باربری هروی

یکی از مناطق شمالی تهران که دارای قدمت طولانی می باشد محله هروی می باشد. نیاز افرادی که در این منطقه سکونت دارند و یا دفاتر و شرکت های آن ها در محدوده هروی واقع است به شرکت باربری جهت اسباب کشی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین تیک بار با توجه به این موضوع در باربری شمال تهران خود اقدام به اختصاص دادن باربری هروی برای این محدوده کرده است.


خدمات باربری هروی

باربری هروی خدمات مختلفی را برای مشتریان خود ارائه می دهد که از جمله مهم ترین خدمات باربری در این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

• کلیه خدمات اسباب کشی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه

• بسته بندی اسباب و وسایل با جدید ترین متد روز دنیا با استفاده از مجهزترین ابزارها

• حمل بار به شهرستان از محدوده هروی

• اجاره انبار در تهران برای انبار کردن موقت اسباب و اثاثیه

• ارائه بیمه نامه باربری

• خدمات VIP در صورت نیاز مشتری

• بهره گیری از کارکنان و رانندگان مجرب در زمینه حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه

حمل بار به خارج از کشور

• و...


ما در باربری شمال تهران دائما در تلاش هستیم تا خدمات باربری را به بهترین شکل ممکن برای آسایش رفاه مشتریان به انجام رسانیم تا خدمات ما بتواند بخش کوچکی از نیاز مشتریان در زمینه اسباب کشی را برطرف نماییم.


محدوده باربری هروی

محله هروی در بین دو بزرگراه صیاد شیرازی (از غرب) و بزرگراه امام علی (از شرق) محصور شده است که در غرب و شمال غرب این محله ، محدوده پاسداران قرار دارد که شما عزیزان چنانچه در محدوده پاسداران سکونت دارید و قصد اسباب کشی دارید می توانید از باربری پاسداران که جز باربری شمال تهران تیک بار می باشد استفاده نمایید.


علاوه بر این محله هروی از شمال به بزرگراه صدر و از جنوب به محله مبارک آباد و بزرگراه زین الدین ختم می گردد. تمامی محدوده ی گفته شده شامل باربری هروی می باشد که جهت باربری و اسباب کشی می توانید با کارشناسان باربری شمال تهران تماس حاصل نمایید.


میدان هروی معروف ترین نقطه در این محل می باشد که با توجه به مراکز و دفاتر موجود در این منطقه ازدحام و شلوغی در ساعات پایانی کار نیز بیشتر می شود. تیم ماهر باربری هروی با توجه به آشنایی کامل با این محدوده قادر به جابجایی اسباب و اثاثیه شما عزیزان در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

باربری هروی


خدمات بسته بندی باربری هروی

یکی از برجسته ترین خدمات باربری شمال تهران خدمات بسته بندی با استفاده از بروز ترین متد ها می باشد. در باربری هروی متخصصین تیک بار تمامی اسباب و وسایل شما را با جدید ترین شیوه های بسته بندی از جمله استرچ رپ و یا کارتن ها محکم در ابعاد مختلف بسته بندی می نمایند. انجام خدمات بسته بندی در باربری هروی به منظور عدم هرگونه آسیب در هنگام حمل و نقل اسباب و اثاثیه مشتریان صورت می گیرد تا مشتریان با خیال راحت بتوانند وسایل خود را جابجا نمایند.


حمل و نقل اسباب و اثاثیه در باربری هروی

تمامی اسباب و اثاثیه پس از انجام بسته بندی به وسیله کارکنان مجرب تیم باربری تیک بار آماده حمل خواهد شد. در باربری هروی امکان حمل بار به شهرستان وجود دارد که مشتریان در صورت نیاز می توانند از این خدمات باربری استفاده نمایند. حما اسباب و اثاثیه در باربری شمال تهران با استفاده از انواع ماشین های باربری از جمله وانت ، کامیونت ، کامیون و... صورت خواهد گرفت که بر اساس حجم اسباب و وسایل ، اندازه ماشین حمل بار متغیر است. چنانچه میزان بار مشتریان زیاد باشد تعداد ماشین حمل بار بیشتری جهت جابجایی نیاز می باشد که امکان افزایش هزینه باربری در این صورت وجود دارد.

باربری میدان هروی


هزینه باربری هروی

باربری هروی به عنوان زیر مجموعه باربری شمال تهران شرکت تیک بار تمامی هزینه های باربری را بر اساس قیمت مصوب اتحادیه باربری محاسبه می نماید. بنابراین هزینه باربری هروی و یا سایر باربری ها دارای قیمت تصویب شده می باشد و شما عزیزان میتوانید با خیال راحت نسبت به هزینه باربری اسباب و اثاثیه خود را به تیم مجرب تیک بار بسپارید.


برخی خدمات باربری مانند خدمات VIP ، افزایش تعداد کارگر حمل بار یا ماشین باربری و... شامل هزینه اضافی می باشد که در صورت نیاز مشتریان می توانند از آن ها استفاده نمایند.


شرکت تیک بار ارائه دهنده بهترین خدمات باربری در تهران با شعب متعدد می باشد. جهت مشاوره و یا برآورد هزینه باربری هروی و یا سایر مناطق باربری شمال تهران می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


دانستنی های مرتبط