شرکت اتوبار تهران تیک بار در زمینه باربری مرزداران تهران، کلیه خدمات اسباب کشی و حمل بار را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد. همکاران ما در بلوار مرزداران تهران و همچنین سایر مناطق اتوبار غرب تهران، کلیه خدمات اثاث کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه را به شما ارائه می دهند. 

اگر قصد اسباب کشی در مرزداران را دارید و به دنبال شرکتهای اتوبار تهران و فعال در این منطقه هستید، می توانید با ما تماس بگیرید. همکاران ما در شعبه باربری غرب تهران در خدمت شما هستند. با تماس شما، هماهنگی های اولیه در زمینه زمان بندی کار و همچنین مشخص شدن نوع خدمات باربری (یعنی اثاث کشی اثاثیه منزل و یا جابجایی لوازم شرکتها و موسسات) و موارد دیگر، اقدامات اولیه را انجام داده و سپس در زمان مورد نظر ضمن انتخاب ماشین حمل بار و باربری به تعداد و نوع مورد نیاز مشتریان و ارسال آنها به همراه راننده های حرفه ای و همچنین کارگر حمل بار به تعداد مورد نظر و یا برحسب درخواست مشتری، سایر اقدامات لازم را انجام می دهند. 


اتوبار مرزداران تهران:

خدمات اسباب کشی و اثاث کشی در مرزداران که یکی از مناطق مهم غرب تهران است، توسط شرکتهای اتوبار مرزداران صورت می گیرد. این شرکتها از جمله شرکت باربری تهران تیک بار، هر گونه خدمات در این حیطه را به مشتریان خود عرضه می کنند. از جمله:

بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت در محل
حمل بار به شهرستان و یا حمل بار تهران از بلوار مرزداران
جابجایی کلیه لوازم منزل و یا اداری پس از بسته بندی 
بهره گیری از خودروهای باری و همچنین کارگران باربری (کارگر اسباب کشی)

شرکت خدمات اسباب کشی تهران تیک بار همچنین در راستای اهداف خود که سرویس دهی هرچه بهتر به مشتریان است، برخی خدمات دیگر را در این زمینه ارائه می دهد. از جمله:

باربری VIP
صدور بیمه باربری 
اجاره انبار در تهران


باربری مرزداران تهران


خدمات بسته بندی در باربری مرزداران:

بسته بندی یکی از بخش های مهم در خدمات اسباب کشی و حمل بار است. همانطور که می دانید، هر چه بسته بندی دقیق تر و بهتر باشد، امکان ضربه خوردن و یا آسیب رسیدن به وسایل و لوازم منزل و یا شرکتها کمتر می شود. خوشبختانه امروزه دیگر نیازی نیست که در زمان اثاث کشی و جابجایی وسایل خود توسط کارگران اتوبار مرزداران و یا مناطق دیگر تهران نگران باشید. 

با استفاده از جعبه و کارتن اسباب کشی، پوشش محافظ و کاور از جنس نایلون و پلاستیک های حبابدار و ضد ضربه و مقاوم براحتی وسایل و لوازم شما بسته بندی و آماده حمل بار می شوند. 

کارگران و پرسنل ما در واحد باربری و اتوبار غرب تهران ضمن رعایت کلیه اصول اسباب کشی و بکارگیری جدیدترین و بهترین استانداردها در این زمینه تلاش می کنند تا بهترین نوع بسته بندی را برای شما انجام دهند. این خدمات به گونه ای صورت می گیرد که حتی در صورت دور بودن مقصد (مانند شهرستان های دوردست کشورمان) و همچنین لوازم حساس و شکستنی (مانند ظروف و چینی جات آشپزخانه)و به ویژه موارد حساسی مانند بسته بندی و حمل جهیزیه عروس، هیچ خسارتی به وسایل و اثاثیه شما وارد نمی شود. 


خودروهای باربری مرزداران:

همانطور که در صفحه مربوط به خودروهای باربری نوشته ایم، شرکت اتوبار تهران تیک بار از انواع بهترین خودروهای باری جهت ارسال و حمل وسایل مشتریان خود در مرزداران تهران استفاده می کند. ماشین ها و خودروهایی که دارای خصوصیات زیر باشند:

جهت جابجایی بار مناسب باشند.
دارای ایمنی بالایی هستند.
ظرفیت و فضای مناسب جهت حمل بار داشته باشند. 

البته در صورت درخواست مشتریان محترم در خدمات اتوبار مرزداران، خدمات وانت بار تهران نیز به آنها ارائه می گردد. این خدمات برای مشتریانی است که قصد حمل بارهای نسبتا کم و یا قیمت های ارزان را دارند. 


اتوبار مرزداران تهران


قیمت اتوبار مرزداران:

لیست کلیه قیمت و هزینه باربری تهران در مناطق مختلف و با استفاده از خودروهای مختلف (اعم از وانت بار، کامیون های روباز و یا مسقف و یا نیسان بار) در صفحه مربوطه نوشته شده که می توانید قیمت ها و تعرفه ها را محاسبه کنید. البته در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر همکاران ما نیز آماده اند تا کلیه راهنمایی های لازم را در این زمینه به شما ارائه بدهند. 
کلیه نرخ های پایه ما بصورت رسمی و اعلام شده توسط اتحادیه هستند. 


اگر قصد دارید که اسباب کشی و جابجایی لوازم شرکت، موسسه، سازمان، فروشگاه و یا منزل خود در بلوار مرزداران تهران را انجام دهید، با ما تماس بگیرید. شرکت خدمات باربری تهران تیک بار در خدمت شماست. 


مقالات:

باربری صادقیه

باربری گیشا

مواردی که باید در روز باربری به خاطر داشته باشیم

جابجایی اجسام سنگین در اسباب کشی

بسته بندی لوستر