره انبار در تهران جهت قرار دادن اثاث و یا وسایل خود دارید، در این زمینه نیز می توانید اقدام کنید و با همکاران ما جهت رزرو و اجاره فضای انبار کانتینری مناسب اقدام کنید. 


بسته بندی در اتوبار قلهک:

بسته بندی اثاثیه و وسایل جهت اسباب کشی اداره ها و شرکتها اهمیت خاصی دارد. در زمینه اسباب کشی منزل نیز این مسئله کاملا صادق است. در حقیقت بسته بندی حرفه ای و اصولی، جزئی جدا نشدنی از خدمات باربری قلهک و مناطق دیگر تهران است. به همین جهت برای جلوگیری از:

گم شدن و یا از دست رفتن وسایل و لوازم (به خصوص لوازم ارزشمند شرکت و یا منزل)
خسارت واردشدن به اشیاء و لوازم سبک و سنگین
برخورد اشیاء و وسایل حجیم و سنگین به دیوارها و آسیب رساندن به آنها
شکستن بشقاب و یا ظروف آشپزخانه
طولانی شدن بیش از حد اسباب کشی

باید حتما افراد دارای تجربه و بهترین کارگران حمل بار و اثاث کشی مورد استفاده قرار گیرند. شرکت اتوبار شمال بار تهران ضمن داشتن تجربه ای مثبت و موفق در اتوبار محدوده قلهک (و همچنین سایر مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران) با موفقیت توانسته با استفاده از وسایل و لوازم باربری استاندارد و از نوع درجه یک بهترین خدمات بسته بندی در قلهک را ارائه کند. 


خدمات اسباب کشی و حمل بار قلهک


حمل بار قلهک:

در کنار بسته بندی، مسئله ارسال بار نیز اهمیت خاص خود را دارد. در حالت کلی می توان این مسئله را به سه دسته تقسیم کرد که ما در هر سه حالت در خدمت شما هستیم:

حمل بار در داخل قلهک 
حمل بار از قلهک به سایر مناطق تهران 
حمل بار به شهرستان از قلهک 

این کار نیز بصورت تخصصی بااستفاده از بهترین پرسنل (رانندگان حرفه ای و همچنین بهترین کارگران اتوبار) و همچنین بهترین خودروهای حمل بار (مانند خاور و کامیون) صورت می گیرد. مقصد شما هر جا که باشد، برای ما و کارکنان زحمتکش و دلسوز شرکت باربری تهران تیک بار، فرقی نمی کند. در هر صورت ما همراه شما هستیم و تلاش می کنیم تا ضمن کمک و ارائه راهکارهای مناسب به شما، وسایل و لوازم شما را به سلامت به هر نقطه از تهران و یا شهرستان های کشورمان که مایلید، ارسال کنیم.


لینک ها:

باربری الهیه

باربری میرداماد

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

جابجایی و حمل پیانو

هنگام اسباب کشی چه چیزهایی را زودتر بسته بندی کنید