شرق تهران جز مناطقی از تهران به شمار می آید که افراد بسیاری در آن سکونت می کنند و بسیاری از خانه های مسکونی در این منطقه از تهران قرار دارد. باربری شرق تهران با هدف گسترش و بهبود خدمات خود اقدام به برقراری اتوبار پیروزی که جز مناطق مهم مسکونی در شرق تهران تهران است کرده است. شرکت باربری تیک بار بدین منظور یکی از بزرگترین زیر مجموعه های خود به نام باربری پیروزی را که زیر مجموعه شرکت باربری شرق تهران این شرکت می باشد را جهت سهولت در اسباب کشی هم شهریان گرامی راه اندازی کرده است.


به دلیل اهمیتی که شرکت باربری تیک بار برای همشهریانی که در این مناطق سکونت دارند قائل است بی وقفه در حال خدمت رسانی با بالاترین کیفیت ممکن بوده تا رضایت این افراد را در تمامی مراحل باربری و اسباب کشی جلب نماید.


خدمات باربری شرق تهران

خدمات باربری پیروزی شامل بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل یا شرکت ها ، حمل بار به سایر مناطق تهران یا شهرستان ها ، اجاره انبار در تهران ، ارائه بیمه نامه باربری و... می باشد که تمامی این خدمات به دست کادری مجرب و حرفه ای در اتوبار پیروزی انجام خواهد گرفت. از مهم ترین خدمات ارائه شده در اتوبار پیروزی می توان به حمل بار به شهرستان از این منطقه به سایر شهرهای کشور با بهترین شکل ممکن اشاره نمود.


چنانچه قصد اسباب کشی از این منطقه به سایر شهرستان های کشور را داشته باشید باربری شرق تهران این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام خواهد داد.


کارگران باربری با توجه به آموزش هایی که درباره خدمات اسباب کشی دیده اند و بر اساس تجربه چندین ساله خود در این زمینه خیال شما را از یک اسباب کشی راحت و بدون خطر راحت خواهند کرد. همچنین بسته بندی اسباب و اثاثیه در باربری پیروزی به وسیله این کارگران با استفاده از بروزترین متد های دنیا در زمینه اسباب کشی و استفاده از بهترین وسایل انجام خواهد گرفت.

باربری شرق تهران


به طور کلی خدمات باربری شرق تهران و اتوبار پیروزی به شرح زیر می باشد:

✔ حمل و نقل به وسیله بهترین ماشین ها و با توجه به نیاز مشتری

✔ بسته بندی اسباب و اثاثیه با بروز ترین متد ها

✔ ارائه بینه نامه باربری جهت جلوگیری از هرگونه خسارت به مشتریان گرامی

✔ حمل بار به شهرستان در کوتاه ترین زمان ممکن

اجاره انبار در باربری پیروزی جهت انبار کردن موقت اسباب و اثاثیه

✔ استفاده از کارگران مجرب و آشنا به محله پیروزی و شرق تهران

✔ انجام هرگونه مشاوره پیش از حمل و نقل اسباب و اثاثیه در صورت نیاز

✔ ارائه خدمات VIP در صورت نیاز مشتری (چیدمان ، حمل اسباب های گران قیمت و...)


چنانچه در هر یک از مناطق شرق تهران و یا خیابان پر رفت و آمد پیروزی قرار دارید و قصد نقل مکان و اسباب کشی را داشته باشید باربری پیروزی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. کافیست با مشاوران باربری شرق تهران تماس حاصل نموده تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به ارائه خدمات باربری به شما نمایند.


محدوده باربری پیروزی

با توجه به این که خیابان پیروزی یکی از طولانی ترین و شلوغ ترین خیابان های شرق تهران به شمار می رود نیاز به یک شرکت حمل اثاثیه و باربری جهت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان بسیار زیاد می باشد. محدوده ارائه خدمات باربری پیروزی تمامی محدوده این خیابان و سایر محله های اطراف آن را در بر خواهد گرفت. اتوبار پیروزی خدمات خود را از میدان شهدا که خیابان پیروزی از آن جا آغاز شده است تا انتهای این خیابان که در تقاطع اتوبان شهید یاسینی می باشد ارائه خواهد داد. این محدوده همچنین از شمال به جنوب از خیابان دماوند تا بزرگراه شهید محلاتی را شامل می شود.

باربری پیروزی


هزینه اتوبار پیروزی

شرکت باربری تیک بار همواره بر اساس رعایت حقوق مشتری اقدام به ارائه خدمات کرده است. این نکته نیز در باره قیمت باربری پیروزی نیز انجام می شود. هزینه باربری تهران دارای نرخ مشخص از طرف اتحادیه باربری تهران می باشد که ممکن است بسیاری از شرکت های باربری تخلفاتی در این زمینه انجام دهند. اما در باربری شرق تهران و اتوبار تیک بار هزینه باربری بر اساس قوانین اتحادیه و مصوبه آن ها تعیین خواهد شد و در صورت نیاز خدمات بیشتر از طرف مشتری امکان افزایش قیمت وجود دارد.


به طور مثال چنانچه کرایه وانت بار از طرف مشتری تعداد بیشتر را در بر گیرد این افزایش تعداد وانت و یا سایر وسایل حمل بار یا تعداد بیشتر کارگر بر قیمت باربری شرق تهران و اتوبار پیروزی تاثیرگذار خواهد بود. اگر قصد انجام اسباب کشی و یا حمل و نقل اثاثیه منزل و شرکت خود را دارید و همچنین درباره هزینه باربری سوالاتی دارید می توانید و کارشناسان باربری شرق تهران در ارتباط باشید.


باربری پیروزی ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه حمل اسباب و اثاثیه در شرق تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.